Kolmapäev, 2. oktoober 2024

Rubriik: Uudis
Inge Jalakas, 18. aprill 2017

17. aprillil toimus karges kevadpäevas KG Pentatloni võistlus, kus osales 40 klassi võistkonda, s.t kokku 400 õpilast, nende hulgas ka 3 võistkonda meie sõpruskoolist, Sakala Gümnaasiumist.

Tiia Kuusk, 18. aprill 2017

Kolmandat korda osalesid Kuressaare Gümnaasiumi õpilased ülevabariigilisel mõttespordi olümpiaadil.

Maidu Varik, 17. aprill 2017

Eelseisval kolmapäeval, 19. aprillil toimuvas Megaaju finaalvoorus on oodata põnevat võistlust. Liidrikohta jagavad 11.c ja õpetajate võistkond (13.õ), väikeste vahedega järgnevad neile 9.b ja eelmise aasta võitja 12.c, nii et kõik on veel võimalik.

Teadmistes on nii rõõm kui lohutus!

Anu Liik, 17. aprill 2017

Juba 2016. aasta oktoobris alanud veebiviktoriin väikestele Tähekese ja Hea Lapse lugejatele kulmineerus finaaliga 10. aprillil. Parimatest, s.o finaali pääsenutest, said omakorda parimatest parimad.

Raili Kaubi, 17. aprill 2017

Reedel, 14. aprillil oli Natali Koppelil (9.c) au oma kollektsiooniga „Kristiine“ osaleda vabariiklikul moekonkursil Moelennuk 2017, mis toimus Tallinnas Telliskivi loomelinnaku punases saalis.

Raili Kaubi, 13. aprill 2017

15. märtsil toimus Kuressaare Ametikoolis 8.–9. klasside käsitööolümpiaadi maakondlik voor ning Kuressaare Gümnaasiumis korraldati maakondlik tehnoloogiaõpetuse olümpiaad.

Maidu Varik, 7. aprill 2017

6.aprillil sai teoks järjekordne AB-kooli lõpetajate avastusretk Teadusmaale. Seekordne üritus toimus laste-teadustelesaatena "KG otsib superteadlast", kus oma oskusi näitasid õhu-, tule-, vee- ja kehataltsutajad ning demonstreeriti ka põnevaid tooteid salajasest teaduslaborist.

Inge Jalakas, 5. aprill 2017

Neli aastat on KG spordiosakond pakkunud võimalust klasside meeskonnatöö oskust arendada spordivõistluse Quatlon raames neljal erineval spordialal. Sel aastal toimub võistlus viiendat korda ning selle puhul otsustati üks spordiala juurde lisada ning võistlust edaspidi KG Pentatloniks nimetada.

Holger Nõgu, 9.c klass, 3. aprill 2017

30. märtsil toimus ÕE koosolek uues Noortejaamas

Merle Rekaya, 31. märts 2017

31. märtsil toimus SÜGis selle õppeaasta viimane etluskonkurss ehk vendade Liivide luulekonkurss. KGd esindasid viis põhikooliõpilast ja üks gümnasist.

Laureaaditiitli võitis Lotta Meet 8.b klassist (juh Eve Tuisk), publiku südame võitis Alice Berens 12.b klassist (juhendaja Marit Tarkin), Alice´i märkis ära ka žürii.

Laine Lehto, 29. märts 2017

Pühapäeval, 9. aprillil kell 16:00 Kuressaare Linnateatris toimuva KG galakontserdi pileteid saab osta muusika vaheruumist 102 ja tund enne algust kohapeal. Pääse õpilasele ja pensionärile 3 €, täiskasvanule 5 €.

Eve Tuisk, 27. märts 2017

30. märtsil kell 18 ootame Kuressaare Gümnaasiumisse lastevanemaid, kes soovivad õpetamise ja õppimise teemal oma mõtteid avaldada.

Heidi Carolina Martinsaari, 18. märts 2017

10. märtsil toimus maakondlik matemaatikaolümpiaad II kooliastmele. Tublisse esikümnesse kuulunud KG õpilased olid järgmised:

Laine Lehto, 15. märts 2017

Pühapäeval, 12. märtsil Tallinnas Nordea kontserdimajas toimunud Eesti filmi- ja teleauhindade (EFTA) galal pälvis parima helirežissööri tiitli meie kooli vilistlane Matis Rei filmiga “Päevad, mis ajasid segadusse”. Palju õnne!

Mai Rand, 14. märts 2017

13. märtsi õhtupoolikul oli meie kool rõõmsate lastelaulude päralt. Toimus järjekordne, arvult juba 23. KG Laululind.

Eve Tuisk, 14. märts 2017

Mitu häälikut on sõnas mootor? Mida tähendab väisama? Mitu tähte on tähestikus? Kuidas poolitatakse sõna arvuti? Kes on Saaremaa tuntuim keelemees? Kas pliita või pliit? Mida tähendab nagu vasikaga võidu jooksma? Kes on metsatöll? ... Ja paljudele teistele küsimustele pidid vastama õpilased, kes osalesid ülekoolilisel emakeelepäeva viktoriinil.

Eve Tuisk, 1. märts 2017

30. märtsil kell 18 ootame Kuressaare Gümnaasiumi aulasse lastevanemaid, kes soovivad õpetamise ja õppimise teemal oma mõtteid avaldada.

Anu Rand, 1. märts 2017

2.c klass liitus Räpina Aianduskooli taimeprojektiga "Sõprusetera". Taimeprojektis katsetame üheskoos aedherne kahe erineva sordi kasvatamist.