Kolmapäev, 3. juuli 2024

Rubriik: Reportaaż
Reportaaż / ÕEPlayback 2016 tulemused
Alice Berens, 11.b klass, 23. veebruar 2016

Möödunud reedel toimunud Playback tõi KG aulasse kokku palju rahvast. Etteasteid jätkus igale maitsele ning heast huumorist ja muusikast puudust ei tulnud.

Reportaaż / SportKG vs SÜG korvpall
Ott Pukk, 12.a klass, Lisete Jõema, 12.b klass, 5. veebruar 2016

„Kadakasel kivisel ja tuultest räsind kodusaarel ...“ just sellised võimsad sõnad kõlasid KG vs SÜG korvaplli mängu alguses KGlaste poolt. Sel aastal kahjuks KG cheere ei näe tantsimas, kuna otsustati laiali minna. Rahvast aga küttis üles kõigile teada-tuntud teletupsud.

Reportaaż / Klassilood5.b õpivad põnevad muusikud
Angeelika Siinor, 5.b klass, 8. detsember 2015

Meie klassis on palju pillimänguga tegelevaid õpilasi. Meie klassis õpitakse nii kitarri kui ka klaverit – 2 õpilast mängib kitarri, 2 klaverit. Kolmandas klassis oli võimalus õppida ka plokkflööti ja osad seda võimalust ka kasutasid.

Reportaaż / Klassilood5.b reis Mändjalga
Thomas Hendrik Liiv, 5.b klass, 7. detsember 2015

Neljapäeval, 19. november käis 5.b klass Mändjalas taimede ja puude kohta õppimas.

Reportaaż / KlassiloodPäev Pärnus
Irene-Liis Saar, 6.b klass, 21. oktoober 2015

Me käisime oma klassi 6.b ja teise klassi 6.c-ga Pärnus Endla teatris "Boybandi" vaatamas. See oli väga äge.

Reportaaż / Klassilood5.b klassi muuseumitund
Thomas Hendrik Liiv, 5.b klass, 14. oktoober 2015

16. september käis 5.b klass Saaremaa muuseumis. Poisid käisid koos peavarahoidja Priit Kiviga suurtükitornis, tüdrukud külastasid rahvariide ja putukate kogu. Arhiivis juhendas meid Jürje Koert.

Marit Tarkin, 28. aprill 2015

Et kõik agusihvkalikult ausalt ära rääkida, alustan sellest, et möödunud reedel sain abiturient Andi Kokalt järgmise põneva sõnumi: „Tere, proua Marit! Mis Teie teete käesoleval pühapäeval? Kas oleks võimalik, et viiksime teid kuhugi? On teil seda vaba aega?“

Kuna riigieksam oli ukse ees ja mõtlesin, et noored tahavad veel ühtteist üle rääkida või lihtsalt vestelda maailmast ja elust, leppisime läbirääkimiste teel kokku aja – pühapäev 14.30.

Ott Pukk, 11.a, 27. veebruar 2015

Kolmapäeval, 25. veebruaril algasid taas KG vs SÜG sportmängud, et selgitada selle aasta parim gümnaasium. Esimene ala, milles võeti mõõtu, oli korvpall.

Reportaaż / SportSuusalaagri 5. päev
Chrisanne Prei, 8.b, 16. veebruar 2015

Suusalaagri viimane päev möödus kiiresti. Äratus oli 7:30 nagu ikka, kuid tubade kontrolli see hommik ei olnud. Panime kohvrid bussile ja seejärel suundusime sööma.

Reportaaż / SportSuusalaagri 4. päev
Juhan Kolk, 13. veebruar 2015

4. päeva hommikul pidid kõik taas 7:30 tõusma, et valmistuda tubade kontrolliks. Ärgata oli raske. Hommikusöögiks pakuti sama toitu, mis eelnevatel hommikutel. Kell kümme pidime taas suusaradadele tõttama.

Reportaaż / SportSuusalaagri 3. päev
Youtube video!
Degrid Roosipuu, 8.c klass, 12. veebruar 2015

Kaheksandatel klassidel on järjekordne päev Käärikul möödunud.

Reportaaż / SportSuusalaagri 2. päev
Chrisanne Prei, 8.b, 11. veebruar 2015

Suusalaagri teine päev algas hästi. Hommikul olid paljud väsinud ja magamata. Algas tubade kontroll (puhtus ja kord), mille enamus läbisid hästi ja suur osa said oma toa hindeks viie. Siis järgnes hommikusöök ja peale seda vaba aeg. Paljud määrisid suuski ja panid selga suusariided.

Reportaaż / SportSuusalaagri 1. päev
Lisanna Himmist, 8.a klass, 10. veebruar 2015

Esmaspäeval, 9. veebruaril läksime kauaoodatud suusalaagrisse.

Reportaaż / KlassiloodIsemoodi koolipäev
Annaliise Pedaja ja Doris Oriehovs, 3.a, 26. september 2014

3.a klass tähistas sügise saabumist 25. septembril täiesti isemoodi koolipäevaga. Nimelt oli meil jalgrattamatk Nasvale Piibutopsu puhkemajja.

Külli Mänd, 23. september 2014

Nagu juba tavaks saanud, on sügisel toimuva tulekahjuõppuse põhieesmärgiks välja selgitada, kui kiiresti on ohu korral võimalik kõik inimesed koolihoonest evakueerida. Ühtlasi tutvustada ka evakuatsiooni toimumise korda Kuressaare Gümnaasiumi uutele õpilastele, õpetajatele ja kooli töötajatele. Nii ka sel aastal.

Reportaaż / KultuurJuhanite&Jukude laager
Diana Turja, 12.a, 29. august 2014

26.08 - 27.08 toimus Kuressaare gümnaasiumis Juhanite&Jukude laager.

Reportaaż / ÕppetööPõnev teadusretk Tallinnasse
Merlin Knude, Sigrid Palts 10.a, 29. aprill 2014

25.-26. aprillil toimus Õpilaste Teadusliku Ühingu 10. aastakonverents Tallinnas. Üritusel anti üle õpilaste teadustööde riikliku konkursi auhinnad ja sai kuulata nii konkursil silma paistnud õpilaste kui ka kohalike tegevteadlaste ettekandeid. See andis julgust ja motivatsiooni ka enda töö kirjutamiseks ja kaitsmiseks.

Olle Arak, 7. aprill 2014

29.-30. märtsil toimus Austria pealinnas Viinis Euroopa üks suuremaid robotivõistusi - RobotChallenge 2014.

Erinevates võistlusklassides võtsid mõõtu Euroopa, Aasia ja Ameerika mandritel valminud robotid. Üks osavõtjaterohkemaid oli esimese päeva peaala joonejärgimine, mille 86-st osavõtjast olid neli Kuressaare Gümnaasiumis ehitatud joonejärgijat.