Otsi
Artiklite sarjad
- Vilistlase vaatepunkt (2)
- Bookstagramid (49)
- Kümme küsimust (4)
- n päeva lõpetamiseni (35)
- Eesti päev (15)
- Koolilehe jõululood (16)
- Suveseik (16)
- Meie koolimaja 45 (6)
- #muusikasoovitus (6)
- Nädala kunstitöö (16)
- Kuidas läheb? (17)
- Õpilane küsib (8)
- Teel ajalukku (41)
- Elu pärast KGd (50)
- Kuu tegija (15)
- Töö ja kool (13)
- Inspira 15 (22)
- Arhiivinurk (48)
Rubriigid
Valdkonnad
Õpilaste sünnipäevad
24. november
- Krister Ivalo 3.a
- Tevin Kaljo 3.a
25. november
- Katreen Sepp 8.c
- Liisbet Sepp 9.b
- Theron Kütt 9.d
26. november
- Brenda Reinmägi 1.c
- Karola Koppel 2.b
27. november
- Brait Orav 6.a
- Daniel Kalaus 3.a
- Kevin Orav 6.a
- Sebastian Mägi 4.b
28. november
- Hendrik Suurpere 8.a
- Jette Saat 1.a
- Sarah-Roosi Rikmann 2.c
30. november
- Eliisabet Aer 2.c
- Minni Liise Kuusk 5.a
Töötajate sünnipäevad
23. november
- Kristiina Piipuu
26. november
- Grete Pihl
28. november
- Maren Aaviste
30. november
- Raina Rääp
Nüüdseks oleme toibunud KG vs SÜG mängust. Ka sel aastal jõudis karikas turvaliselt KG seinte vahele, mida terve koolipere juba pikisilmi ootas.
Kahekümne neljal üheteistkümnenda ja kaheteistkümnenda klassi õpilasel avanes suurepärane võimalus külastada Euroopa Parlamenti Strasbourgis seoses Euroscola projektiga. Euroscola on Euroopa Parlamendi noorteprogramm, mis kaasab õpilasi kõigist Euroopa Liidu riikidest ja annab noortele võimaluse oma häält kuuldavaks teha ja lüüa kaasa Euroopat puudutavate küsimuste arutamisel.
Möödunud reedel toimunud Playback tõi KG aulasse kokku palju rahvast. Etteasteid jätkus igale maitsele ning heast huumorist ja muusikast puudust ei tulnud.
Kadakasel kivisel ja tuultest räsind kodusaarel ... just sellised võimsad sõnad kõlasid KG vs SÜG korvaplli mängu alguses KGlaste poolt. Sel aastal kahjuks KG cheere ei näe tantsimas, kuna otsustati laiali minna. Rahvast aga küttis üles kõigile teada-tuntud teletupsud.
Meie klassis on palju pillimänguga tegelevaid õpilasi. Meie klassis õpitakse nii kitarri kui ka klaverit – 2 õpilast mängib kitarri, 2 klaverit. Kolmandas klassis oli võimalus õppida ka plokkflööti ja osad seda võimalust ka kasutasid.
Neljapäeval, 19. november käis 5.b klass Mändjalas taimede ja puude kohta õppimas.
Me käisime oma klassi 6.b ja teise klassi 6.c-ga Pärnus Endla teatris "Boybandi" vaatamas. See oli väga äge.
16. september käis 5.b klass Saaremaa muuseumis. Poisid käisid koos peavarahoidja Priit Kiviga suurtükitornis, tüdrukud külastasid rahvariide ja putukate kogu. Arhiivis juhendas meid Jürje Koert.
Et kõik agusihvkalikult ausalt ära rääkida, alustan sellest, et möödunud reedel sain abiturient Andi Kokalt järgmise põneva sõnumi: Tere, proua Marit! Mis Teie teete käesoleval pühapäeval? Kas oleks võimalik, et viiksime teid kuhugi? On teil seda vaba aega?
Kuna riigieksam oli ukse ees ja mõtlesin, et noored tahavad veel ühtteist üle rääkida või lihtsalt vestelda maailmast ja elust, leppisime läbirääkimiste teel kokku aja – pühapäev 14.30.
Kolmapäeval, 25. veebruaril algasid taas KG vs SÜG sportmängud, et selgitada selle aasta parim gümnaasium. Esimene ala, milles võeti mõõtu, oli korvpall.
Suusalaagri viimane päev möödus kiiresti. Äratus oli 7:30 nagu ikka, kuid tubade kontrolli see hommik ei olnud. Panime kohvrid bussile ja seejärel suundusime sööma.
4. päeva hommikul pidid kõik taas 7:30 tõusma, et valmistuda tubade kontrolliks. Ärgata oli raske. Hommikusöögiks pakuti sama toitu, mis eelnevatel hommikutel. Kell kümme pidime taas suusaradadele tõttama.
Kaheksandatel klassidel on järjekordne päev Käärikul möödunud.
Suusalaagri teine päev algas hästi. Hommikul olid paljud väsinud ja magamata. Algas tubade kontroll (puhtus ja kord), mille enamus läbisid hästi ja suur osa said oma toa hindeks viie. Siis järgnes hommikusöök ja peale seda vaba aeg. Paljud määrisid suuski ja panid selga suusariided.
Esmaspäeval, 9. veebruaril läksime kauaoodatud suusalaagrisse.
3.a klass tähistas sügise saabumist 25. septembril täiesti isemoodi koolipäevaga. Nimelt oli meil jalgrattamatk Nasvale Piibutopsu puhkemajja.
Nagu juba tavaks saanud, on sügisel toimuva tulekahjuõppuse põhieesmärgiks välja selgitada, kui kiiresti on ohu korral võimalik kõik inimesed koolihoonest evakueerida. Ühtlasi tutvustada ka evakuatsiooni toimumise korda Kuressaare Gümnaasiumi uutele õpilastele, õpetajatele ja kooli töötajatele. Nii ka sel aastal.
26.08 - 27.08 toimus Kuressaare gümnaasiumis Juhanite&Jukude laager.