Laupäev, 5. oktoober 2024

Rubriik: Uudis
Kaarin Peet, 4. aprill 2012

Täna, 4. aprillil kell 12.45 toimub aulas Megaaju turniiri aprillialguse eri MIKROAJU! Oodatud on 4.-12. klasside neljaliiikmelised vöistkonnad. Tule ja seisa oma klassi eest!

Marju Kirss, 3. aprill 2012

30. ja 31. märtsil toimus Tartus Chemicumis 59. keemiaolümpiaadi vabariiklik voor 9.-12. klasside parimatele keemiatundjatele, kokku 100 osalejat. Meie kooli esindas seal 10. klassi õpilane Kati Vahter.

Mai Rand, 2. aprill 2012

Nädalavahetusel toimus Raplas 7. üleriiklik koolisegakooride konkurss-festival. Konkurss oli pühendatud Ester Mägi 90. sünnipäevale, seetõttu olid ka kohustuslikud laulud tema loomingu hulgast valitud. Iga koor pidi esitama 10-15 minuti pikkuse kava.

Uudis / KonkurssISE-mäng on startinud
Sirje Metsküll, 31. märts 2012

ISE-mängu peamisteks teemadeks on tervislikud eluviisid, sõltuvusprobleemid ja alkoholi tarvitamisega seotud riskid. Teemad ja teadmised jõuavad läbi mängu ja aktiivse isetegemise.

ISE-mäng on võistluslik ja mänguline ettevõtmine, kus 7. ja 8. klasside 4-liikmelised meeskonnad lahendavad kahe kuu jooksul igal nädalal ühe ülesande, mis on mängu teemaga seotud.

Uudis / ÕppetööKiita
Anu Saabas, 30. märts 2012

3. õppeveerandil väga hea ja hea õppeedukusega õpilased.

Sirje Kereme, 27. märts 2012

Veebruarikuus saatsime õpilaste teadusajakirjale Akadeemiake mitmed meie kooli õpilaste tööd, sooviks konkureerida tööde avaldamisele ajakirjas. Tänaseks päevaks on ajakirjas tööde retsenseerijate ning avaldajate poolt tehtud ettepanek töö avaldamiseks kahele meie kooli õpilasele:

Olle Arak, 23. märts 2012

Viimastel nädalatel on kindlasti nii mõnedki õhtusel ajal koolimajas kuulnud vaikset mootoripõrinat ning näinud väikeseid kummalisi masinaid ringi sõitmas. Algamas on kevadine robootikavõistluste hooaeg.

Kolmapäeval, 21. märtsil toimus Tartus AHHAA keskuses Läti ja Eesti kooliõpilastele suunatud EstLat robotivõistlus. Võisteldi seitsmel alal: Legosumo, minisumo, 3 kg sumo, joonejälgimine, linnaläbimine ja vabaklass. Kohale tuli üle saja erinevas vanuses osavõtja, kes jaotusid rohkem kui kolmekümnesse võiskonda.

Katrin Liiv, 16. märts 2012

Kenneth Sepp pürgib rallitalentide akadeemiasse.

Merle Rekaya, 13. märts 2012

Lingvistikaolümpiaadi lõppvooru 21.-22. aprillil on kutsutud KGst Livia Matt (12.b), Eda-Riin Leego (12.a) ja Mari-Liis Sepp (12.b). Palju õnne ja edukat ettevalmistust!

Mart Aardam, 13. märts 2012

Laupäeval, 10. märtsil kogunesid Kuressaare Gümnaasiumi töö- ja tehnoloogiaõpetuse klassi maakonna 5.-6. klasside osavamad, et rinda pista puutöös.

Margit Düüna, 5. märts 2012

Reedel, 2. märstil k.a toimus Tartu Ülikooli ärijuhtimise magistriõppe rühmal õpingute viimane õppesessioon, mis ühtlasi tähistas auditoorse õppetöö lõppu. Seekordne ärijuhtimise magistriõppe programm on spetsialiseerunud juhtimisele ja turundusele.

Merle Rekaya, 1. märts 2012

Veebruari lõpp tõi toreda uudise: Livia Matt 12.b klassist on maakonna emakeeleolümpiaadi töö põhjal kutsutud vabariiklikule emakeeleolümpiaadile, mis toimub 10.-11. märtsil Tartu Ülikoolis. Palju õnne ja tublit ettevalmistust!

Gabriel Sepp, 1. märts 2012

Eile, 29. veebruaril toimunud Saare maakonna koolinoorte suusameistrivõistlustel tulid meie suusatajad tagasi individuaalselt kuue kuld-, kolme hõbe- ja kuue pronksmedaliga. Koolide arvestuses võitsime 26punktilise edumaaga Saare maakonna suusakarika.

Gabriel Sepp, 27. veebruar 2012

14. ja 15. veebruaril selgitati Tervisepargi suusaradadel kooli kiiremad suusatajad. Võistlused toimusid kolmes vanuseastmes: 4.-6. klassi, 7.-9. klassi ja gümnaasiumi vanuseastmes.

Marika Varjas, 22. veebruar 2012

Reedel, 17. veebruaril toimus 8.-9. klasside maakondlik saksa keele olümpiaad, millest võtsid osa 16 õpilast maakonna erinevatest koolidest (SÜG, KG, Vanalinna Kool, Leisi Keskkool, Orissaare Gümnaasium).

Madli-Maria Naulainen, 19. veebruar 2012

Nädalapäevad tagasi toimus meie koolis maakondlik ajalooolümpiaad, millest võttis osa ligi 140 õpilast.

Ariita Sepp, 17. veebruar 2012

Neljapäeva, 16. veebruaril toimus meie koolis Nuputa maakondlik võistlus. 5. ja 6. klasside seas oli meie parim võistkond 8. kohal (kokku 14 võistkonda) ja 7. klasside edukaim 5. kohal (osales 10 võistkonda). Samas peeti ka võistlus peastarvutamises, kus meie kooli poiss Sven Mihkel Lember on maakonna parim 6. klasside peastarvutaja.

Matemaatikaosakonna juhataja

Anneli Meisterson, 16. veebruar 2012

14. veebruaril tähistati meie koolis sõbrapäeva fotonurga ja sõbrapaela punumisega.