Teisipäev, 2. juuli 2024

Rubriik: Teade
Annette Rungi, 24. august 2022

Tere, tantsuhuvilised noored! Ehk oled juba märganud, et sel aastal on Inspira tantsugruppides paar väikest muudatust. Kui eelmisel aastal sai gümnaasiumi grupp endale nime, siis sel aastal saavad uued nimed endale kõik tantsugrupid!

Teade / ÕppetööPeagi on käes 1. september
Kristin Lauri, 17. august 2022

Kooliaasta algus kohe on käes.

Vaata ringi, mida sa näed?

Algamas sügis nii kena ja tore –

ega selle vastu meil midagi pole.

Ütlen head aega, vahva suvi,

kool ja sügis nüüd pakub meil huvi.

Ootamas ees on kooliaasta tuus.

Kõik septembris on jällegi uus!

Tiina Kaup, 16. august 2022

Järgmisel nädalal hakatakse laenutama õpikuid kooli raamatukogus kell 9.00–15.00. Seda tehakse järgmistel kuupäevadel:

Tiiu Smidt, 2. juuni 2022

Koolimaja ja ujula lahtiolekuaegade info leiad siit!

Madli-Maria Naulainen, 31. mai 2022

5. klasside õpilased on jõudnud õnnelikult Jõulumäele ja loov/duslaager on alanud. Igapäevaseid kokkuvõtteid põnevatest tegemistest saab lugeda laagri blogist. Laagri käigus matkatakse metsas ja rabas, õpitakse matkatarkusi, osaletakse erinevates loovtegevuste töötubades, tehakse sporti; Pärnu päeval külastatakse MiniZood ja Pärnu Muuseumi ning Pernova Loodusmaja. Laagris elatakse-toimetatakse laagri päevakava ja kodukorra järgi. Sedakorda kestab laager 30. maist 2. juunini.

Raina Tiidovee, 10. mai 2022

Mini-Megaaju kevadises voorus kogusid teistest enam punkte 3.c I ja 3. c II võistkond. Seekordne voor erines eelmistest selle poolest, et tavapärase 18 võistkonna asemel oli osalejaid 20. Oma teadmised panid proovile ka võistlejad Fääri saartelt ja Gröönimaalt.

Raina Tiidovee, 10. mai 2022

Järjekordne voor Tähekese viktoriinist on lõppenud. Seekord osutusid tublimateks Tähekese tundjateks Johannes Reinfeldt 1. klassist, Nora Org ja Mirell Voksepp 2. klassidest ning Liisa-Marie Vaher 3. klassist.

Tiiu Smidt, 6. mai 2022

Alates 8. maist on koolimaja pühapäeviti suletud.

Tiiu Smidt, 26. aprill 2022

28. ja 30. aprillil on Nooruse kooli ujula suletud. Pühapäeval, 1. mail on kinni kogu koolimaja.

Tiia Kuusk, 14. aprill 2022

Lõppenud on kümnes vabariiklik mõttespordi olümpiaad, milles sel aastal osales 988 õpilast 89 koolist.

Meie koolist osalesid sel aastal III ja IV klassi õpilased.

Tiiu Smidt, 12. aprill 2022

15.–17. aprill on koolimaja suletud. Häid pühi!

Raina Tiidovee, 11. aprill 2022

Sel korral olid parima tulemusega Madli Tuuling ja Theodor Vabar 1. klassidest, Nora Org ja Mirell Voksepp 2. klassidest, Andero Tamm ja Kerttu Väli 3. klassidest.

Liisa Toomsalu, 21. märts 2022

Kutsume kõiki teatrisse!

Raina Tiidovee, 15. märts 2022

Lõppes järjekordne voor Tähekese viktoriinist. Seekord olid parimad Tähekese tundjad 1. klassidest Mia-Loviise Ivalo ja Mairold Kivi, 2. klassidest Nora Org ja Mirell Voksepp, 3. klassidest Eerik Elias Rekaya ja Andero Tamm. Suure kiituse on ära teeninud kõik osalejad, sest vastuste leidmine pole sugugi lihtne. Uued küsimused ootavad juba varsti vastamist.

Johannes Aus, 6.c klass, 14. märts 2022

Kaotatud ese: Huawei FreeBuds Pro

Unustati talveaias laua peale 10.03.2022 kell 09.57.

Ausale leidjale VAEVATASU!

Anu Liik, 10. märts 2022

„Sel aastal tuleb kevad teisiti,

tiu-tiu! ja teisiti, see aasta teisiti,

ja kevad teisiti ja tuleb teisiti,

tiu-tiu! ja teisiti ja hoopis teisiti.“

Nii kirjutas umbes saja aasta eest luuletaja Henrik Visnapuu. Kuidas ta küll teadis?

Tiiu Smidt, 22. veebruar 2022

23. veebruaril on koolimaja avatud kell 7.00–20.00.

24. veebruaril on koolimaja suletud. Ilusat vabariigi aastapäeva!

Raina Tiidovee, 3. veebruar 2022

Taas panid 1. kooliastme õpilased end Tähekese tundmises proovile.