Otsi
Artiklite sarjad
- n päeva lõpetamiseni (48)
- Vilistlase vaatepunkt (31)
- Nooruse kool 5 (11)
- Eesti päev (22)
- Bookstagramid (64)
- Kümme küsimust (27)
- Koolilehe jõululood (16)
- Suveseik (16)
- Meie koolimaja 45 (6)
- #muusikasoovitus (6)
- Nädala kunstitöö (16)
- Kuidas läheb? (17)
- Õpilane küsib (8)
- Teel ajalukku (41)
- Elu pärast KGd (49)
- Kuu tegija (15)
- Töö ja kool (13)
- Inspira 15 (22)
- Arhiivinurk (48)
Rubriigid
Valdkonnad
Õpilaste sünnipäevad
26. aprill
- Mattias Kõrge 7.k
27. aprill
- Oliver Reinart 3.a
- Ramon-Marten Sepp 9.c
28. aprill
- Kaur Magnus Kindsigo 1.b
- Oskar Raadel 2.a
29. aprill
- Ken Erik Vilter 2.c
30. aprill
- Sofia Aru 4.c
2. mai
- Amanda Metsalu 8.b
- Getter Jalak 3.a
- Priit Tiitma 8.d
- Rosanna Tiitma 4.a
Töötajate sünnipäevad
27. aprill
- Janno Tuulik
- Leili Võrel
- Virge Lember
29. aprill
- Ene Pidmann*
Sellel nädalal (29.03–01.04) on kõigil huvilistel võimalik külastada Inimõiguste Instituudi rändnäitust „Inimõigustest nõukogude ühiskonnas“. Näituse eesmärgiks on tutvustada õpilastele inimõiguste olemust ning kajastumist Nõukogude Eestis. Näitust külastatakse ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse tundide raames ning on avatud kõigile huvilistele kolmapäevast reedeni vahetundide ajal aulas.
Märts on kirju kuu, sellel aastal kohe eriti. Algas kevad, kellad keerati suvele lähemale, peeti kevadpühi ja koolivaheaega, vaheldumisi lükati lund ja nopiti esimesi kevadlilli. Laulukuu on märts alati olnud, sügisest saadik on laule õpitud ja kevade alguseks on ka kõige pisemad laululinnud valmis oma viisid kuuldavale tooma.
Kolmapäeval kell 18 on raadio Kadis eetris KG noortesaade "Rendez-vous", mille panid kokku ja viivad läbi Ott Pukk, Cäroly Kirs ja Lisete Jõema. Esimese gümnaasiumilõpu eksamini on jäänud napp kuu. Millised on noorte valikud eksamiks ettevalmistumisel, eriala õppimiseks ja töökoha leidmiseks, sellest räägivad tänased külalised: KG eesti keele õpetaja Marit Tarkin, Rajaleidja keskuse karjääriinfo spetsialist Kristi Hints, abituriendid Eliis Mets ja Rait Kangur. Mõnusat kuulamist!
3. veerandi lõpetasid väga hea ja hea tulemusega järgmised õpilased:
Eelvoor toimus 13. veebruaril viies Eesti linnas, k.a Kuressaares. Lõppvooru pääses 155 osaleja seast 40 parimat, Sander Tamm (12.a) oli eelvooru tulemusete põhjal kaheteistkümnes. Lingvistikaolümpiaadi lõppvoor toimub Tartus 23. ja 24. aprillil.
Nimi: Gita Siimpoeg, lend: 36, klass: c, klassijuhataja: Anneli Meisterson.
Uurime Gitalt, millega ta tegeleb ja kuidas tal pärast KG lõpetamist läinud on.
Rahvusvahelise Migratsiooniorganisatsiooni (IOM) Eesti esindus soovib kaasata õpilasi vanuses 15–18 osalema inimkaubanduse temaatilisel kunstinäitusel. Planeeritava näituse eesmärgiks on avalikkuse teavitamine inimkaubandusest, selle erinevatest vormidest ja inimkaubanduse vastu võitlemise olulisusest.
Üritus „Sinu Euroopa, Sinu arvamus“ tõi kokku noored ELi 28 liikmesriigist ja kandidaatriikidest, et aidata kaasa rändajate Euroopa ühiskonda integreerimisele, see oli käesoleva aasta teemaks. Eestit esindas Kuressaare Gümnaasium, õpilased Marleen Rang, Tauri Põldema, Grete Kaal, neid saatis õpetaja Madli-Maria Naulainen.
Laupäeval, 19. märtsil käis ligi 40liikmeline seltskond Kuressaare Gümnaasiumist esitlemas saarlaste moeloomingut Paides üleriigilisel koolinoorte moekonkursil MoeP.A.R.K. 2016.
Liisa Sall, 2.b klass: "Kevadlilled."
“The world is a book and those who do not travel read only one page.” St. Augustine
21. ja 22. märtsil söökla avatud 11:30–12:30.
23.–25. märtsil söökla suletud.
Seoses pühadega koolimaja suletud 25. ja 27. märtsil, teistel päevadel avatud tavapäraselt.
Kolmapäeval, 16. märtsil kutsusid esimesed klassid oma vanemaid vaatama esietendusi.
15. märtsi õhtul oli meie aula väikeste lauluritsikate-kevadekuulutajate päralt! Toimus järjekordne algklasside lauluvõistlus KG Laululind.
17. märtsil külastasid Kuressaare Gümnaasiumi 9.a klassi õpilased Johannes ja Joosep Aaviku majamuuseumit. Suur tänu majaperenaisele Taimi Arule, kes meile põneva kultuurihommiku läbi viis.
Elu Tallinnas on igaühe jaoks erinev. Kellele meeldib, kellele mitte. Kuid milline on sealne elu läbi saarlasest õpilase pilgu?
Inspira savikunstiringis on traditsiooniks saanud kord aastas meisterdada midagi koos lapsevanematega.
1.a klass osales veebruaris Selveri ja eKooli korraldatud konkursil „Kõige parem tervisesnäkk”.
Tegime koos vanematega kuivatatud puuviljadest ja pähklitest komme. Saime kaksikvõidu koos Tera Peedu kooliga. Auhinnaks paar kastitäit puuvilju.
1.a klass






