Teisipäev, 27. august 2024

3. september

1. september

Tiiu Smidt, 12. mai 2023

Sellel nädalavahetusel, 13.–14. mail on koolimaja ning ujula suletud.

Ülle Räim, 11. mai 2023

Tartu Kutsehariduskeskuse VOCO külastamine oli ajendatud meie kooli valikõppeaine oma tee moodulitest. Selgitame välja oma huvid ja praegused oskused ning kõrvutame neid võimalustega oma haridusteed peale põhikooli lõpetamist jätkata.

Teade / VariaMini-megaaju
Raina Tiidovee, 11. mai 2023

Kas sina tead, mis on pildil? See on küsimus 1. kooliastme Mini-megaajust, kus lisaks höövlile arvati ka, et see on viljapurustaja, puuviil, riiv, lihvija, noateritaja, vana triikmasin, vana auto, sokihoidja ja vile.

Gert Lutter, 10. mai 2023

Kõnnin õhtul koolimajas ja koristaja hüüab teisest koridori otsast: „Kuule, keegi otsis sind!“ „Kes otsis?“ „Tead küll, see pikk ilus tüdruk!“ Kohe sai aru, kellega tegemist!

Täna on pikal ja ilusal tüdrukul ümmargune sünnipäev. Palju õnne, Kärt Keert!

Artikkel / Klassilood2.a sinililled
Ülle Jasmin, 9. mai 2023

Kui sinililleaeg hakkab otsa saama, saab neid ju ise teha. 2.a klassi lapsed just nii tegid!

Melani Saat, 8.b klass, 9. mai 2023

Käisime Erasmus+ projekti „Inclusive Education and Distance Learning in Digital Era“ raames Madeiral. Lisaks Eestile osalevad selles projektis veel Serbia, Portugali, Bulgaaria, Itaalia õpilased ja õpetajad. Projekti eesmärk on jagada häid praktikaid kaasavast haridusest ja distantsõppest digitaalvaldkonnas. See tähendab, et leiame viise, kuidas teha erivajadustega või andekate õpilaste jaoks õppekava paremaks nii, et nemad saaksid koos teiste õpilastega tõhusalt õppida ning et ka nende jaoks oleks õppimine lõbus ja huvitav.

Kessu Hollo, 8.a, 8. mai 2023

„Harry Potter ja tulepeeker“ on kindlasti hea raamat tiinekatele.

Teade / VariaTähekese viktoriin
Raina Tiidovee, 8. mai 2023

Aprillikuu parimad Tähekese tundjad on 1. klassidest Priit Loik, 2. klassidest Johannes Reinfeldt ja Theodor Vabar, 3. klassidest Eia Nõgu. Kiitus kõikidele osavõtjatele!

Liikuv figuur / Katreen SeppLiikuv figuur / Regor JalakLiikuv figuur / Mia Toom
Ene Pidmann, 5. mai 2023

6. klasside e-õppepäeval kunsti ja võõrkeelte õppeainete koostöös valminud liikuva figuuri töö. Ülesandeks oli kujutada liikuv külgvaates täisfiguur, millele on lisatud kehaosade nimetused inglise, saksa ja vene keele keeles. Autoriteks on Katreen Sepp 6.b klassist ning Regor Jalak ja Mia Toom 6.c klassist.

Artikkel / PersonaaliaIn memoriam: Reet Lukin (Sepp)
Gert Lutter, 5. mai 2023

Meie hulgast on lahkunud kauaaegne matemaatikaõpetaja ja kolleeg Reet Lukin (Sepp). Lisaks matemaatikaõpetaja ametile ka söökla juhataja ning haldusjuhina tegutsenud Reet töötas meie koolis aastast 1991.

Merle Tustit, 5. mai 2023

Rõõmu kevadest tunnevad ka 2.b klassi lapsed oma värvikirevate lillede ja mesimummidega.

Madli-Maria Naulainen, 5. mai 2023

19. aprillil toimus inimeseõpetuse olümpiaad. Veebipõhisel piirkonnavoorul osalesid 5.–8. klasside õpilased.

Toimetus, 4. mai 2023

15.–16. aprillil toimus Saue Riigigümnaasiumis FFL finaal. 29 osaleja hulgas olid eelvoorust edasi pääsenud Tidrikud koosseisus Liisa Naulainen, Emma Tarus, Sass Kirs, Markus Leppik, kes saavutasid kokkuvõttes II koha. Palju õnne!

Trevor Ast, 8.a, 4. mai 2023

„Mõnikord nagu tundub, et Bayview on ära neetud, saate aru?“

Inge Jalakas, 4. mai 2023

Neljapäeval, 11. mail toimub Nooruse koolis klassidevaheline võistlus Pentatlon II (KG järgi juba 10. korda).

Kristin Lauri, 3. mai 2023

Enne vaheaega 20. aprillil toimus Nooruse kooli esimene õpilaskoosolek.

Õpilasesindus kutsus iga klassi (1.–9. klass) 3 esindajat koosolekule. Koos õpetajate ja õpilasesindusega arutleti koolikeskkonnas oluliste teemade üle.

Helle Rand, 3. mai 2023

Reedel, 28. aprillil ja laupäeval, 29. aprillil toimus Kuressaare Nooruse Kooli aulas linna noorte solistide konkurss Kuressaare Laululind 2023, kus osales kokku 93 lauljat vanuses 3–19 aastat.

Tuule Kalamees, 8.a, 28. aprill 2023

„HOIATUS: Lapsed! Armageddoni väljakutsumine võib olla ohtlik. Ärge püüdke seda kodus järele teha!“