Kooliriietus Liikumispausid Päevakava Stuudium Office EIS Huviringid Nooruse Meridiaan
XXXI lend
Lennud: 31. lend
Lõpetas aastal 2009.

Klassijuhatajad: Mai Rand, Merle Rekaya, Ellen Kask, Merike Kivilo, Anne Mets, Signe Vahkal. Direktor õpetajate päeval Uku-Rasmus Lind.

⬤ Kuldmedaliga lõpetanud: Karin Kilumets, Silvar Vahkal.

⬤ Hõbemedaliga lõpetanud: Kertu Kaminskas, Maarja-Linda Põld, Mari Pajussaar, Maris Tustit, Riinu Nurme, Urmo Saar.

Klassid
31. lend, a klass
Klassijuhataja: Mai Rand

Anita Hansen, Birgit Voksepp, Geiu Luiga, Gerda Ader, Hannes Lõhmus, Henri Põld, Henri Rauk, Kaarel Kruuser, Kaidi Kuusk, Kaja Lääts, Kätlin Luks, Kea Õispuu, Kedli Tuuling, Kermo Raja, Kerti Ruttu, Krõõt Kolter, Lauri Leesmaa, Liis Lõhmus, Maarja Randma, Maren Lindmäe, ⬤ Mari Pajussaar, Mari Saar, Marko Mereäär, Mikk Hüüdma, Raido Aav, Raino Raasuke, Regiina Dolgopolaja, ⬤ Riinu Nurme, Siim Pärtel, Taavi Lätt, Taavi Seppel.

31 õpilast.

31. lend, b klass
Klassijuhataja: Merle Rekaya

Angela Taro, Erki Välinurm, Hanna Tiirik, Hans Hiiuväin, Helerin Äär, Ingel Kadarik, Joonas Pildre, ⬤ Karin Kilumets, Kerli Lõoke, Krislin Koor, Kristi Neemesto, Kristo Kiil, Liis Ilus, Liisa Reinart, Maarja Saat, Mirjam Lepik, Piret Pihl, Raul Silem, Robert Roost, Tauno Kuhi, Teele Viil, Tiit Kommel, Triin Link, Triinu Lomp, Tuuli-Maarja Pihl, Viljar Uljas.

26 õpilast.

31. lend, c klass
Klassijuhataja: Ellen Kask

Aksel Artus, Andrus Raamat, Eda Timm, Fred Siimpoeg, Holger Part, Jaan Käsk, Katri Kask, Katry Reinart, Kaupo Saar, Kertu Rumm, Ketri Leis, Kristi Mets, Liis Pagil, Liisi Lonn, Liisi Salong, Madis Aavik, Margus Magus, Mari Truumees, Maria Naaber, Marianna Laht, Markus Sepp, Meike Mägi, Priit Paakspuu, Rauno Viskus, Rity Roomets, Siim Seeman, ⬤ Silvar Vahkal, Silver-Mikk Raik, Timo Rist, Triinu Tarus.

30 õpilast.

31. lend, d klass
Klassijuhataja: Merike Kivilo

Andre Lember, Bret Rand, Edvin Kallas, Eivo Purga, Heleri Ots, Kai Reinfeldt, Kristel Reinsoo, Kristjan Maalt, Laura Kaal, Liina Harjus, Liina Paju, Liis Unger, ⬤ Maarja-Linda Põld, Mari Sesmin, Marius Nuut, Martin Nõmm, Pille Alasi, Rait Sagor, Riho Arva, Sander Laide, Sander Nuum, Triin Juulik.

22 õpilast.

31. lend, e klass
Klassijuhataja: Anne Mets

Bret Maidsaar, Daile Kiil, Helen Laht, Helena Ramst, Jaana Asumets, Joosep Rooso, Kaia Jalakas, Kairi Saar, Kaisa Tooming, Kaisi Õispuu, Karel Tasane, Karl Keerberg, Karoliine Kask, ⬤ Kertu Kaminskas, Kusti Laid, Laura Johanson, Lelet Aavik, Liisi Saksakulm, Lilli-Mai Rebel, Maarja Arnold, Mari Lõugas, Marin Aleksejeva, ⬤ Maris Tustit, Mihkel Kiil, Mirjam Ool, Rene Aus, Sander Maasik, Stevelin Jaanila, Taavi Taavita, Tuuli Rand, Uku-Rasmus Lind, ⬤ Urmo Saar.

32 õpilast.

31. lend, f klass
Klassijuhataja: Signe Vahkal

Andres Natus, Annika Paalits, Ege Teern, Gert Simso, Gille Jõevere, Iiris Ülem, Indrek Kuris, Joonas Kaljumäe, Kaari Varipuu, Kaia Oidekivi, Kairi Rassel, Karen Aau, Katrin Rifk, Kätlin Vahter, Kerttu Mänd, Kristel Aaslaid, Liinu Tuust, Madis Bezrodnõi, Mairi Kask, Marie Metshein, Mark Nettan, Marko Mets, Rain Tiirik, Rauno Ling.

24 õpilast.

ToimubKalender