Reede, 5. juuli 2024

Rubriik: Teade
Eve Tuisk, 20. aprill 2015

Kui näed täna koolimaja peal tavapärasest rohkem vormiga inimesi, siis tea, et selleks on oma põhjus. Nimelt tähistab Kaitseliidu Saaremaa malev oma 25. taastamise aastapäeva. Selle auks on naiskodukaitsjad kutsunud üles kaitseliitlasi, naiskodukaitsjaid, kodutütreid ja noorkotkaid kandma sel päeval vormi.

Teade / KultuurKG galakontserdi tänu
Laine Lehto, 20. aprill 2015

Pühapäeval, 19. aprillil Kuressaare Linnateatris toimunud KG 13. galakontserdi õnnestumisse andsid oma panuse ligi kakssada meie kooli õpilast, õpetajat ja head abilist.

Inge Jalakas, 16. aprill 2015

Ära maga maha oma võimalust:

Teade / VariaAnname au KG-s
Eve Tuisk, 13. aprill 2015

Heategevuskampaania „Anname au!“ kutsub tunnustama Eesti Kaitseväe ja Kaitseliidu veterane ning nende lähedasi. Sinilille kandes näitame üheskoos, et veteranid on meie riigile ja rahvale olulised. Veteranide toetussümbolit – sinilille rinnamärki – on võimalik soetada ka Kuressaare Gümnaasiumis.

Sirje Metsküll, 10. aprill 2015

Spordis peame endiselt arvestust klassidevahelises võistluses. Aasta jooksul toimub 4 - 5 võistlust (suusatamist igal aastal ei saa pidada).

Laine Lehto, 8. aprill 2015

Pühapäeval, 19. aprillil kell 16:00 Kuressaare Linnateatris toimuva KG 13. galakontserdi pileteid saab osta muusika vaheruumist 102 ja linnateatri kassast kuni reede, 17. aprillini!

Pääse õpilasele ja pensionärile 2€, täiskasvanule 4€.

Ave Mägi, 10.a klass, 7. aprill 2015

KG MFF-i piletid tulevad KG-sse müüki homme!!! Mõlemale seansile saab pileteid soetada 2€ eest. Seansid algavad 16. ja 17. aprillil kell 17.00 Kuressaare Linnateatris.

Juhan Kolk, 6. aprill 2015

Meeleoluka naljakuuga on kätte jõudnud ka sportlik ujumiskuu ja selle raames toimuvad juba 28. korda KG meistrivõistlused ujumises.

Urve Aedma, 2. aprill 2015

2. aprillil tähistatakse üle maailma rahvusvahelist lasteraamatupäeva. Sobiva kuupäeva otsingul langes valik 2. aprillile, muinasjutuvestja H. C. Anderseni sünnipäevale. Selleks puhuks kirjutas lasteraamatupäeva initsiaator ja IBBY looja Jella Lepman läkituse kõigile maailma lastele, kus ta ütles muuhulgas, et oleks hea, kui võimalikult paljud lapsed loeksid ühtesid ja samu häid raamatuid, nii et neil oleks midagi ühist ja nad mõistaksid täiskasvanuna üksteist paremini.

Teade / VariaKG lõi õitsele
Eve Tuisk, 31. märts 2015

Kevad on käes ja Kuressaare Gümnaasiumi taga on taas õitsema hakanud kirkavärvilised krookused.

Inge Jalakas, 30. märts 2015

Üle-Eestiline Noorte Muusikaliteater korraldab 18. aprillil KG aulas castingu 2015. aasta augustis etenduva muusikali osatäitjate leidmiseks.

Teade / VariaTeade
Tiiu Smidt, 12. märts 2015

17.,18. ja 19. märtsil toimub kooli territooriumil veetrassi remont ja nendel päevadel ei ole majas vett 8:30 - 17:00. Sellel ajavahemikul on koolimaja suletud.

17., 18. ja 19. märtsil on koolimaja avatud 17:00 - 20:30.

Ave Mägi, 10.a klass, 10. märts 2015

31. märts - 2. aprill toimub juba traditsiooniliseks kujunenud õpilasvahetus Kuressaare koolide vahel. Vahetusse lähevad KG-SÜG-KVK 8.-11. klasside õpilased. Õpilasvahetuse korraldamise eesmärk on pakkuda põhi- ja keskkooliõpilastele võimalust kolme päeva jooksul õppida teises keskkonnas. See on uus ja huvitav kogemus, mille käigus saad tutvuda naaberkoolide tegemiste ja koolieluga.

Ave Mägi, 10.a klass, 9. märts 2015

12.03 kell 16.00 toimub Kuressaare Gümnaasiumis ruumis 305 MiniFilmiFestivali raames töötuba. Külalisesinejaks on Eesti filmilavastaja ja -produtsent Mikk Rand.

Teade / VariaTööpakkumine
Maili Rasva, 7. märts 2015

Kuressaare Gümnaasium otsib oma töökasse kollektiivi eripedagoogi ja poiste töö- ja tehnoloogiaõpetuse õpetajat.

Teade / KultuurNoorMood 2015
Meie KG, 5. märts 2015

Kutsume Teid osalema üle-eestilisel moedisainerite konkursil “NoorMood”!

“NoorMood” on üle-eestiline noorte moedisainerite konkurss, mis toimub Pärnus alates 2008 aastast. Konkursil selgitatakse välja noorte seast parimad moekollektsiooni loojad, silmapaistvamad modellid ning soengu ja meigi eriauhinna väärilised.

Anu Saabas, 4. märts 2015

Kutsume teid kasutama suurepärast võimalust, et kuulata/vaadata veebiloengut „Disain kui praktiline loovus, mis see on ja kuidas seda rakendada kooliprogrammis“.

Loengus kuuldav on kindlasti kasutatav peale koolitunni ka kodus, huviringis jm ning avab uue vaate ümbritsevale.

Teade / VariaTeade
Tiiu Smidt, 3. märts 2015