Päevakava Stuudium Office EIS Huviringid Nooruse Meridiaan

Tugisüsteemid

Koolist, 29. november 2021

Piret Tenno

HEV-Koordinaator, tel 5265490, e-post piret.tenno@nooruse.edu.ee

Maarja Vahter

Individuaal- ja väikegrupi õpetaja, tel 5076484, e-post maarja.vahter@nooruse.edu.ee

Diana Matt

Abiõpetaja, tel 56656577, e-post diana.matt@nooruse.edu.ee

Külli Mänd

Abiõpetaja, tel 5215448, e-post kylli.mand@nooruse.edu.ee

Lia Alas

Eripedagoog, tel 57813170, e-post lia.alas@nooruse.edu.ee

Liisi Laum

Eripedagoog, tugispetsialist, Saaremaa laste- ja perede tugikeskus, tel 56451634, e-post liisi.laum@saare.ee, ja liisi.laum@nooruse.edu.ee

Liina Ajangu

Sotsiaalpedagoog, tugispetsialist, Saaremaa laste- ja perede tugikeskus, tel 51968333, e-post liina.ajangu@saare.ee ja liina.ajangu@nooruse.edu.ee

Helle Sulg

Väikegruppide õpetaja, tel 5268658, e-post helle.sulg@nooruse.edu.ee

Margarita Sikk

Tervishoiutöötaja, tel 56465327, rita.sikk@nooruse.edu.ee

Õpiabirühmade õpetajad

Anu Saabas

Matemaatika õpiabi õpetaja 4.-6.klassidele, anu.saabas@nooruse.edu.ee

Malle Tustit

Eesti keele õpiabi õpetaja 4. klassidele, malle.tustit@nooruse.edu.ee

Maret Laurson

Eesti keele õpiabi õpetaja 5. ja 6. klassidele, maret.laurson@nooruse.edu.ee

Heidi Truu

Eesti keele õpiabi õpetaja 7., 8. ja 9. klassidele, heidi.truu@nooruse.edu.ee

Mini megaaju

Esmaspäev, 24. jaanuar 2022

AB-Kool

Neljapäev, 27. jaanuar 2022

Makondlik kabevõistlus

Laupäev, 29. jaanuar 2022

Navitrolla jäljendus / Liisa Sall
Kultuur, 21. jaanuar 2022, Ene Pidmann
1.a lumememmed ronisid lausa tahvlile! / 1.a klass
Klassilood, 18. jaanuar 2022, Ülle Jasmin
Talvepildid / 3.c klass
Klassilood, 18. jaanuar 2022, Katrin Kannik
Millist nime võiksid kanda teatripäevad? / Gert Lutter
Õppetöö, 17. jaanuar 2022, Eve Tuisk
2005/2006. õppeaasta 9.a klass koos klassijuhatajaga. / arhiiv
Personaalia, 15. jaanuar 2022, Gert Lutter
Lumeskulptuur / Iti Jõevere
Kultuur, 14. jaanuar 2022, Ene Pidmann
1.b klassi lapsed / Gert Lutter
Klassilood, 14. jaanuar 2022, Merle Tustit
Detsembrikuu Täheke / Priit Rea
Varia, 14. jaanuar 2022, Raina Tiidovee
Aino Valmas / erakogu
Personaalia, 14. jaanuar 2022, Eve Tuisk
Hetk plaadiesitluskontserdilt Saare KEKis / Gert Lutter
Kultuur, 14. jaanuar 2022, Gert Lutter
Solistica läheb juurte juurde / Gert Lutter
Kultuur, 13. jaanuar 2022, Merle Rekaya
Õpilasüritused, 21. jaanuar 2022, Gert Lutter
Õpilasüritused, 20. jaanuar 2022, Gert Lutter
Aktused, 22. detsember 2021, Gert Lutter
Sport, 17. detsember 2021, Gert Lutter
Sport, 17. detsember 2021, Lauri Koppel
Kaunid kunstid, 15. detsember 2021, Gert Lutter
Üritused, 15. detsember 2021, Eve Tuisk
Varia, 7. detsember 2021, Rasmus Sõmmer, Saamuel Vahter
Õpilasüritused, 2. detsember 2021, Gert Lutter
Õpilasüritused, 1. detsember 2021, Gert Lutter
Õpilasüritused, 26. november 2021, Gert Lutter
Õppetöö, 18. november 2021, Nooruse Kool

Kuulutused

ToimubKalender

Kuressaare Nooruse Kool
Avatud tööpäevadel 7:00–20:30
L 9:00–17:00, P 11:00–19:00
E-post: kool@nooruse.edu.ee
Aadress:
Nooruse 1
93815, Kuressaare
Reg kood 75028022
Kontaktid:
Telefon: +372 45 56 575
Ujula: +372 45 56 563
Kooliarst: +372 51 24 607
Koolituskeskus Osilia
Telefon: +372 45 56 576
www.oesel.ee/osilia
E-post: osilia@nooruse.edu.ee
Saaremaa Vallavalitsus
EE501700017000767802 Luminor Bank AS
EE262200221032949028 Swedbank AS
EE711010602007392002 SEB Pank AS
© Kuressaare Nooruse Kool 2022