Laupäev, 5. oktoober 2024

Rubriik: Uudis
Ave Jõgi, 30. oktoober 2011

Eelmisel, 2010/2011 õppeaastal sai Viimsi Koolis alguse vabariigi hariduselu suurüritus – koolitus “Kujundav hindamine õppeprotsessis”. Saaremaalt ainsa koolina osales sellel ettevõtmisel Kuressaare Gümnaasium oma kuueliikmelise õpikogukonnaga.

Maidu Varik, 20. oktoober 2011

Reedel, 28. oktoobril toimub KGs 5.-10. klassi õpilastele mõeldud tehnoloogialaager, mille viivad läbi Tallinna Tehnikaülikooli Mäeinstituut ja TTÜ Kuressaare Kolledž.

Uudis / SportUjujad Haapsalus
Norma Helde, 18. oktoober 2011

Ujumisringi 16 last osalesid eelmisel nädalal Haapsalu lahtistel meistrivõistlustel.

Merle Rekaya, 14. oktoober 2011

Õpioskuste võistlustel saabutas KG võiskond 14 osaleva kooli seas kolmanda koha. KGst osalesid 6.a ja 6.b klassi õpilased: Kadi Riin Kanemägi, Mari Tiitson, Karl Romet Uljas, Hendrik Lillemets, Patrick Lomp.

Palju õnne!!

Uudis / KultuurKOOLITOP 2011
Anneli Meisterson, 14. oktoober 2011

Kolmapäeval, 12.10, toimus meie koolis maakondlik võistlusmäng Koolitop 2011. Kohale saabusid 14 maakonna kooli võistkonnad.

Uudis / KultuurAfganistani päev
Madli-Maria Naulainen, 14. oktoober 2011

Kuressaare Gümnaasium osaleb Eesti-Afganistani sõpruskoolide projektis juba kolmandat aastat. See on ka ühtlasi viimane projektiaasta. Erinevate aastate vältel oleme kutsunud kooli mitmeid Afganistaniga seotud külalisi, korraldanud Afganistani päevi ja tutvustanud õpilastele nii selle riigi kui sealsete haridustingimuste tausta.

Renate Pihl, 12. oktoober 2011

Swedbanki Noortepank NPNK soovib konkursiga toetada noori nende endi ideede elluviimisel. „Tähed särama“ on loodud inimeste jaoks, kellel on noorte elu edendamiseks häid ideid, kuid napib raha nende teostamiseks. Nüüd juba 10. aastat toimuv konkurss on toetanud rohkem kui 9 miljoni krooniga üle 400 särava idee.

Laura Oolup, 10.k, 12. oktoober 2011

5. ja 6. oktoobril toimusid õpilasesinduse valimised, kus ÕEsse valiti uusi liikmeid. Õpilasesindus tahab omalt poolt tänada kõiki hääletanuid ning ka kandideerijaid!

Õpilasesindusse pääsesid järgmised liikmed:

Uudis / KultuurKoostööst politseiga
Toomas Takkis, 11. oktoober 2011

Esmaspäeval, 10.10.2011 kohtusid kooli juhtkonnaga politseitöötajad Kaisa Nurm ja Meelis Juhandi. Kokkusaamisel osales kooli

sotsiaalpedagoog Maret Martinson. Jutuks oli meie kooli õpilaste, aga ka meie linna ja Saaremaa noorte õiguskäitumine.

Reene Kanemägi, 7. oktoober 2011

Loodusteaduste ainenädal toimus 27. septembrist 30. septembrini.

Karmen Olesk, 12.a, 7. oktoober 2011

2011/2012 õppeaasta on Eestis teadusaasta ning selle raames tegime meie, 12. klassi projektisuuna õpilased, 1.-3. klassi lastele teisipäeval, 4. oktoobril teadusvahetunde.

Sirje Metsküll, 6. oktoober 2011

Täna toimus Kärlal maakonna koolidevaheline teatekrossi võistlus. Kiitust väärib meie põhikooli võistkond, kes saavutas 12 kooli seas I koha.

Maidu Varik, 5. oktoober 2011

KGsse ja Saaremaale kisub tagasi - oma Euroopa-reisil olles otsustas Ittukusuk ootamatult Barcelonast Saaremaale siirduda: mõeldud- tehtud!

Sirje Kereme, 4. oktoober 2011

43. üle-eestilisele koolinoorte kodu-uurimiskonverentsile Paides valiti meie koolist saadetud 8 uurimistöö seast välja 3 noormeest:

Kevin Schultzi oma väga põhjaliku suguvõsa tööga, Sander Võera töötuse temaatikat käsitleva tööga ja Kristjan Kesküla värvipsühholoogia-alase tööga.

Noormehed esinevad oma töödega 14. oktoobril. Edu neile!

Reene Kanemägi, 30. september 2011

I kooliastme loodusviktoriini tulemused:

Reene Kanemägi, 30. september 2011

Loodusteadusliku teatejooks-viktoriini "Kiired ja taibukad" tulemused on järgmised:

Reene Kanemägi, 29. september 2011

28. septembril toimus loodusnädala raames loodusviktoriin 4.-12. klasside võistkondadele. Tulemused oli järgmised:

Marju Kirss, 29. september 2011

Teisipäeval 27. septembril toimus KG loodusteaduste ainenädala raames keemia %-ülesannete lahendamise võistlus, milles osalesid klasside 3-liikmelised esindused, võistkondi oli kokku 9.