Laupäev, 6. juuli 2024

Rubriik: Teade
Inna Vann, 29. aprill 2013

2.c klassi õpilased Elisa Saar ja Annabel Metsalu said auhinna rahvusvahelisel joonistusvõistlusel.

Madli-Maria Naulainen, 29. aprill 2013

Euroopa Komisjon kuulutas kunsti-, graafika- ja kommunikatsioonierialasid õpetavatele koolidele välja üleeuroopalise multimeedia võistluse teemal „Sisserändajad Euroopas”. Registreerimise tähtaeg on 30. aprillil. Konkursile oodatakse töid Euroopa Liidu ja Horvaatia kunsti-, ajakirjandus-, audiovisuaalvaldkonna ja kommunikatsioonierialade õpilastelt vanuses üle 18 eluaasta.

Madli-Maria Naulainen, 29. aprill 2013

15. aprillist kuni 13. maini 2013 korraldab Tallinna Keskraamatukogu noortele vanuses 15-26 ideekonkursi „Minu.Tulevikuraamatukogu@Eesti“.

Milline on raamatukogu tulevik? Kas paberraamatute aeg on möödas? Kas kõik raamatukogu teenused peaksid olema kättesaadavad internetis? Miks noor vajab/ei vaja raamatukogu? Konkursi eesmärgiks on leida vastuseid neile ja paljudele teistele raamatukogu tulevikuga seotud küsimustele, märgib Tallinna Keskraamatukogu oma pressiteates.

Madli-Maria Naulainen, 29. aprill 2013

Sihtasutus Unitas, Euroopa Parlamendi saadiku Tunne Kelami büroo, Noorteühing Avatud Vabariik ja Eesti Harrastusteatrite Liit kutsuvad noori üles osalema videolugude konkursil „Revolutsioon algab Sinu filmiga!“. Konkursi raames kogutakse lähiajaloo ja inimsusevastaste kuritegude - ning nendest puudutatud ohvrite, süüdlaste ja kangelaste - teemalisi lühifilme noortelt üle Eesti. Konkursi tulemusena pannakse kokku kaks täispikka dokumentaalfilmi: ülemaailmne „World Memory Film“ ja Eesti dokumentaal „Põranda all“.

Reet Lasn, 25. aprill 2013

Neljandate klasside näiteringi proovid on jõudnud nii kaugele, et oleme valmis etendusi ka kooliperele näitama. Saabastega Kassil on saapad läikima löödud ja õuedaamidel kleidid õmmeldud ning Philppe valmis Kassiga seiklema minema. Etendused toimuvad: 7. mail kell 10:00, 9. mail kell 9:00,10. mail kell 9:00,14. mail kell 10:00, 16. mail kell 9:00 ja 17. mail kell 10:00.

Teade / KultuurKG galakontserdi tänu
Laine Lehto, 24. aprill 2013

Pühapäeval, 21. aprillil Kuressaare Linnateatris toimunud KG 11. galakontserdi õnnestumisse andis oma panuse üle kahesaja meie kooli õpilase, õpetaja ja hea abilise.

Urve Aedma, 22. aprill 2013

Täname laevakapten Lembit Uustulndi, kes kinkis meie koolile oma isa, kirjaniku ja laululooja, Albert Uustulndi suurromaani „Tuulte tallermaa“ I-V osa ning kirjaniku 80. sünniaastapäevaks välja antud elulugu ja loomingut tutvustava brošüüri.

Laine Lehto, 17. aprill 2013

Pühapäeval, 21. aprillil algusega kell 16 toimub linnateatris Kuressaare gümnaasiumi 11. galakontsert, kus traditsiooniliselt esinevad kooli parimad tegijad. Galaõhtut juhivad 1.a klassi õpilane Doris Oriehovs, Mihkel Šesterikov ja Gert Tammel 9.b klassist, 12.a abituriendid Riin Oeselg ja Martin Õisnurm ning vilistlased Argo Sannik ja Mairo Tänav. Kaheosalisel kontserdil astub lavale ligi 200 esinejat algklassidest gümnaasiumini, mis on rohkem kui viiendik kooli õpilaskonnast.

Laine Lehto, 12. aprill 2013

Alates 11. aprillist saab muusika vaheruumist 102 ning Linnateatri kassast lunastada KG galakontserdi pääsmeid, hind õpilasele ja pensionärile 2€, täiskasvanule 4€. Kontsert toimub Kuressaare Linnateatris pühapäeval, 21. aprillil algusega 16:00. Õhtu jooksul näeb-kuuleb lavalaudadel õpilasi algklassidest gümnaasiumini, esindatud on nii koolimood, sõnakunst, ansambli- ja soololaul kui erinevais stiilides tantsu- ja liikumisnumbrid.

Teade / ÕEKGMFF 2013
Anneli Meisterson, 11. aprill 2013

10. aprillil toimus neljas minifilmide festival.

Teade / ÕppetööKiita
Anu Saabas, 10. aprill 2013

3. õppeveerandil väga hea ja hea õppeedukusega õpilased.

Tiiu Smidt, 2. aprill 2013

Hea KG söökla külastaja! Kevad on jälle kätte jõudnud ja soovime väga teada Sinu arvamust meie poolt tehtule sel õppeaastal. Täites järgneva küsimustiku, annad meile võimaluse hinnata tehtud tööd ning antud vastused aitavad meid oma edasise tegevuse planeerimisel ja võimalike kitsaskohtade lahendamisel.

Sinu arvamus on meile oluline!

Madli-Maria Naulainen, 1. aprill 2013

Juhan Liivi nimeline Alatskivi keskkool korraldab juba 14. korda kunstiüritust, milles on ühendatud luule ja kunst. Tegemist on traditsioonilise kunstiüritusega, mis on pühendatud Juhan Liivi 149. sünniaastapäevale. Tänavuse konkursi teemaks on Juhan Liivi luuletus „Hulgus“. Hulguses“ leiame seoseid tänase eluga: eesti keel kui väljatõugatu, kaugenemine oma juurtest, ääremaade tühjenemine, noorte väljarändamine Eestist, kodutud.

Madli-Maria Naulainen, 1. aprill 2013

Microsoft'i Kodu on tasuta, Windowsi-põhine programm, mida saab kasutada videomängude loomiseks koodi kirjutamata. Lohista ja aseta liides tugineb kasutajate osavusele “kui/siis” stsenaariumitel põnevate mänguelamuste loomisel.

Teade / VariaTeade
Tiiu Smidt, 27. märts 2013

Reedel, 29. märtsil on koolimaja suletud.

Häid pühi!

Teade / KultuurTulge vilistlaskoori!
Mai Rand, 27. märts 2013

22. juunil tähistab meie kool oma 35. sünnipäeva. Kaunistamaks juubeliaktust, kutsume endisi KG segakoori lauljaid ühinema üheks vahvaks vilistlaskooriks! Esimese kokkusaamise teeme lihavõttepühade ajal laupäeval, 30. märtsil kell 12 kooli aulas!

Koorijuhid Mai Rand ja Helle Rand

Norma Helde, 22. märts 2013

2. aprillil toimub traditsiooniline klassidevaheline ujumisvõistlus. Osalema on kutsutud 4.-12. klasside 4.-liikmelised võistkonnad.

Teade / VariaTeade
Tiiu Smidt, 13. märts 2013

Koolivaheajal, 18.– 22. märtsini on söökla suletud.