Pühapäev, 7. juuli 2024

Rubriik: Artikkel
Kersti Kirs, 11. oktoober 2022

10. oktoobril toimus teistmoodi koolipäev väga inspireeriva ning kaasava praktilise töötoana, kus motivatsiooni ning inspiratsiooni süstis lõpuklassi noortele Juko-Mart Kõlar. Päev põhines lõbusal ning samas uusi oskusi ning teadmisi pakkuval meeskonnatööl ning käed-külge aktiivõppe formaadil.

Nii loengus kui õpilaste tagasisides jäi kõlama kogu koolipäeva ühendav mõte – oskus teha nutikaid valikuid on oluline.

Ukraina kunsti jäljendus / Merily RandUkraina kunsti jäljendus / Kärol SeppUkraina kunsti jäljendus / Liisa Naulainen
Kristin Lauri, 7. oktoober 2022

Ukraina kunsti jäljendused. Tööde autorid on Merily Rand 8.d klassist, Kärol Sepp 9.a klassist ja Liisa Naulainen 8.c klassist.

Artikkel / KlassiloodSuveseik: 7.d, 1.c ja 4.a klass
Gert Lutter, 7. oktoober 2022

Suvi on möödunud kui linnutiivul ning seda jäävad meile meenutama mälestusekillukesed. Koolileht Nooruse Meridiaan korjab kokku kõigi klasside killukesed, et sellest saaks ühine suur mälestus.

Ja ongi puudu veel vaid 6 klassi! Ootame teie meenutusi suvest!

Eve Tuisk, 7. oktoober 2022

6. oktoobril Saaremaa Gümnaasiumis korraldatud Debora Vaarandi konkursil „Kasvasin kesk kadakaid“ pälvis Epp Kristel Tuisk (7.b) keskmises vanuseastmes preemia „Avele oleks see esitus meeldinud”.

Lisaks esindasid konkursil meie kooli Eerik Elias Rekaya (4.b) ja Deisy Klimov (8.c).

Artikkel / KlassiloodKalaõpi Majakas Nasval
Õuesõppepäev Nasval / Diana MattÕuesõppepäev Nasval / Diana MattÕuesõppepäev Nasval / Merle Tustit
Merle Tustit, 7. oktoober 2022

Tänu 2.b klassi Tomi emale said 2.b ja 3.c klassi õpilased osaleda väga vahval õuesõppepäeval Nasval, kus toimusid Kalaõpi Majaka töötoad.

Suur aitäh kõikidele, kes 2.b ja 3.c klassi lapsed Nasval vastu võtsid, neile uusi teadmisi jagasid ning teistsuguse koolipäeva meeldejäävaks muutsid!

Gabriel Sepp, 6. oktoober 2022

Möödunud neljapäeval Kärlal peetud Saare maakonna jooksukrossi teatevõistlusel saavutas meie kool ülekaaluka I koha!

Bretlin Brant, õpetajate päeva direktor, 5. oktoober 2022

Lugupeetud õpetajad!

Täna oleme kogunenud siia, et tähistada õpetajate päeva, teie päeva. Teie, kes te meid olete kõik need aastad kasvatanud, õpetanud ning juhatanud. Oleme teile suure tänu võlgu, sest just teie olete suur osa meie suureks sirgumisest. Mäletan veel oma esimest koolipäeva, kui kohtusin oma klassikaaslaste ning klassijuhataja Innaga. Mu pinginaaber Karl tõi mulle roosi ning osad tõsteti aktusele minnes suurte laste kukile. Sellest on palju aastaid möödas ning ütleksin, et palju on selle ajaga muutunud.

Raina Tiidovee, 5. oktoober 2022

5. oktoober on õpetajate päev. Selle päeva puhul arutlesid õpetaja töö üle 1.b klassi õpilased.

Gert Lutter, 4. oktoober 2022

Sügiskuu lõpp tõi koos hoovihmadega ka suvemälestuste uputuse! Et tublisid pildisaatjaid mitte liiga kauaks ootele panna, on seekord loo sees 6 pilti.

Kes pole veel jõudnud saata – kiirustage, sest kolletamiskuu ei oota ja lehed juba langevad!

Artikkel / SportSport õpetab elu
Ülle Räim, 4. oktoober 2022

Dopinguvastaste programmide eesmärk on säilitada ausat sporti, pidades silmas reeglitest kinnipidamist, teisi võistlejaid, õiglast konkurentsi, võrdseid võimalusi ja väärtust, mida puhas sport maailmale pakub.

Ülle Räim, 3. oktoober 2022

Vaevalt oskasid toonased KG tervisespordipäeva korraldajad aimata sellise sündmuse formaadi kestlikkust. Täna võivad nad uhkust tunda!

Artikkel / KlassiloodSuveseik: 7.b, 8.b ja 6.c klass
Gert Lutter, 3. oktoober 2022

Seekordne suveseik viib meid tegema sporti, külastama looduskauneid kohti ning istuma ralliauto rooli!

Ene Pidmann, 30. september 2022

Ukraina nädalaks valminud päevalilled. Autoriteks Anzhelika Petrova 1.b klassist ja Veronika Petrova 4.c klassist.

Reet Lasn, 30. september 2022

Meie vahtrapuu valmis rühmatööna. Luuletada tahtsid kõik. Mõned luuletused lugemiseks meile kõigile.

Artikkel / KlassiloodSuveseik: 5.c, 2.c ja 2.a klass
Gert Lutter, 30. september 2022

Neljandas suveseigas hüppame näiteks langevarjuga! Järgmine lugu õige pea.

Artikkel / KlassiloodSuveseik: 8.c, 5.a ja 1.b klass
Gert Lutter, 29. september 2022

Järjekorras kolmandasse suveseika jõudsid oma fotodega 8.c, 5.a ja 1.b klass. Peagi kohtume jälle!

Merle Tustit, 28. september 2022

Meie suveprojekt sai alguse juba maikuu keskel, kui kõik 1.b klassi lapsed panid mulda kaks mõnusalt pontsakat seemet. Igale seemnele sai kõrva sosistatud: „Sinust kasvab kõrvits!“ Suvevaheajale läinud lapsed jäid kõik põnevusega ootama, kelle kõrvits kasvab kõige suuremaks.

Artikkel / KlassiloodSuveseik: 2.b, 9.b ja 7.a klass
Gert Lutter, 27. september 2022

Järgmised kolm kiiret suvemeenutajat olid 2.b, 9.b ja 7.a klass. Ootame endiselt kõigi suveseikasid!