Reede, 5. juuli 2024

Rubriik: Teade
Merle Rekaya, 10. november 2014

30. jaanuarist 1. veebruarini toimub Eesti noorte lauljate konkurss Solistica.

Kõigil, kes soovivad osaleda, on viimane aeg salvestada mp3 formaadis laul, sest 24. novembrist avatakse Solistica kodulehel http://www.oesel.ee/solistica registreerimine demovooru. Konkursi juhendi leiavad huvilised sealtsamast.

Tiiu Smidt, 3. november 2014

Alates jaanuarist hakkavad gümnasistid saama tasuta koolilõunat ja see muudab meie senist toitlustamise korda.

Tiia Kuusk, 29. oktoober 2014

Sel õppeaastal on võimalus osaleda mõttespordi olümpiaadil. Kui soovid mõttespordist rohkem teada ja teha olümpiaadil osalemiseks konto, tule reedel, 31. oktoobril kell 9:00 arvutiklassi 113.

Merle Rekaya, 29. oktoober 2014

Kolmapäeval, 29. oktoobril kell 18 on raadio Kadis eetris selle hooaja teine noortesaade "Rendez-vous".

Ave Mägi, 10.a klass, 15. oktoober 2014

Oktoober on teatavasti hea õpetaja kuu ja ka sel aastal korraldab Eesti Õpilasesinduste Liit välja õpilassõbralikuma õpetaja valimise. Eelmine aasta oli Eesti Õpilassõbralikuim õpetaja Anneli Meisterson (endine KG huvijuht). Lisainfot saab huvijuhilt või Ave Mägilt 10.a.

Teade / KultuurEttelugemise päev
Urve Aedma, 13. oktoober 2014

Oktoobrikuus tähistatakse kõikjal rahvusvahelist ettelugemise päeva. Eestis juba 21. korda. Kuidas Sina mõtled seda pidada: kas loed ise pisematele - või hoopis eakamatele - mõnda raamatut ette või ootad, et keegi Sind põneva loo ettelugemisega rõõmustaks. Kuna käimas on liikumisaasta, siis selle aasta ettelugemise päeva teema on "Sport ja liikumine lasteraamatutes".

Sirje Metsküll, 8. oktoober 2014

Sügisene kergejõustiku hooaeg on lõppemas ja aeg teha sportliku vormi kohta kokkuvõtteid. Traditsiooniliselt korraldame oktoobrikuu lõpus sisekergejõustiku meistrivõistlused, mis lähevad ka klassidevahelises võistluses arvesse.

Marvi Mäeots, 6. oktoober 2014

14. oktoobril kell 17:30-19:00 on aulas koolitus lastevanematele. Teemaks "Teekond iseendani" (meheks-naiseks kujunemine). Koolitajaks seksuoloog-psühholoog Helgi Toomsalu.

Teade / ÕppetööÕpetajate päev
Maria Koppel, 30. september 2014

3. oktoobril toimub Kuressaare Gümnaasiumis ja paljudes teisteski Eesti koolides õpetajate päev.

Teade / KultuurKG raadiosaade
Merle Rekaya, 24. september 2014

Täna, 24. septembril kell 18 on raadio Kadi eetris KG noortesaade "Rendez-vous", mille panid kokku meediakursuse õpilased. Saates on külas KG huvijuht Maria Koppel, Erakunstikooli juhataja Anne Tootmaa, Lemmikloomade turvakodu vabatahtlik Piret Mägi ja KG väitlusklubi meeskond. Mõnusat kuulamist.

Sirje Metsküll, 24. september 2014

Suve lõppu ja liikumisaastat tähistasime reedel kooli 16. tervisespordipäevaga. Liikumist oli palju, muljeid on palju, erinevaid tegevusi lausa 28. Kooli 900 õpilast kõik olid tegevuses. Kiitus kõigile õpilastele, osalejatele!

Pia-Lotta Toom, 12. klasside esindaja, 21. september 2014

Selleaastane Jukude nädala teema on "Muusika stiilid". Jukude proovilepanek Juhanite poolt toimub 22.-25. septembril. Koolimajas on liikumas näha räppareid, punkareid, hipisid, rahvalaulikuid ja muid erinevaid muusikastiilide väljendajaid. Kõik kannavad oma grupi nimele vastavat riietust. Esmaspäevast neljapäevani toimuvad gruppides erinevad tegevused. Neljapäeva õhtul läbitakse takistusrada ning kõik kümnendikud annavad vande. Esmaspäeval, 29. septembril on traditsiooniline tekliaktus.

Teade / KonkurssTaimeseade
Maria Koppel, 12. september 2014

18. septembril toimub aulas kell 14:00-17:00 taimeseade konkurss.

Teade / KultuurTule kannelt mängima!
Helle Rand, 12. september 2014

Eelmise õppeaasta kevadeks valmisid meie kooli õp Mart Aardami osavate käte all 6 väikekannelt.

Ave Mägi, 10.a klass, 11. september 2014

Koolitöö on hoo sisse saanud ning aeg on valmistuda ka uuteks õpilasesinduse valimisteks, mis toimuvad juba 25. ja 26. septembril! Loe, kuidas Sina saad kandideerida!

Teade / ÕppetööTöövihikud gümnaasiumile
Urve Aedma, 5. september 2014

Kellel veel on ülekanded tegemata, siis tuletame meelde, et gümnaasiumiõpilaste töövihikute ja tekli raha saab maksta 15. septembriks Kuressaare Linnavalitsuse arveldusarvele EE801010220032596019 SEB, EE622200221054240462 Swedbank või Kuressaare Linnavalitsuse kassasse Tallinnna tn 10 kabinet 310.

Märgusõna TÖÖVIHIK; õpilase ees-, perekonnanimi ja klass, kelle eest tasutud, summa.

Sirje Metsküll, 4. september 2014

EENet ja Eesti Olümpiakomitee kutsuvad liikumisaasta puhul kõiki nii liikuma kui sellest arvutiga pilte joonistama

Sirje Metsküll, 3. september 2014

KG tervisespordipäev algab 19. sept 2014. a kogunemisega kell 9:00 - 9:30 kooli ees. Rongkäik liigub linnuse hoovi, kus toimub avatseremoonia ja pendelteatejooksud kõikidele klassidele.