Laupäev, 5. oktoober 2024

Rubriik: Uudis
Laine Lehto, 16. veebruar 2012

14. veebruaril restoranis Arensburg toimunud 5. Saaremaaa Ooperipäevade pressikonverentsil pakkusid muusikalisi vahepalu KG õpilased Sten-Erik Liiv ja Maarja-Liis Mereäär (juhendaja Laine Lehto).

Grete Pihl, 15. veebruar 2012

Kolmapäeval, 15. veebruaril oli 1. kooliastme kehalise kasvatuse õpetajatel võimalus õppida uusi ja huvitavaid liikumismänge tundides kasutamiseks. Koolituse kolleegidele viisid läbi õpetajad Raina Rääp ja Raina Tiidovee. Tänan toreda ja meeleoluka koolitustunni eest!

klassiõpetajate osakonna juhataja

Mai Rand, 14. veebruar 2012

24. veebruaril kl. 13.00 toimub Kuressaare Kultuurikeskuses juba traditsiooniks saanud vabariigi aastapäevale pühendatud KG huvikooli Inspira kooride kontsert.

Ann Tarkin, 12.c, 14. veebruar 2012

11. - 12. veebruaril toimus Hugo Treffneri Gümnaasiumis Eesti Väitluse meistrivõistluste teine etapp. Väitlemine toimus seekord teemal "Massimeedia peaks rohkem toetama homoseksuaalsuse positiivset kuvandit", samuti väideldi kahel improteemal, milleks olid "Surmajärgne organidoonorlus peaks olema kohustuslik" ning "Kõrgharidus peaks olema tasuline".

Uudis / Varia100 000 klikki
Merle Rekaya, 10. veebruar 2012

Meie KG veebileht on töös olnud kuus kuud ja lähipäevil täitub 100 000 klikki lehel. Detsembri alguses tähistasime 50 000 kliki täitumist. Tundub, et sellest ajast peale on leht muutunud poole populaarsemaks. Palju õnne kõigile veebilehelugejaile ja kaasautoreile, keda on kokku juba 130. Kõige rohkem lugusid on lehte üles pannud humanitaarosakond - 63.

Annaliis Lehto, 9.b, 8. veebruar 2012

Täna, 8. veebruaril esindab 9.b klassi võistkond meie kooli Saaremaa koolidevahelisel kirjandusviktoriinil, mis sel aastal keskendub Albert Uustulndi ja Juhan Smuuli loomingule ning Kuressaare Eesti Seltsi tegevusele. Sellel aastal on viktoriinil uudne vorm – see võetakse linti ja salvestusi saab kuulata veebruarikuu jooksul Kadi raadios.

Uudis / ÕppetööKüünlapäev teadusmaal
Liis Kadakas, 12.a, 7. veebruar 2012

Neljapäeval, 2. veebruaril 2012 toimusid 1.-3. klassile huvitavad teadusvahetunnid. 12. klassi projektigrupi õpilased (Liis Kadakas, Merilin Meier ja Teele Meriste) tegid slaidiesitluse kummikommidest ning tehti katse magneesiumiga. Ürituse käigus said nooremad õpilased rohkem teada ka küünlapäevast.

Marju Kirss, 6. veebruar 2012

4. veebruaril toimus Kuressaare Gümnaasiumis maakonna keemiaolümpiaad 8.-12. klassi õpilastele. Väga keerukate ülesannete lahendamisega tegeles kokku 57 õpilast üheksast maakonna koolist.

Raili Kaubi, 3. veebruar 2012

MoeP.A.R.K 2012 eelžürii selgitas välja konkursi finalistid. 43-st saabunud kavandist valis eelžürii välja 24 noore moelooja tööd ning lisaks neile pääsesid automaatselt finaali veel kaks kollektsiooni, mis olid MoeP.A.R.K 2011 noorema ning vanema vanuserühma võitjad.

Uudis / ÕppetööKiita
Anu Saabas, 1. veebruar 2012

2. õppeveerandil väga hea ja hea õppeedukusega õpilased.

Uudis / ÕppetööI kooliastme komplekstööd
Anu Rand, 31. jaanuar 2012

26. jaanuaril tegid 1.-3. klasside õpilased komplekstöid, mis koosnesid eesti keele, matemaatika ja loodusõpetuse ülesannetest. Tööde koostajateks olid I kooliastme õpetajad. Igast klassist osales 6 parima õpiedukusega õpilast. Parimatest parimad olid:

Ave Jõgi, 31. jaanuar 2012

Kuressaare linnavolikogu esimehe Erik Keerbergi ja linnapea Mati Mäetalu pidulik vastuvõtt 20. jaanuaril tõi kultuurikeskusesse maakonna parimatest parimad. Kuressaare Gümnaasiumi pere võib rõõmu tunda - nende hulgas oli ka meie õpetaja, rahvatantsuringide juhendaja Merle Tustit.

Veikko Lehto, 30. jaanuar 2012

Tänavuse muusikaolümpiaadi võitsid Eva Aarnis (juh R. Laanes) ja Kärt Männa (juh M. Ausmees, P. Karu, A. Põllupüü). Nemad sõidavad Saaremaad esindama üleriigilisele muusikaolümpiaadile EMTA-sse.

Ariita Sepp, 30. jaanuar 2012

Laupäeval, 28. jaanuaril panid parimad matemaatikud oma teadmised proovile piirkondlikel olümpiaadidel.

Uudis / KultuurÕnnitleme!
Tiia Leppik, 30. jaanuar 2012

Õnnitlused Inspira solistile Sandra Kahule ja tema juhendajale Pilvi Karule vabariikliku solistide konkursi grand prix võidu puhul.

Tänud võitjaile ja ka Laine Lehtole ning tema õpilastele kooli väärika esindamise eest!

Laine Lehto, 30. jaanuar 2012

27.-28. jaanuaril Saaremaa Ühisgümnaasiumis aset leidnud 16. üleriigilise noorte solistide konkursi grand prix jäi kodusaarele, selle pälvis KG huvikooli Inspira solist Sandra Kahu (juhendaja Pilvi Karu). Parima juhendaja tiitliga pärjati Tõrva Laulustuudio õpetaja Novella Hanson.

Madli-Maria Naulainen, 28. jaanuar 2012

23. jaanuaril toimus ajaloo kooliolümpiaad, millest võttis osa üle 50 õpilase. Nüüdseks on selgunud parimad.

Maidu Varik, 25. jaanuar 2012

2011/2012 kooliaasta senini lõppenud ainekursuste osas on 10.-12. klassides ainult „väga headele“ tulemustele õppinud Karmen Olesk (12.a), Livia Matt (12.b), Kai Kreos (12.c).