Otsi
Artiklite sarjad
- Bookstagramid (45)
- n päeva lõpetamiseni (35)
- Eesti päev (15)
- Koolilehe jõululood (16)
- Suveseik (16)
- Meie koolimaja 45 (6)
- #muusikasoovitus (6)
- Nädala kunstitöö (16)
- Kuidas läheb? (17)
- Õpilane küsib (8)
- Teel ajalukku (41)
- Elu pärast KGd (50)
- Kuu tegija (15)
- Töö ja kool (13)
- Inspira 15 (22)
- Arhiivinurk (48)
Rubriigid
Valdkonnad
Õpilaste sünnipäevad
4. juuli
- Andro Jürisson 8.b
- Georg Kenneth Mehik 7.a
- Joonas Tiitson 9.d
5. juuli
- Hanna Pokk 4.a
- Iris Väli 4.b
- Steven Aus 3.a
6. juuli
- Kusti Koppel 7.c
- Oskar Laanet 5.c
- Siimeon Vahter 6.a
7. juuli
- Gristo Kolk 2.b
- Meribel Saat 7.b
8. juuli
- Anastasiia Kodinets 1.b
- Anette Tänav 5.a
- Otto Hendrik Kaunis 7.a
- Taago Arikas 7.d
9. juuli
- Isabel Juhanson 2.b
10. juuli
- Mariliis Säde Sepp 4.a
- Sofiia Yeromenko 6.c
11. juuli
- Gete Sepp 4.a
- Heleen Alas 5.b
- Kyrylo Tsapulin 1.b
- Otto Väli 6.c
Töötajate sünnipäevad
5. juuli
- Liisi Laum
7. juuli
- Inna Vann
Meie kooli noorsportlased osalesid taas edukalt TV 10 Olümpiastarti võistlustel. 12. mail toimus IV maakonna ja 21. mail vabariiklik etapp.
Eelviimase, IV etapi aladeks olid kõikidele vanusegruppidele pallivise, kettaheide, 600 m jooks tüdrukutele ja 1000 m jooks poistele.
Maakonnavõistluse paremad tulemused
Nooremad tüdrukud:
Lisandra Lehtjärv (5.a) palliviskes 3. koht (tulemus 35.19);
Kirke Emili Mägi (5.c) 600 m jooksus 3. koht.
Vanemad tüdrukud:
Marili Paimre (7.a) palliviskes 3. koht (42.30) ja 1. koht kettaheites (27.92).
Nooremad poisid:
Hugo Paju (4.b) palliviskes 4. koht (37.97);
Karl Pajuste (3.a) palliviskes 5. koht (35.39);
Johann-Viktor Vits (4.b) 1000 m jooksus 2. koht (3.43,7);
Karl Pajuste (3.a) 1000 m jooksus 3. koht (4.00,3).
Vanemad poisid:
Andro Jürisson (6.b) palliviskes 3. koht (48.74), kettaheites 2. koht (29.29);
Karl Martin Kremm (6.b) palliviskes 4. koht (45.99), kettaheites 4. koht (24.20);
Kris Jelissejev (6.a) 1000 m jooksus 4. koht (3.52,2).
Vabariikliku etapi paremad tulemused
Kadrioru staadionil oli võistlemas üle 430 sportlase 80 koolist. Kohal olid ka olümpiavõitjad Gerd Kanter ja Katrina Lehis ning tänavu MMil mänginud Eesti naiste jäähokikoondise kapten Kirke Kulla.
Enamik meie kooli võistlejatest ületasid oma maakonnaetapil tehtud tulemuse. Kuna võistlejaid oli nüüd kolm korda rohkem ehk ligi 60 võistlejat igal alal, siis pingelises konkurentsis olid seekord meie parimad kohad järgmised.
Nooremad tüdrukud:
Lisandra Lehtjärv palliviskes 18. koht (36.72).
Vanemad tüdrukud:
Marili Paimre kettaheites 10. koht (25.89);
Grete Aavik palliviskes 24. koht (39.55).
Vanemad poisid:
Karl Martin Kremm kettaheites 12. koht (32.75), palliviskes 24. koht (44.81).
Koolidest oleme hetkel 10. kohal ja ees on veel viimane finaaletapp, kus toimub mitmevõistlus.
Tänan kõiki võistlejaid, nende treenereid ja toetajatest lapsevanemaid!
kehalise kasvatuse õpetaja