Pühapäev, 7. juuli 2024

Rubriik: Teade
Teade / ÕppetööKoolieelikute perepäev
Sirje Mehik, 28. september 2011

Kuressaare Gümnaasium ootab koolieelikuid koos vanematega 1. oktoobril KOOLIEELIKUTE PEREPÄEVALE. Tegevused toimuvad kell 10.00-12.00. Pärast seda on peredel võimalus kooli ujulas ujuda.

Marit Tarkin, 26. september 2011

Kolmapäeval, 28. septembril algusega 16.00 toimub Kuressare Gümnaasiumi auditooriumis KG väitlusklubi poolt organiseeritud näidisväitlus teemal "Dopingu kasutamine spordis on põhjendatud". Väitlevad KG ja SÜGi väitlusklubi võistkonnad. Meie klubi esindavad Erkki Etverk, Ann Tarkin ja Kai Kreos. Tulge kaasa elama!

Toomas Takkis, 22. september 2011

Arvestades 3.a klassi lapsevanemate ettepanekuid, kooli söökla võimalusi ja õpetajate töö korraldamise võimalusi, muudan õpilaste toitlustamise aegu järgmiselt:

Külli Mänd, 22. september 2011

1. Õppuse eesmärk:

1.1. selgitada välja, kui kiiresti on ohu korral võimalik koolihoonest õpilased ja töötajad evakueerida.

Merle Rekaya, 21. september 2011

Alates 19. septembrist on võimalik kõigil osaleda virtuaalsel luulekonkursil "Sahtlist netti". Konkursil osalemisekstuleb saata 2 luuletust pikkusega 12-60 rida aadressile konkurss@teehead.ee

Raili Kaubi, 21. september 2011

Kooli kunsti- ja käsitööosakonnas on sel aasta viis huvitavat ringi, kus oma kooliaasta põnevamaks teha.

Teade / KultuurKaotatud esemetest
Tiiu Smidt, 21. september 2011

Koolimajja on õpilased unustatud riideesemeid ja jalanõusid.

Renate Pihl, 20. september 2011

TEIP ehk Tervist Edendava Idee Projekt on projektikonkurss 12.-19.aastastele noortele, et innustada noori mõtlema tervislikele eluviisidele ja tervist rohkem väärtustama. Võistlus kestab 12. septembrist kuni 17. oktoobrini 2011. Konkursil kutsume noori kirjutama projekti tervist edendava idee elluviimiseks.

Teade / KonkurssHea eeskuju stipendium
Renate Pihl, 20. september 2011

Head sõbrad! Kindlasti vaatate vahel mõnd noort ja mõtlete, et kuidas ta ikka ja jälle jaksab tegutseda meie kodukandi paremaks muutmise nimel. Oleme veendunud, et Teie koolis, vallas või kodukandis õpib mõni noor, kelle tegemised vääriksid üleriigilist esiletõstmist ning tunnustamist. Juba järgemööda neljandat aastat otsime Hea Eeskuju stipendiumi laureaate (tähtaeg 16. oktoober 2011).

Renate Pihl, 19. september 2011

Keskkonnaameti poolt väljakuulutatud loodusfotokonkurss "Inimene on osake loodusest" kestab veel 1. oktoobrini!

Renate Pihl, 19. september 2011

Ettevõtliku vaimuga gümnaasiumiõpilastele mõeldes, neile kes valikainena oma õppekavasse majandus- ja ettevõtlusõppe on valinud, pakutakse Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi poolt alanud õppeaastal võimalust osa saada teemakohasest videoloengute seeriast.

Renate Pihl, 19. september 2011

SA Archimedes Euroopa Noored Eesti büroo on välja kuulutanud ideekonkursi "Parem maailm - see on Sinu teha!". Tee head teod programmi Euroopa Noored noortealgatuse abil teoks ning muuda maailm paremaks. Tähtaeg on juba 29. september 2011! Seega loe kiiresti lisainfot:

Renate Pihl, 19. september 2011

"Märka ja tegutse!" on koolitus, mis on mõeldud noortele, kes käivad ringi avatud silmadega, märkavad ümbritsevat, on valmis vajalike muutuste tegemiseks panustama ja tegutsema! Koolitus toimub 14. oktoobril k.a. Tartus, Ülikooli kohvikus. Oodatud osalema on 16-30aastased noored, vajalik eelregistreerimine. Täpsem teave: http://euroopa.noored.ee/node/5019

Marit Tarkin, 18. september 2011

Esmaspäeval, 19. septembril kell 16 klassis 305 toimub KG väitlusklubi avaüritus. Ootame kõiki huvilisi! Tulge saage aimu, kui vahva on väitlus, kui palju see lisab igapäeva õppetööle ja kui palju põnevat te juurde õpite! Kavas väitluspõhimõtete tutvustamine ja näidisväitlus. Ootame kõiki huvilisi - 7.-12 . klassini. Juba oktoobri lõpus toimub meie koolis Eesti väitlusseltsi korraldatav STARTturniir, mis on just mõeldud algajatele väitlejatele. Kohtume esmaspäeval!

Sirje Metsküll, 16. september 2011

Tervise Arengu Instituut kuulutab viiendat korda välja õpilaste loovtööde konkursi „Söögivahetund", mille tänavune teema on „Kui mina oleksin koolikokk".

Reene Kanemägi, 14. september 2011

Sügise saabumisega 23. septembril on käes ka traditsiooniline loodusteaduste ainenädal. Sel aastal 27. septembrist 30. septembrini.

Sirje Metsküll, 14. september 2011

Kuressaare linnastaadionil toimuvad järjekordse meistrivõistlused kergejõustikus. Teisipäeval, 20. septembril kell 12 astuvad võistlustulle 10.-12. klassid, neljapäeval, 22. septembril selguvad meistrid 4.-9. klassi õpilaste hulgas.

Gerta Nurk, 14. september 2011

23. septembril on oodatud kõik loodusteaduste huvilised õpilased ja õpetajaid osalema erinevatel Teadlaste ÖÖ üritustel Saaremaa Ühisgümnaasiumis.