Laupäev, 6. juuli 2024

Rubriik: Teade
Tiiu Smidt, 14. märts 2014

17. - 20. märtsini (koolivaheajal) söökla avatud 11:00 - 14:00. Reedel, 21.märtsil söökla suletud.

Teade / KultuurSuusad
Tiiu Smidt, 13. märts 2014

Palun kõigil õpilastel veerandi lõpus oma suusad koolimajast ära viia.

Anneli Meisterson, 12. märts 2014

Reedel, 14.märtsil, kell 16:00-20:00 toimub Kuressaare Spordikeskuses Linna Gümnaasiumide Sportmängude KV võrkpallis.

Omavahel kohtuvad Kuressaare Gümnaasium vs Saaremaa Ühisgümnaasium. Karikavõistlused toimuvad Kuressaare Spordikeskuse suures saalis.

Tule omadele kaasa elama!

Teade / ÕppetööMatemaatiline pärastlõuna
Ariita Sepp, 7. märts 2014

Neljapäeval, 13. märtsil toimub matemaatika ainenädala raames matemaatiline pärastlõuna. Üritused algavad kell 15:00.

Anneli Meisterson, 4. märts 2014

Emakeelepäeva raames toimub ülekooliline kõige kaunikõlalisema, südamlikuma ning tunneterohkema sisuga emakeelsete lausete kogumine.

Marit Tarkin, 1. märts 2014

Esmaspäeval, 3. märtsil toimub taas KG lastevanemate koolitus, mis keskendub enda lapse kui õppija arengule. Seekord arutatakse lapse päevakava üle, uueks teemaks on eneseregulatsioon ja lapsele tagasiside andmine. Koolitus algab 17:30 meie kooli auditooriumis ja kestab 2 tundi. Kursust juhendavad Ave Jõgi, Grete Pihl, Marit Tarkin ja lapsevanem Helen Maasik. Olete oodatud!

Terje Nepper, 25. veebruar 2014

Lugupeetud lapsevanemad ja õpilased! Kuressaare Gümnaasiumi hoolekogu soovib juba teist aastat läbi viia kooliga rahulolu küsitluse meie kooli õpilaste ja lastevanemate seas. Küsitlus on leitav kooli kodulehel üleval paremas servas. Küsimustik koosneb 12 teemast ning on mõeldud 1.-12. klasside õpilastele ja kõikide klasside lastevanematele (hooldajatele).

Tiiu Smidt, 20. veebruar 2014

23. veebruaril koolimaja avatud 9:00-14:00. 24. veebruaril koolimaja suletud.

Teade / KonkurssKoos on kena AIDATA!
Anneli Meisterson, 17. veebruar 2014

Et Kuressaare on valitud antud õppeaasta koolirahu linnaks, kutsume üles Saare maakonna noori oma klassikaaslaste ja sõpradega algatama alates jaanuarist kuni märtsi lõpuni mõne toreda heateo.

38. lend, 17. veebruar 2014

2014. aastal tähistame Eesti Vabariigi 96. sünnipäeva. Kuressaare Gümnaasiumi 10. klassid kutsuvad kõiki traditsioonilisele vabariigi aastapäevale pühendatud ballile 25. veebruaril kell 19:00 kooli aulasse. Laulame, tantsime, kuulame pidulikke kõnesid ning loomulikult sööme sünnipäevatorti. Ei puudu ka balliüllatus! Info ja registreerimine Loore Pihlas 10.a, telefon 53829996, Eve Tuisk, telefon 5073389. Pilet 5 eurot.

Teade / ÕppetööQuo vadis, KG?
Maidu Varik, 6. veebruar 2014

5. veebruaril toimunud Kuressaare Gümnaasiumi arengukava avalik arutelu tähistas ühtlasi ka üleminekut järgmisse faasi: arengukava-töö on jõudnud praktilise tulemuseni -selgemini on teadvustatud pikemaajalised eesmärgid ja nende saavutamise viisid, analüüsitud on ka võimalikke riske ja nende maandamise teid.

Maidu Varik, 4. veebruar 2014

KG arengukava avalik arutelu toimub kolmapäeval, 5. veebruaril kell 15:30 III korruse auditooriumis. Kõik huvilised on oodatud!

Reili Ool, 12.a, 4. veebruar 2014

Playback on jälle kohal ning ootab uusi osalisi, publikut ning põnevaid etteasteid!

Marvi Mäeots, 3. veebruar 2014

18. veebruaril kell 17:30-19:00 toimub aulas koolitus kõigile lastevanematele. Koolitajaks toitumisnõustaja Angela Ling. Teemaks tervislik toitumine.

Teade / SportTänud
Inge Jalakas, 28. jaanuar 2014

Täname treener Siim Pildret õpilaste eduka juhendamise eest koolidevahelisel korvpallimatšil!

Merle Rekaya, 28. jaanuar 2014

Raadio Kadi KG noortesaates "Rendez-vous" on kolmapäeval, 29. jaanuaril külalisteks abiturient Siim Pildre, kellega eelkõige vestleme eelmisel reedel toimunud KG vs SÜG vahelisest korvpallimängust. Kooli kõrval tööl käimisest räägivad Cristin Lepp ning Maksim Hrustaljov ja eelseisvast Solisticast kõneleb Pilvi Karu.

Saadet viivad läbi Kuressaare Gümnaasiumi meediasuuna õpilased Laura Oolup, Kadri Pitk ning Gita Siimpoeg 12.c klassist.

Laura Oolup, 12.c, 27. jaanuar 2014

Juttu tuleb seekord Päikesesüsteemist üldisemalt, et mis see on, milliseid planeete see endas sisaldab. Samuti tuua põnevaid fakte, näitekst et Jupiter on teiste planeetide "päästja" kosmoseprahist, või et Saturnil on 18 kuud

Anu Saabas, 21. jaanuar 2014

Seoses kooli töötajate õppereisiga 06.-07.veebruaril, koolis päevakava järgset õppetööd ei toimu. Õpilastele antakse nendeks päevadeks iseseisev kodune töö, mis on märgitud eKooli või ka õpilaspäevikusse. Soovitame õpilastel olla ka võimalusel palju õues ja tegeleda erinevate talispordialadega.