Otsi
Artiklite sarjad
- Bookstagramid (45)
- n päeva lõpetamiseni (35)
- Eesti päev (15)
- Koolilehe jõululood (16)
- Suveseik (16)
- Meie koolimaja 45 (6)
- #muusikasoovitus (6)
- Nädala kunstitöö (16)
- Kuidas läheb? (17)
- Õpilane küsib (8)
- Teel ajalukku (41)
- Elu pärast KGd (50)
- Kuu tegija (15)
- Töö ja kool (13)
- Inspira 15 (22)
- Arhiivinurk (48)
Rubriigid
Valdkonnad
Õpilaste sünnipäevad
30. august
- Anna-Sofia Vanem 4.c
- Frank Arnold 7.b
- Liisa Kongas 5.b
31. august
- Keith-Gregor Kudrjavtsev 5.c
1. september
- Diana Lii 8.d
- Elisabeth Sink 1.c
- Hugo Paju 6.b
- Kahrut Suuster 5.c
- Priit Loik 2.c
- Sander Saarela 4.a
2. september
- Arabella Aus 7.b
- Mia Gret Jalakas 7.a
3. september
- Henri Turja 8.b
- Oskar Reinmägi 5.b
- Otto Pastak 6.c
4. september
- Delise Õunpuu 2.a
6. september
- Dora Mia Mägi 5.a
- Kirke Kuusk 6.b
Töötajate sünnipäevad
1. september
- Malle Tiitson*
Artikkel, avaldatud 16. detsember 2021, vaadatud 2328 korda, autor Annely Oolup, Kehalise kasvatuse õpetaja
Meie tublid sportlased Autor/allikas: Argo Jürisson
Laupäeval, 11. detsembril toimusid traditsioonilised Saaremaa koolinoorte sisekergejõustku meistrivõistlused. Võistelda said kõik, kes sündinud aastal 2010 ja varem.
Meie kooli õpilastest saavutasid väga head tulemused järgmised õpilased.
Tüdrukud
U14
- Mariete Järvelaid (6.c) 3. koht kuulitõukes
U16
- Grete Aavik (7.d) 1. koht kuulitõukes (8.25)
- Eva Lotta Orglaan (7.d) 1. koht kaugushüppes (4.46), 600 m jooksus ja 60 m jooksus
- Lisanna Valdmets (7.a) 2. koht 60 m jooksus 2. koht
- Kärol Sepp (8.a) 3. koht kaugushüppes
U18
- Lauren-Lilly Fitzpatrick Valgma (8.a) 2. koht 60 m jooksus
- Kärt Praks (9.b) 2. koht kuulitõukes ( 8.89)
Poisid U14
- Andro Jürisson (6.b) 1. koht 60 m jooksus (aeg 8,3), 60 m tõkkejooksus ja teivashüppes
- Jakob Jürviste (5.a) 3. koht kuulitõukes
U16
- Andre Jürisson (7.a) 2. koht 60 m tõkkejooksus ja kaugushüppes (5.07)
U18
- Karl-Erik Kaljuste (8.d) 1. koht 60 m jooksus (aeg 7,1), 60 m tõkkejooksus ja kaugushüppes (6.82)
- Andri Jürisson (9.d) 2. koht 60 m jooksus (aeg 7,6), 3. koht 60 m tõkkejooksus ja 3. koht kuulitõukes
- Aleksander Liigsoo (9.b) 2. koht kuulitõukes (11.64).
Soovime jõudu-jaksu meie tublidele noorsportlastele edasistel treeningutel!
Suur tänu ka kohtunikele Anetele, Saarale 8.a klassist ja Aleksandrile 9.b klassist, kes aitasid läbi viia kaugushüppe.
Annely Oolup,
Kehalise kasvatuse õpetaja
Kehalise kasvatuse õpetaja
Kuulutused
Galerii
21. juuni 2024
14. juuni 2024
11. juuni 2024
10. juuni 2024
1. juuni 2024
27. mai 2024
18. mai 2024