Laupäev, 6. juuli 2024

Rubriik: Teade
Anu Saabas, 28. aprill 2014

Meeldetuletuseks kooli õppetöö kalendrist - 2. mail ei toimu meil õppetööd. Õppepäev toimus õppeaasta avapäeval, pühapäeval, 1.septembril.

Mõnusat kevade nautimist kõigile!

Teade / KultuurEesti NATO lugu
Urve Aedma, 24. aprill 2014

2014. aastal saab 10 aastat NATO- ga liitumisest, samuti täitub 65 aastat NATO loomisest. Sellega seoses on Eesti NATO Ühing välja andnud raamatu Eesti NATO lugu 1991-2004. See raamat on jõudnud kingitusena ka meie kooli. Raamatu väärtuslikuma ja mahukama osa moodustavad meenutus- ja arvamusartiklid mõjukatelt inimestelt, kes oma tegevusega panustasid NATO lõimumisse. Artiklid kajastavad tagasivaateid ja hinnanguid möödunule.

Raamatu eessõnas ütleb president Toomas Hendrik Ilves, et seda raamatut lugedes mõelgem mineviku kõrval ka tulevikule.

Anneli Meisterson, 23. aprill 2014

Meie kooli 36. lennul on sel reedel viimane koolipäev.

Esimese klassi õpilased viivad suured käekõrval saali, kus toimub pidulik aktus.

Sirje Metsküll, 17. aprill 2014

Antud võistlusega on eelkõige tegemist tervislike eluhoiakute pooldamisega ja üks mis kindel- tegemist pole millegist loobumise propageerimisega vaid tervislike eluhoiakute tähtsustamisega ja igal juhul kingitusega iseendale, oma tervisele ja oma lähikondlastele öeldes "EI tubakale!"

Teade / KultuurTeade
Tiiu Smidt, 17. aprill 2014

Reedel, 18.aprillil ja pühapäeval, 20.aprillil on koolimaja suletud.

Teade / SportKG II Quatlon
Sirje Metsküll, 16. aprill 2014

Eelmisel õppeaastal algatati koolis uus sporditraditsioon – Quatlon. Sellel aastal toimub võistlus kolmapäeval, 23. aprillil. Quatlon sarnaneb osati triatloniga, kuid lisaks triatlonis olevatele spordialadele (ujumine, rattakross, jooksmine) tuleb võistelda ka mäluspordis.

Teade / KultuurKG galakontserdi tänu
Laine Lehto, 15. aprill 2014

Pühapäeval, 13. aprillil Kuressaare Linnateatris toimunud KG 12. galakontserdi õnnestumisse andsid oma panuse ligi kakssada meie kooli õpilast, õpetajat ja head abilist.

Anneli Meisterson, 10. aprill 2014

Täna kell 17:00 ja kell 20:00 on võimalik Kuressaare Linnateatris nautida kuute minifilmi.

Laine Lehto, 10. aprill 2014

Veel täna ja homme saab osta pileteid KG 12. galakontserdile, mis toimub Kuressaare Linnateatris pühapäeval, 13. aprillil algusega kell 16:00.

Pääsmed (2€ õpilane ja pensionär, 4€ täiskasvanu) on eelmüügis KG muusika vaheruumis 102 ja linnateatri kassas.

Tule ja naudi meie kooli parimaid tegijaid!

Raili Kaubi, 9. aprill 2014

Osalejatel registreerida hiljemalt 14.aprilliks aadressil raili@oesel.edu.ee

Tiiu Smidt, 8. aprill 2014

Jalakäijate ning jalgratturite ohutuse tagamiseks on lähiajal toimumas olulised muudatused autode parkimisel:

Anneli Meisterson, 7. aprill 2014

Meil on rõõm teatada, et Koolirahu linnadel on põhjust kokku tulla. Nimelt toimub Kuressaares üle-Eestiline noortekonverents „Koolivisoon- koos on kena“ 17. aprillil 2014. Ootame igast Koolirahu linnast osalema viite noort (8.-12. klass), kohaliku omavalitsuse noorsootöö eest vastutavat isikut või noorsootöötajat ning lisaks Koolirahu programmiga seotud institutsioonide esindajaid.

Norma Helde, 4. aprill 2014

Teisipäeval, 8. aprillil toimuvad 27. KG meistrivõistlused ujumises. Võistluste algus kell 14:50 (soojendusujumine kell 14:30).

Laine Lehto, 3. aprill 2014

Alates 1. aprillist kuni 11. aprillini saab muusika vaheruumist 102 ning Linnateatri kassast lunastada KG galakontserdi pääsmeid, hind õpilasele ja pensionärile 2€, täiskasvanule 4€. Kontsert toimub Kuressaare Linnateatris pühapäeval, 13. aprillil algusega 16:00. Õhtu jooksul näeb-kuuleb lavalaudadel õpilasi algklassidest gümnaasiumini, esindatud on nii koolimood, sõnakunst, ansambli- ja soololaul kui erinevais stiilides tantsu- ja liikumisnumbrid.

Tule ja naudi meie kooli parimaid tegijaid!

Anneli Meisterson, 2. aprill 2014

Käesoleval aastal lähtume õpilasvahetuses koolirahu motost "Koos on kena".

Anneli Meisterson, 26. märts 2014

01.-03. aprillil toimub juba traditsiooniliseks kujunenud õpilasvahetus Kuressaare koolide vahel. Õpilasvahetuse korraldamise eesmärk on pakkuda põhi- ja keskkooliõpilastele võimalust kolme päeva jooksul õppida teises keskkonnas. See on uus ja huvitav kogemus, mille käigus saad tutvuda naaberkoolide tegemiste ja koolieluga.

Reili Ool, 12.a, 26. märts 2014

Sel aastal viiendat korda toimuv KG Minifilmide Festival leiab aset 10. aprillil Kuressaare Linnateatris kahel seansil kell 17:00 ja kell 20:00. Kohtade arv on piiratud ning piletite müük algab 7. aprillil. Kui kohti jätkub, saab pileti soetada ka koha pealt, mille maksumus on 2 eurot.

Anneli Meisterson, 25. märts 2014

Täna möödub 65 aastat märtsiküüditamisest. Kuressaare Gümnaasiumi 9.a klassi õpilased Ave Mägi, Triin Truumure ja Sandra Mägi osalesid traditsioonilisel mälestusmiitingul Kudjape kalmistul ning asetasid leinapärja mälestussambale.