Neljapäev, 4. juuli 2024

Gert Lutter, 26. detsember 2023

Detsembrikuu hommikutel kuulame jõululugusid, mida loevad meie õpilased koos oma vanematega.

Nataliia ja Anzhelika Petrova, kes käib 3.b klassis loevad meile kõigepealt eestikeelse jõulusalmi ning siis ukrainakeelse tervituse rahust. Head kuulamist!

Kohtume jälle!

Kristel Salda, 9.b klass, 25. detsember 2023

„Seal me olime – ema, Jane, Põssa ja mina – kõik sama katuse all, aga nii eraldi nagu neli tähte öötaevas. Igaüks põles pimeduses üksi.“ See tsitaat paistis kuidagi silma. Raamatus oli häid lauseid ja mõtteid palju, mille üle mõtiskleda. Isegi siis, kui sa oled omale armsate ja lähedaste inimestega koos, võid vahel end tunda üksi. Isegi kõige lähedasemad inimesed ei pruugi sind vahel mõista ja mõnikord ongi nii parem, kui nad seda ei tee.

Gert Lutter, 24. detsember 2023

Mia-Loviise Ivalo ja tema ema Bret Paas loevad Mary Eleanor Wilkins Freemani muinasjutu "Jõulude uhke kostüümipidu".

Kohtume jälle!

Kaisa Sau, 24. detsember 2023

Kõik, kes vähegi sattunud ujulasse, on näinud Reena sõbralikku naeratust, toimekat abivalmidust ja positiivset ellusuhtumist. Reenat ei löö verest välja ei kaotatud ujumismüts, torisev teismeline ega nuttev mudilane, tema läheb ja aitab. Täna on Reenal juubelisünnipäev ja me soovime talle kogu koolipere poolt palju õnne, rõõmu ja jaksu edaspidisteks toimetusteks!

Jaana Puksa, 21. detsember 2023

Mis loob selle päris õige jõulutunde? Selle, mis toob hinge korraga nii rahu kui ärevuse, suunurka naeratuse ning silmadesse ootuse ja elevuse? Nooruse Meridiaan jagab teiega oma retsepti.

Marit Tarkin, koolijuht, 20. detsember 2023

Armas koolipere, head õpilased, õpetajad, lapsevanemad, kooli töötajad!

Gert Lutter, 20. detsember 2023

Maris Rebel ja poeg Ants Laula 3.a klassist loevad meile tehisaru koostatud jõululookese!

Kohtume taas!

Kendra Kakkum, 9.b klass, 19. detsember 2023

184 päeva pärast lõppeb minu 9-aastane teekond siin koolis. Mind valdavad nii paljud emotsioonid, sest mind ootab ees millegi tähtsa lõpp. Klass, kellega olen koos veetnud rohkem kui poole oma elust, läheb lahku ja harjumuspärastele nägudele lisanduvad uued. Kõik see on hirmutav, kuid ikkagi elevust tekitav.

Kristel Paju, 19. detsember 2023

Detsembrikuu on sel aastal 8.b jaoks natukene erilisem.

Teade / KlassiloodHelkides kooli!
Helkides kooli! / Kristel PajuHelkides kooli! / Kristel PajuHelkides kooli! / Kristel Paju
8.a klass, 19. detsember 2023

Hommikud on veel väga pimedad. 8.a õpilased kogusid kokku helkureid, et meie koolipere helgiks pimeduses.

Teade / KlassiloodJõulukaardid heategevuseks
Merle Tustit, 18. detsember 2023

Eesti Punase Risti Saaremaa Selts kutsus üles koole ja peresid osa võtma heategevuslikust joonistuskonkursist või valmistama jõulukaarte.

Meie kooli 3.b klassi õpilased valmistasid heategevuseks toredaid volditud kuusepuuga jõulukaarte, et pakkuda rõõmu jõulude ajal haiglas viibivatele või hooldekodudes elavatele armsatele memmedele ja taatidele.

Jaana Puksa, 18. detsember 2023

Kuressaare Nooruse kooli etüüdide õhtu Kolmas Vaatus toimub 17. jaanuaril 2024 algusega kell 17.00 kooli aulas ning kannab pealkirja „JUHTUMISI NOORUSES“.

Gert Lutter, 17. detsember 2023

Eveli Nõgu koos tütarde Eia ja Etiga 4.a klassist loevad meile vahva loo verikäkist, kes tahtis hakata veganiks! Jutuke kannab pealkirja „Vegan verikäkk“ ja autoriks on Kristi Piiper.

Kohtume järgmisel nädalal!

Eve Tuisk, 17. detsember 2023

Täna tähistab ümmargust sünnipäeva Eneli Vahar, tagasihoidlik ja liigset tähelepanu vältiv keemiaõpetaja, kelle õpilased juba mitmeid aastaid järjest oma lemmikõpetajaks on valinud. Juubel on suurepärane põhjus kõik head sõnad nii õpilastelt kui ka kolleegidelt otse ja ausalt leheveergudel välja öelda!

Palju õnne, armas Eneli!

Värvimustrid / Arabella AusVärvimustrid / Marii NuumVärvimustrid / Melissa Sisas
Kristin Lauri, 15. detsember 2023

Seitsmendad klassid joonistasid dekoratiivseid värvimustreid. Tööde autorid on Arabella Aus, Marii Nuum ja Melissa Sisas 7.b klassist.

Artikkel / Klassilood2.a jõulupuud
Rosanna Tiitma, 2.a klass, 15. detsember 2023

2.a klassi lapsed kirjutasid jõuludest luuletusi ja meisterdasid juurde vahvad jõulupuud.

Tiina Kaup, 15. detsember 2023

Timo Parvela ja Pasi Pitkäneni „Varjude“ triloogia on leidnud maailmas erakordselt hea vastuvõtu ja seda on tõlgitud paljudesse keeltesse.

Kärt Keert, inglise keele õpetaja, 15. detsember 2023

Esimene õpetajate toa väljakuulutatud üritus oli sügisandidest hoidiste ja küpsetiste degusteerimine. Regulaarseteks üritusteks on saanud iganädalased infominutid, ühised sünnipäevade tähistamised ja Fika'd.