Päevakava Stuudium Office EIS Huviringid Nooruse Meridiaan

Tugisüsteemid

Koolist, 30. jaanuar 2023

Kuressaare Nooruse koolis osutavad lastele tugiteenuseid Saaremaa Toetava Hariduse Keskuse eri- ja sotsiaalpedagoogid.

Eripedagoog

Eripedagoog on tugispetsialist, kelle tegevuse eesmärk on eakaaslastest eristuva õppija arengu toetamine ja suunamine.

Eripedagoog tegeleb lapse arengu- ja õpioskuste taseme kindlaks tegemisega; selgitab välja lapse õpivajadused; arendab lapse tunnetustegevust (taju, mälu, mõtlemine, tähelepanu), õpioskusi, suulist ja kirjalikku kõnet. Eripedagoog nõustab õpetajaid ja lapsevanemaid õppe planeerimisel ja läbiviimisel.

Eripedagoogi poole võib pöörduda, kui õpilasel on ilmnenud raskused õppimisel (näiteks lugemises ja loetu mõistmises; kirjutamises; matemaatilistes oskustes) või kui õpilasel on vaja kujundada tähelepanu, taju, mälu ja mõtlemist.

Lia Alas – eripedagoog
Kontakt: lia.alas@nooruse.edu.ee

Liisi Laum – eripedagoog
Kontakt: liisi.laum@nooruse.edu.ee

Meiega saab ühendust ka Stuudiumi kaudu.

Sotsiaalpedagoog

Sotsiaalpedagoogi töö fookuses on töö laste, lapsevanemate ja õpetajatega. Sotsiaalpedagoogi töö eesmärgiks on õpilase sotsiaalsete oskuste hindamine ning tema eakohast tegutsemisvõimet takistavate tegurite analüüsimine ja sellest lähtuvalt õpilase abistamine.

Sotsiaalpedagoog toetab õpilase suhtlemisoskust ja kaardistab koolis esilekerkivaid probleemseid olukordi, samuti koordineerib ennetus- ja lahendustegevusi.

Sotsiaalpedagoogi juurde võib pöörduda, kui õpilasel on õpimotivatsiooni probleemid, distsipliiniprobleemid, käitumisraskused, õpiraskused ja koolikohustuse mittetäitmine.

Liina Ajangu – sotsiaalpedagoog
Kontakt: liina.ajangu@nooruse.edu.ee, tel 5196 8333

Betti Truu – sotsiaalpedagoog
Kontakt: betti.truu@nooruse.edu.ee

Meiega saab ühendust ka Stuudiumi kaudu.

Maarja Vahter

HEV-koordinaator, tel 5076484, e-post: maarja.vahter@nooruse.edu.ee

Nataliia Dotsenko

Ukraina õpilaste koordinaator, e-post: nataliia.dotsenko@nooruse.edu.ee

Margarita Sikk

Tervishoiutöötaja, tel 56465327, e-post: rita.sikk@nooruse.edu.ee

Abiõpetajad

Diana Matt

Abiõpetaja, tel 56656577, e-post: diana.matt@nooruse.edu.ee

Külli Mänd

Abiõpetaja, tel 5215448, e-post: kulli.mand@nooruse.edu.ee

Anneli Auväärt

Abiõpetaja, e-post: anneli.auvaart@nooruse.edu.ee

Tetiana Ihnatenko

Abiõpetaja, e-post: tetiana.ihnatenko@nooruse.edu.ee

Iryna Piddubna

Abiõpetaja, e-post: iryna.piddubna@nooruse.edu.ee

Eripedagoogid

Lia Alas

Eripedagoog, tel 56663379, e-post: lia.alas@nooruse.edu.ee

Liisi Laum

Eripedagoog, tel 56451634, e-post: liisi.laum@nooruse.edu.ee

Sotsiaalpedagoogid

Betti Truu

Sotsiaalpedagoog (1.-4. klasside õpilased), tel 51965782, e-post: betti.truu@nooruse.edu.ee

Liina Ajangu

Sotsiaalpedagoog (5.-9. klasside õpilased), tel 51968333, e-post: liina.ajangu@nooruse.edu.ee

Õpetajad

Katrin Kannik

Väikerühma õpetaja (2. klass), e-post: katrin.kannik@nooruse.edu.ee

Liisi Tool

Väikerühmade õpetaja (3. ja 5. klass), e-post: liisi.tool@nooruse.edu.ee

Helle Sulg

Individuaal- ja väikerühma õpetaja (4. ja 6. klass), tel 5268658, e-post: helle.sulg@nooruse.edu.ee

