Reede, 5. juuli 2024

Rubriik: Teade
Tiina Käen, 25. jaanuar 2015

Peale neljandat tundi on koolis näha võimlasse ruttavaid särasilmseid õpetajaid. Mis toimub? Nad lähevad võimlema- tantsima.

Tiia Kuusk, 20. jaanuar 2015

12.-15. jaanuarini toimus mõttespordi olümpiaadi II voor. Gümnaasiumiõpilaste seas on endiselt esikohal Reivo Vinter 11.c klassist.

Ave Mägi, 10.a klass, 15. jaanuar 2015

Aasta 2015 on alanud ja ÕE annab teada kuupäevad, millal toimuvad selle poolaasta üritused, mida me korraldame. Kuupäevad tasub juba varakult kirja panna ja hakata mõtlema osalemise peale.

Maidu Varik, 12. jaanuar 2015

Kooli kodulehel on avatud sisseastumisavalduste registreerimine uue õppeaasta X klassi.

2015/16 õppeaastal avatakse KG-s kolm X klassi. Mida paremad hinded, seda kindlam sissepääs!

Vali KG - kool mõtlevale inimesele!

Teade / KultuurTäname!
Urve Aedma, 7. jaanuar 2015

Ütleme tänusõnu Jaak Valgele, kes kinkis koolile enda kirjutatud raamatu „Punased I”. Autor ise ütleb, et : „See raamat on püüe aru saada nende meie kaasmaalaste motiividest, kes 1940 aastal võõrvõimu teenistusse pöördununa oma ühiskonda purustama hakkasid, ja neist, kes seda juba varem täie jõu ja teadmisega tegid.”

Teade / SportKG võimlemisgala
Sirje Metsküll, 5. jaanuar 2015

Head sportlikku aastat!

Peale ilusat võimlemisvõistlust korraldame sel aastal ka esimese võimlemisgala 7. jaanuaril 2015 kell 18.00 KG võimlas.

Tiiu Smidt, 18. detsember 2014

Alates jaanuarist viime sisse ühe olulise muudatuse seoses garderoobikappidega, nimelt ei laenutata alates III veerandist õpilastele enam garderoobikappide võtmeid. Õpilased saavad olla usinad ja hoolsad, et selline vajalik asi nagu garderoobikapi võti oleks igal koolipäeval kaasas.

Maidu Varik, 18. detsember 2014

KG kodulehel on avatud sisseastumisavalduste registreerimine järgmise õppeasta X klassi (õpilasele ja lapsevanemale/ vastuvõtt X klassi 2015/2016).

Vali KG - kool isemõtlevale inimesele!

Merle Rekaya, 16. detsember 2014

Kolmapäeval, 17. detsembril kell 18 on raadio Kadi eetris KG noortesaade. Toimetajad Liisi Kippak ja Morten Mägi Ravn, meediakursuse õpilased, on saatesse kutsunud Olle Araku, et rääkida robootikast, 1.b klassi õpilased räägivad jõuluvanast ja päkapikkudest, KG vilistlased Ann Tarkin ja Kai Kreos annavad ülevaate STARTturniirist ja Eesti noorte lauljate konkursi Solistica 2014 grand prix´ võitja Gertu Pabbo ja tema õpetaja, konkursi parim juhendaja Novella Hanson jagavad mõtteid konkursist.

Laine Lehto, 12. detsember 2014

Kuressaare gümnaasiumi jõulukontsert-jumalateenistus toimub Laurentiuse kirikus kolmapäeval, 17. detsembril algusega kell 17. Esinevad meie kooli õpilased algklassidest gümnaasiumini.

Maidu Varik, 8. detsember 2014

Lõpuks ometi ta algab! Kolmapäeval, 10. detsembril kell 12:45 toimub aulas Megaaju 2015 I voor.

Osalema on oodatud kõigi klasside ja õpetajate 3-liikmelised võistkonnad.

Et gaudium et solatium in litteris! (Teadmistes on nii rõõm kui lohutus! Plinius)

Eve Tuisk, 5. detsember 2014

Neljapäeval, 4. detsembril lugesid KG aulas Koidula ja Contra loomingut pea 30 etlejat üle Saaremaa. Meie kooli esindasid kaheksa tublit sõnakunstnikku: Sander Berens, Nete Jurask, Liis Sannik, Sophie Stepanova, Kristina Liiv, Andi Kokk, Tanel Aeg ja Morten Mägi Ravn.

Teade / KultuurNoorsootöö nädal
Maria Koppel, 3. detsember 2014

Käimas on noorsootöö nädal, mis algas toreda päkapikujooksuga. Järgnevalt graafik, mis meid sel nädalal veel ees ootab.

Merle Rekaya, 26. november 2014

Kolmapäeval, 26. novembril kell 18 on raadio Kadi eetris KG noortesaade, mida viivad läbi Elari Kolk ja Tanel Aeg, meediakursuse õpilased. Saates tehakse juttu Suurest Teatriõhtust, vesteldakse klassiõpetaja Lelet Aavikuga ja räägitakse Solisticast Laine Lehtoga. Head kuulamist!

Teade / KultuurTeatriõhtute toetajad
Eve Tuisk, 24. november 2014

Suur-suur aitäh meie teatriõhtute toetajatele, keda sel aastal oli üle kahekümne! Tänu teile saime vääriliselt tunnustada nii Väikese kui ka Suure Teatriõhtu parimatest parimaid ning auhinnad ootavad juba ka kevadel lavalaudadele jõudvaid esimese ja teise kooliastme näitlejaid. Sügav tänukummardus teile selle eest!

Teade / Varia"Tuleviku Kompass"
Maria Koppel, 20. november 2014

Teisipäeval toimus Kuressaare Kultuurikeskuses noorte infomess "Tuleviku Kompass", millest võttis osa ka Kuressaare Gümnaasium.

Tiina Käen, 17. november 2014

KG 23. võimlemisvõistlus läheneb märgatava kiirusega. Kes seda veel tähele pole pannud, siis on aeg ärgata ja hakata otsima ideid, muusikat, huvitavaid elemente. Võistlus toimub 9. detsembril ja esmakordselt saavad parimad oma kavasid esitada ka võimlemisgalal 12. detsembril.

Teade / VariaPane helkur helkima
Minna Raun, Kuressaare politseijaoskonna noorsoopolitseinik, 13. november 2014

Seoses saabunud pimeda ajaga tuletame meelde, et on aeg vaadata üle oma helkurivarud ning teha end liikluses nähtavaks.