Otsi
Artiklite sarjad
- n päeva lõpetamiseni (45)
- Vilistlase vaatepunkt (29)
- Nooruse kool 5 (6)
- Bookstagramid (64)
- Kümme küsimust (27)
- Eesti päev (18)
- Koolilehe jõululood (16)
- Suveseik (16)
- Meie koolimaja 45 (6)
- #muusikasoovitus (6)
- Nädala kunstitöö (16)
- Kuidas läheb? (17)
- Õpilane küsib (8)
- Teel ajalukku (41)
- Elu pärast KGd (49)
- Kuu tegija (15)
- Töö ja kool (13)
- Inspira 15 (22)
- Arhiivinurk (48)
Rubriigid
Valdkonnad
Õpilaste sünnipäevad
26. jaanuar
- Eliise Mõts 3.c
- Iris Schockaert 8.c
- Liisa-Marie Vaher 7.k
27. jaanuar
- Anzhelika Petrova 5.b
- Kristofer Kiil 7.k
28. jaanuar
- Elli Kolk 4.a
- Mia Morgun 9.a
- Märten Kuris 9.b
- Oskar Marten Valk 4.a
- Remii Salumäe 5.c
29. jaanuar
- Andri Kuusk 1.b
- Artur Veelaid 9.c
- Markus Saarela 3.a
- Rihanna Juursoo 8.d
30. jaanuar
- Helena Sofia Õunapuu 6.b
- Johann Gregor Rauniste 3.b
- Kinne Ots 2.c
31. jaanuar
- Gregor Kuut 5.a
1. veebruar
- Grettel Rohi 9.c
- Ivan Sechyn 9.d
2. veebruar
- Miko Erlenbach 5.c
Töötajate sünnipäevad
28. jaanuar
- Kersti Tiidermann
30. jaanuar
- Milvi Marle Rist*
31. jaanuar
- Raina Tiidovee*
1. veebruar
- Terje Vinn
Eelmisel nädalal toimus koolis taimeseade võistlus.
Kolmapäeval, 21. septembril, käis meie klass, 4.b, väljasõidul Soeginina pangal. Soeginina pank asub Vilsandi Rahvuspargi alal.
Arvestades 3.a klassi lapsevanemate ettepanekuid, kooli söökla võimalusi ja õpetajate töö korraldamise võimalusi, muudan õpilaste toitlustamise aegu järgmiselt:
1. Õppuse eesmärk:
1.1. selgitada välja, kui kiiresti on ohu korral võimalik koolihoonest õpilased ja töötajad evakueerida.
Möödunud kevadel kirjutasid nii meie kooli kui ka teised Eesti koolide 3.-6. klasside lapsed oma vanemate, vanavanemate või isegi vana-vanavanemate lapsepõlvest. Lugude teemad olid väga erinevad. Näiteks kirjutati lapsepõlve mängudest, karjas käimisest ja vanadest perekommetest.
Alates 19. septembrist on võimalik kõigil osaleda virtuaalsel luulekonkursil "Sahtlist netti". Konkursil osalemisekstuleb saata 2 luuletust pikkusega 12-60 rida aadressile konkurss@teehead.ee
Kooli kunsti- ja käsitööosakonnas on sel aasta viis huvitavat ringi, kus oma kooliaasta põnevamaks teha.
Koolimajja on õpilased unustatud riideesemeid ja jalanõusid.
Sel aastal toimub Tervise Arengu Instituudi poolt läbiviidav suitsuprii klassi võistlus juba üheksandat korda. Konkursi toimumise aeg on 10.10.2011-10.04.2012.
Suitsuprii klassi võistlus on suitsetamisvastane ennetusprogramm 4.–12. klasside õpilastele.
Konkursi peamisteks eesmärkideks on ennetada või edasi lükata suitsetamise ja suitsuvabade tubakatoodete tarbimise alustamist laste ja noorte seas, motiveerida tubakat tarbivaid õpilasi sellest loobuma ning toetada tubakavabadust kui eluviisi.
Just sellisel teemal väitlesid KG väitlusklubi verivärsked liikmed klubi esimesel suuremal kokkusaamisel. KG väitlusklubi liikmed viisid uutele tulijatele läbi Popperi formaadi minikoolituse ja kuna parim õpetaja on praktika, siis asutigi kohe väitlema.
Üheksandal septembril oli Kuressaare Gümnaasiumis tore tervisespordipäev nimega Reipalt Koolipinki. Saime ülesandeks oli valida endale spordiala. Mina valisin selleks orienteerumise, kuna see tundus olevat lihtne ja lõbus.
TEIP ehk Tervist Edendava Idee Projekt on projektikonkurss 12.-19.aastastele noortele, et innustada noori mõtlema tervislikele eluviisidele ja tervist rohkem väärtustama. Võistlus kestab 12. septembrist kuni 17. oktoobrini 2011. Konkursil kutsume noori kirjutama projekti tervist edendava idee elluviimiseks.
Head sõbrad! Kindlasti vaatate vahel mõnd noort ja mõtlete, et kuidas ta ikka ja jälle jaksab tegutseda meie kodukandi paremaks muutmise nimel. Oleme veendunud, et Teie koolis, vallas või kodukandis õpib mõni noor, kelle tegemised vääriksid üleriigilist esiletõstmist ning tunnustamist. Juba järgemööda neljandat aastat otsime Hea Eeskuju stipendiumi laureaate (tähtaeg 16. oktoober 2011).
Reedel, 16.septembril osales 22 meie kooli 4.-7. klasside õpilast Paides väikeste kodu-uurijate päeval. Kokku oli kohale sõitnud 96 väikest kodu-uurijat üle Eesti.
Keskkonnaameti poolt väljakuulutatud loodusfotokonkurss "Inimene on osake loodusest" kestab veel 1. oktoobrini!
Ettevõtliku vaimuga gümnaasiumiõpilastele mõeldes, neile kes valikainena oma õppekavasse majandus- ja ettevõtlusõppe on valinud, pakutakse Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi poolt alanud õppeaastal võimalust osa saada teemakohasest videoloengute seeriast.
SA Archimedes Euroopa Noored Eesti büroo on välja kuulutanud ideekonkursi "Parem maailm - see on Sinu teha!". Tee head teod programmi Euroopa Noored noortealgatuse abil teoks ning muuda maailm paremaks. Tähtaeg on juba 29. september 2011! Seega loe kiiresti lisainfot:
http://euroopa.noored.ee/ideekonkurss
"Märka ja tegutse!" on koolitus, mis on mõeldud noortele, kes käivad ringi avatud silmadega, märkavad ümbritsevat, on valmis vajalike muutuste tegemiseks panustama ja tegutsema! Koolitus toimub 14. oktoobril k.a. Tartus, Ülikooli kohvikus. Oodatud osalema on 16-30aastased noored, vajalik eelregistreerimine. Täpsem teave: http://euroopa.noored.ee/node/5019






