Pühapäev, 7. juuli 2024

Liikuv figuur / Katreen SeppLiikuv figuur / Regor JalakLiikuv figuur / Mia Toom
Ene Pidmann, 5. mai 2023

6. klasside e-õppepäeval kunsti ja võõrkeelte õppeainete koostöös valminud liikuva figuuri töö. Ülesandeks oli kujutada liikuv külgvaates täisfiguur, millele on lisatud kehaosade nimetused inglise, saksa ja vene keele keeles. Autoriteks on Katreen Sepp 6.b klassist ning Regor Jalak ja Mia Toom 6.c klassist.

Artikkel / PersonaaliaIn memoriam: Reet Lukin (Sepp)
Gert Lutter, 5. mai 2023

Meie hulgast on lahkunud kauaaegne matemaatikaõpetaja ja kolleeg Reet Lukin (Sepp). Lisaks matemaatikaõpetaja ametile ka söökla juhataja ning haldusjuhina tegutsenud Reet töötas meie koolis aastast 1991.

Merle Tustit, 5. mai 2023

Rõõmu kevadest tunnevad ka 2.b klassi lapsed oma värvikirevate lillede ja mesimummidega.

Madli-Maria Naulainen, 5. mai 2023

19. aprillil toimus inimeseõpetuse olümpiaad. Veebipõhisel piirkonnavoorul osalesid 5.–8. klasside õpilased.

Toimetus, 4. mai 2023

15.–16. aprillil toimus Saue Riigigümnaasiumis FFL finaal. 29 osaleja hulgas olid eelvoorust edasi pääsenud Tidrikud koosseisus Liisa Naulainen, Emma Tarus, Sass Kirs, Markus Leppik, kes saavutasid kokkuvõttes II koha. Palju õnne!

Trevor Ast, 8.a, 4. mai 2023

„Mõnikord nagu tundub, et Bayview on ära neetud, saate aru?“

Inge Jalakas, 4. mai 2023

Neljapäeval, 11. mail toimub Nooruse koolis klassidevaheline võistlus Pentatlon II (KG järgi juba 10. korda).

Kristin Lauri, 3. mai 2023

Enne vaheaega 20. aprillil toimus Nooruse kooli esimene õpilaskoosolek.

Õpilasesindus kutsus iga klassi (1.–9. klass) 3 esindajat koosolekule. Koos õpetajate ja õpilasesindusega arutleti koolikeskkonnas oluliste teemade üle.

Helle Rand, 3. mai 2023

Reedel, 28. aprillil ja laupäeval, 29. aprillil toimus Kuressaare Nooruse Kooli aulas linna noorte solistide konkurss Kuressaare Laululind 2023, kus osales kokku 93 lauljat vanuses 3–19 aastat.

Tuule Kalamees, 8.a, 28. aprill 2023

„HOIATUS: Lapsed! Armageddoni väljakutsumine võib olla ohtlik. Ärge püüdke seda kodus järele teha!“

Maris Rebel, 27. aprill 2023

11. aprilli õhtul kogunes Nooruse koolis taas hulk lapsevanemaid, kes soovisid osa saada hoolekogu poolt ellu kutsutud koolitusest, mis keskendus sel korral lapsi ümbritsevatele ohtudele ja võimalustele abi saamisel. Koolituse läbiviijateks olid Politsei- ja Piirivalveamet koos Saaremaa Toetava Hariduse Keskusega.

Tiiu Smidt, 27. aprill 2023

1. mail on koolimaja suletud. Häid pühi!

Kaur Rahnel, 9.b, 25. aprill 2023

„SAUN“ on teine lugu ansambli Meie Poiss albumilt „Puhas Bronks“. Lugu meenutab stiili, mida esitavad paljud popansamblid, näiteks Meie Mees.

Lugu jõudis minuni tänu sellele, et ootasin albumit pikemat aega, ja kui album lõpuks avaldati publikule, armusin ma sellesse kohe.

Sander Ringvee, 8.a, 25. aprill 2023

autovarguste müsteerium

Loomad / Helen PreiLoomad / Meribel SaatLoomad / Kristiina Andreas
Ene Pidmann, 21. aprill 2023

7.c, 6.b ja 6.c klassi õpilaste graafiliselt kujundatud loomatööd, mille autoriteks on Helen Prei, Meribel Saat ja Kristina Andreas.

Intervjuu / Varia60 päeva lõpetamiseni
Eve Tuisk, 21. aprill 2023

Eesti keele proovieksam on tehtud, matemaatika proovieksam on veel ees, õige pea algaval vaheajal saab teha sisseastumistesti Saaremaa Gümnaasiumisse, juba mõnda aega saab viia sisseastumisdokumente Kuressaare Ametikooli. Mida tunnevad ja mõtlevad 9. klassi õpilased selles virvarris?

Kristin Lauri, 21. aprill 2023

Saaremaa vald valib igas kuus hariduslugu. Märtsikuu hariduslooks valiti podcast (taskuhääling) Saare Noored, mille toimetamiseks on oma jõud ühendanud kolme Kuressaare põhikooli õpilasesinduste õpilased Karola Kuldsaar, Nora-Liisa Viherpuu ja meie kooli õpilasesinduse asepresident Aleksandra Uue.

Annely Oolup, 21. aprill 2023

Reedel,14. aprillil toimusid Kuressaare Vanalinna koolis traditsioonilised rahvastepallivõistlused ja seda juba 26.korda. Osaleda võisid kõik 1.–5. klassi rahvastepallihuvilised erinevatest Saaremaa koolidest.