Päevakava Stuudium Office EIS Huviringid Nooruse Meridiaan

Tugisüsteemid

Koolist, 17. märts 2022

Maarja Vahter

Individuaal- ja väikegrupi õpetaja, tel 5076484, e-post maarja.vahter@nooruse.edu.ee

Diana Matt

Abiõpetaja, tel 56656577, e-post diana.matt@nooruse.edu.ee

Külli Mänd

Abiõpetaja, tel 5215448, e-post kylli.mand@nooruse.edu.ee

Lia Alas

Eripedagoog, tel 57813170, e-post lia.alas@nooruse.edu.ee

Liisi Laum

Eripedagoog, tugispetsialist, Saaremaa laste- ja perede tugikeskus, tel 56451634, e-post liisi.laum@saare.ee, ja liisi.laum@nooruse.edu.ee

Liina Ajangu

Sotsiaalpedagoog, tugispetsialist, Saaremaa laste- ja perede tugikeskus, tel 51968333, e-post liina.ajangu@saare.ee ja liina.ajangu@nooruse.edu.ee

Helle Sulg

Väikegruppide õpetaja, tel 5268658, e-post helle.sulg@nooruse.edu.ee

Margarita Sikk

Tervishoiutöötaja, tel 56465327, rita.sikk@nooruse.edu.ee

Õpiabirühmade õpetajad

Anu Saabas

Matemaatika õpiabi õpetaja 4.-6.klassidele, anu.saabas@nooruse.edu.ee

Malle Tustit

Eesti keele õpiabi õpetaja 4. klassidele, malle.tustit@nooruse.edu.ee

Maret Laurson

Eesti keele õpiabi õpetaja 5. ja 6. klassidele, maret.laurson@nooruse.edu.ee

Heidi Truu

Eesti keele õpiabi õpetaja 7., 8. ja 9. klassidele, heidi.truu@nooruse.edu.ee

Eesti keele tasemetöö

Esmaspäev, 26. september 2022

Ukraina nädal

Esmaspäev, 26. september 2022

Ukraina nädal

Teisipäev, 27. september 2022

Ukraina nädal

Kolmapäev, 28. september 2022

Ukraina nädal

Neljapäev, 29. september 2022

Ukraina nädal

Reede, 30. september 2022

Sügis / Kristel Salda
Kultuur, 23. september 2022, Ene Pidmann
Milline on sinu suveseik? / Gert Lutter
Klassilood, 23. september 2022, Gert Lutter
Suvepeegeldused / 2.b klass
Klassilood, 23. september 2022, Merle Tustit
Lugemislaev ootab! / Gert Lutter
Kultuur, 22. september 2022, Virge Lember
Meediahuvilised noored Travis, Taavet, Rasmus, Saamuel ja Sander / Gert Lutter
Kultuur, 22. september 2022, Jaana Puksa
Oma müügiletiga olid väljas ka õpilased / Gert Lutter / Saaremaa Toidufestival
Varia, 21. september 2022, Kristi Sillart
Peakatteid saab taimedega maskeerida / Merike Saar-Ruumet
Varia, 21. september 2022, Epp Kristel Tuisk
Oluline on õppida iseendale, arvab Eliise / Gert Lutter
Personaalia, 20. september 2022, Triin Kald
Rattaga kooli ja koju! / Ülle Räim
Sport, 19. september 2022, Ülle Räim
Ukraina õpetajad Nataliia, Iryna ja Tetiana / Gert Lutter
Personaalia, 19. september 2022, Irina Mulenok
Abstraktne värviketas / Melani Saat
Kultuur, 16. september 2022, Eliise Belinets
Varia, 19. september 2022, Gert Lutter
Aktused, 1. september 2022, Gert Lutter
Aktused, 1. september 2022, Gert Lutter
Aktused, 17. juuni 2022, Gert Lutter
Aktused, 14. juuni 2022, Gert Lutter
Sport, 3. juuni 2022, Gert Lutter
Õpilasüritused, 2. juuni 2022, Gert Lutter
Õpilasüritused, 2. juuni 2022, Gert Lutter
Õppetöö, 31. mai 2022, Gert Lutter
Õppetöö, 26. mai 2022, Gert Lutter
Aktused, 25. mai 2022, Gert Lutter
Sport, 25. mai 2022, erakogu

Kuulutused

ToimubKalender

Kuressaare Nooruse Kool
Avatud tööpäevadel 7:00–20:30
L 9:00–17:00, P 11:00–19:00
E-post: kool@nooruse.edu.ee
Aadress:
Nooruse 1
93815, Kuressaare
Reg kood 75028022
Kontaktid:
Telefon: +372 45 56 575
Ujula: +372 45 56 563
Kooliarst: +372 51 24 607
Koolituskeskus Osilia
Telefon: +372 45 56 576
www.oesel.ee/osilia
E-post: osilia@nooruse.edu.ee
Saaremaa Vallavalitsus
EE501700017000767802 Luminor Bank AS
EE262200221032949028 Swedbank AS
EE711010602007392002 SEB Pank AS
© Kuressaare Nooruse Kool 2022