Otsi
Artiklite sarjad
- Bookstagramid (45)
- n päeva lõpetamiseni (35)
- Eesti päev (15)
- Koolilehe jõululood (16)
- Suveseik (16)
- Meie koolimaja 45 (6)
- #muusikasoovitus (6)
- Nädala kunstitöö (16)
- Kuidas läheb? (17)
- Õpilane küsib (8)
- Teel ajalukku (41)
- Elu pärast KGd (50)
- Kuu tegija (15)
- Töö ja kool (13)
- Inspira 15 (22)
- Arhiivinurk (48)
Rubriigid
Valdkonnad
Õpilaste sünnipäevad
28. august
- Jakob Kalle 9.c
- Margo Christopher Verbitski 6.b
- Richard Sai 4.a
29. august
- Tiina Krista Int 3.c
30. august
- Anna-Sofia Vanem 4.c
- Frank Arnold 7.b
- Liisa Kongas 5.b
31. august
- Keith-Gregor Kudrjavtsev 5.c
1. september
- Diana Lii 8.d
- Elisabeth Sink 1.c
- Hugo Paju 6.b
- Kahrut Suuster 5.c
- Priit Loik 2.c
- Sander Saarela 4.a
2. september
- Arabella Aus 7.b
- Mia Gret Jalakas 7.a
3. september
- Henri Turja 8.b
- Oskar Reinmägi 5.b
- Otto Pastak 6.c
4. september
- Delise Õunpuu 2.a
Töötajate sünnipäevad
1. september
- Malle Tiitson*
Laupäeval, 03. detsembril toimus Võrus TV 10 Olümpiastarti I vabariiklik etapp ning meie kooli poisid Andro Jürisson ja Karl Martin Kremm tõid sealt kaksikvõidu.
Meie kooli võistlejate paremad tulemused olid järgmised:
vanemate poiste arvestuses Andro Jürisson 1. koht 60 m jooksus (7,66) ja teivahüppes 7. koht (2.80);
Karl Martin Kremm 2. koht 60 m jooksus (7,87);
nooremate poiste arvestuses Karl Arthur Sepp 16. koht kõrgushüppes (1.20).
Võistkonda kuulusid veel Jasper Piipuu (3.b), Teneli Kaljo (4.b), Liisa-Marie Vaher, Kerttu Väli ja Grette Väli (kõik 4.a klassist), Emma Piipuu (5.b), Kirke Emili Mägi (6.b), Marta Uussaar (7.a) ja Bert Koplimäe (5.c). Kõik nad andsid samuti oma panuse kooli võistkonna punktiarvestusse ja peale I etappi on meie kool 8. kohal.
Aitäh kõikidele osalejatele, juhendajatele ja lapsevanematele.
Soovime meie kergejõustiklastele innukat treenimist ja järgmine etapp juba uuel aastal!
Annely Oolup
Spordiosakond
* I etapi kokkuvõtvat saadet näeb ETV kanalil neljapäeval, 8. detsembril kell 16.30.
Kehalise kasvatuse õpetaja