Reede, 4. oktoober 2024

Rubriik: Uudis
Uudis / KonkurssPlayback 2013 tulemused!
Johanna Suurhans, 11.a, 21. veebruar 2013

Playback 2013 on edukalt mööda saadetud! Laval oli näha palju andekaid ning originaalseid etteasteid ning loodetavasti on neid järgmisel õppeaastal veel rohkem! Kuigi kõik osalejad olid väga tublid, said kummaski vanuseastmes auhinnatud vaid kolm žürii poolt enimhinnatud etteastet:

Laine Lehto, 17. veebruar 2013

Laupäeval, 16. veebruaril aset leidnud Eesti Laul 2013 1. poolfinaalis osales koguni viis Kuressaare gümnaasiumi kasvandikku. Rosanna Lintsi poolt esitatud "Follow Me" autorite hulka kuulus KG vilistlane Kristel Aaslaid, lauljatena pääsesid 2. märtsil toimuvasse finaalvooru vilistlased Teele Viira, Tuuli Rand - KG vilistlase Priit Uustulndi poolt loodud lauluga ning 11.a klassi õpilane Grete Paia.

Uudis / SportMe täname!
Marit Tarkin, 11. veebruar 2013

Kaheksandike klasside suuslaager Haanjas on taas teoks saanud - juba 9. aastat järjest.

Marit Tarkin, 9. veebruar 2013

Laupäeval, 9. veebruaril toimus Kuressaare Gümnaasiumis maakonna emakeeleolümpiaad 7.-12. klasside õpilastele. Enda oskusi olid tulnud proovile panema 117 õpilast üle maakonna, neist 42 meie koolist. (15 põhikoolist ja 27 gümnaasiumist). Seekordne olümpiaad keskendus eesti õigekeelele, meediakeelele, eesti keele ajaloole ja arengule. Võistlus oli tasavägine ja mitmel korral tuli kohti eristada vaid 0,25 punktiga. Suur tänu meie kooli esindanud õpilastele, olite tublid! Eriline aplaus esikolmikusse jõudnuile: Karoliina Tammel, Kaisa Silluste ja Diana Sulbi! Tulemustest:

Merle Rekaya, 8. veebruar 2013

8. veebraril toimus Kostiveres vabariiklik etlejate konkurss, millest võtsid osa maakonna parimad sõnaseadjad.

Nooremas vanuseastmes sai KG 5. klassi õpilane Sander Berens preemia žürii eriline tänu. Sandri juhendaja on Kristel Salumaa.

Ariita Sepp, 8. veebruar 2013

Meie kool võttis vastu maakonna parimaid nuputajaid.

Laine Lehto, 7. veebruar 2013

Teisipäeval, 6. veebruaril laulsid Kihelkonna rahvamajas võistu maakonna koolinoorte vokaalansamblid, ühtlasi selgitati välja Saaremaa esindajad üleriigilisele konkursile Jõgeval. Sellel aastal osales lauljaid Salmelt, Tornimäelt, Lümandast ja Kuressaarest. KG huvikooli Inspira esindas viis kollektiivi: tütarlaste ansamblid Krööded (juh Helle Rand), Säde ja Särts (juh Pilvi Karu), poisteansambel Õunaraks ning segaansambel Sa:rlaine (juh Laine Lehto).

Marju Kirss, 5. veebruar 2013

Keemiaolümpiaadi piirkonnavooru 9.-12. klasside 216 parima töö (maakonnavoorus vähemalt 40% punktidest saanud tööd) läbivaatamisel ühtse hindamissüsteemi alusel selgusid 100 tublimat, kes osalevad üle-eestilisel keemiaolümpiaadil 15.-16. märtsil 2013. aastal Tartus. On rõõm teatada, et Kuressaare Gümnaasiumist pääsesid lõppvooru 2 õpilast: Paul Kolk (10. klassis on kutsutud 25 õpilast 11 koolist) ja Kati Vahter (11. klassis on kutsutud 24 õpilast 10 koolist). Õnnitlused edasipääsejatele ja jaksu olümpiaadiks valmistumisel!

Reene Kanemägi, 4. veebruar 2013

Laupäeval. 2. veebruaril toimus Saaremaa Ühisgümnaasiumis 52. maakondlik bioloogiaolümpiaad. Osales 113 õpilast maakonna koolidest.

Olle Arak, 29. jaanuar 2013

26. jaanuaril toimus KGs järjekordne maakondlik füüsikaolümpiaad. Kuressaare Gümnaasiumi õpilased olid tublid:

8. klassidest Sander Tiits 2. koht, Kusti Aavik 6. koht, Henri Kelder 7. koht

9. klassidest Sander Tamm 4. koht

10. klassidest Karl-Martin Lember 5. koht

11. klassidest Kati Vahter 2. koht, Karel Liiv 7. koht

12. klassidest Romet Raun 2. koht, Hannes Ingalt 6. koht

Pilvi Karu, 27. jaanuar 2013

Žürii peapreemiad:

Grand prix - Susanna-Reti Räim, Kehra Kunstidekooli Heli Laulustuudio, juhendaja Heli Karu

Parima juhendaja preemia Suurjuht - Margot Suur

Uudis / PersonaaliaSpordihing Norma Helde
Inge Jalakas, 24. jaanuar 2013

Meie kooli ujumistreener Norma Helde pärjati 2012. aasta Saaremaa Spordihinge tiitliga.

Riin Oeselg, Kristi Reinfeldt, 12.a, 23. jaanuar 2013

Teisipäeval, 22.jaanuaril toimusid taaskord KG aulas teadusvahetunnid 1.-3. klasside õpilastele.

Reili Ool, 23. jaanuar 2013

19.- 20. jaanuaril toimus Tallinna lähistel Peetri koolis Idee24 korraldatud projektikoolitus.

Ariita Sepp, 22. jaanuar 2013

Laupäeval, 11. jaanuaril proovis suur hulk meie kooli õpilasi oma matemaatilisi oskusi maakondlikul olümpiaadil.

Karina Vallimaa, 11.a, 21. jaanuar 2013

Järjekordsel laupäeva hommikul sai projektigrupp kokku selleks, et Skype'i teel ühendust võtta horvaatlastega, kellega teeme ühiselt vahetusõpilaste projekti.

Uudis / KultuurUued ringid Inspiras
Tiia Leppik, 20. jaanuar 2013

Noorkotkaste ring ja kabering - kõigil huvilistel võimalus liituda.

Marju Kirss, 14. jaanuar 2013

12. jaanuaril toimus Kuressaare Gümnasiumis 60. keemiaolümpiaadi piirkonnavoor 8.-12. klassi õpilastele. Olümpiaad koosnes ainult teoreetilisest osast, igal õpilasel tuli lahendada 6 keerukat ülesannet. Osalejaid oli kaheksast maakonna koolist, kokku 48 õpilast. Meie koolist jõudis esikolmikusse 5 õpilast, neist kolm "kulda", üks "hõbe" ja üks "pronks".