Maria Koppel

matemaatikaõpetaja rühmadele, e-post: maria.koppel@nooruse.edu.ee

Õpiabirühmade õpetajad

Malle Tustit

Eesti keele õpiabi õpetaja 4. ja 5. klassidele, e-post: malle.tustit@nooruse.edu.ee

Maret Laurson

Eesti keele õpiabi õpetaja 6., 7. ja 8. klassidele, e-post: maret.laurson@nooruse.edu.ee

Anu Liik

Eesti keele õpiabi õpetaja 7. klassidele, e-post: anu.liik@nooruse.edu.ee

Heidi Truu

Eesti keele õpiabi õpetaja 8. ja 9. klassidele, e-post: heidi.truu@nooruse.edu.ee

Anu Saabas

Matemaatika õpiabi õpetaja 4.-6. klassidele, e-post: anu.saabas@nooruse.edu.ee

Maren Aaviste

Matemaatika õpiabi õpetaja 7., 8. ja 9. klassidele, e-post: maren.aaviste@nooruse.edu.ee

Gerly Leibenau

Matemaatika õpiabi õpetaja 7. klassidele, e-post: gerly.leibenau@nooruse.edu.ee

Signe Vahkal

Matemaatika õpiabi õpetaja 8. klassidele, e-post: signe.vahkal@nooruse.edu.ee

Talvelaager 8. klassile

Kolmapäev, 1. veebruar 2023

Maakondlik matemaatikaolümpiaad

Kolmapäev, 1. veebruar 2023

Talvelaager 8. klassile

Neljapäev, 2. veebruar 2023

E-õppepäev

Reede, 3. veebruar 2023

Tähekese viktoriin

Teisipäev, 7. veebruar 2023

Õpilaskonkursid

Õpilasele ja lapsevanemale

Talvelaagri teine päev Käärikul / Katrin Liiv
Youtube video!
Sport, 31. jaanuar 2023, Karola Kirss
Martin Tiirik esitas Fred Kriegeri, Stig Rästa ja Vallo Kikase laulu „Play“ / Gert Lutter
Kultuur, 30. jaanuar 2023, Gert Lutter
Esimene päev talvelaagris / Laura Kolk
Youtube video!
Sport, 30. jaanuar 2023, Kätriin Maiste
Sümmeetria / Helen Prei
Kultuur, 27. jaanuar 2023, Ene Pidmann
Liikumisaasta mõtted / Ülle Räim
Sport, 27. jaanuar 2023, Ülle Räim
Aabitsapidu / Gert Lutter
Galerii!
Varia, 26. jaanuar 2023, Raina Tiidovee
"Mis siis, kui ma eksamitel läbi kukun?" / Gert Lutter
Varia, 25. jaanuar 2023, Bretlin Brant
Orienteerumisring / Tiiu Naagel
Õppetöö, 24. jaanuar 2023, Tiiu Naagel
Kassid / 3.c klass
Klassilood, 23. jaanuar 2023, Inna Vann
Kunstitöö / Kirke Nook
Kultuur, 20. jaanuar 2023, Eliise Belinets
Laululapsed / Gert Lutter
Youtube video!Galerii!
Kultuur, 20. jaanuar 2023, Gert Lutter
Daria, Nataliia ja Rodion / Gert Lutter
Youtube video!
Kultuur, 20. jaanuar 2023, Gert Lutter
Üritused, 27. jaanuar 2023, Gert Lutter
Õpilasüritused, 25. jaanuar 2023, Gert Lutter
Sport, 24. jaanuar 2023, KG/täpsustamata
Õpilasüritused, 19. jaanuar 2023, Gert Lutter
Õpilasüritused, 19. jaanuar 2023, Gert Lutter
Õpilasüritused, 6. jaanuar 2023, Laagris osalejad
Aktused, 22. detsember 2022, Gert Lutter
Sport, 19. detsember 2022, Gert Lutter
Õpilasüritused, 19. detsember 2022, Gert Lutter
Sport, 18. detsember 2022, Gert Lutter
Õpilasüritused, 16. detsember 2022, Nooruse kool
Kaunid kunstid, 13. detsember 2022, Gert Lutter

ToimubKalender

Kuressaare Nooruse Kool
Avatud tööpäevadel 7:00–20:30
L 9:00–17:00, P 11:00–19:00
E-post: kool@nooruse.edu.ee
Aadress:
Nooruse 1
93815, Kuressaare
Reg kood 75028022
Kontaktid:
Telefon: +372 45 56 575
Ujula: +372 45 56 563
Kooliarst: +372 51 24 607
Saaremaa Vallavalitsus
EE501700017000767802 Luminor Bank AS
EE262200221032949028 Swedbank AS
EE711010602007392002 SEB Pank AS
© Kuressaare Nooruse Kool 2023