Neljapäev, 17. oktoober 2024

Anu Saabas, 20. detsember 2017

Reedel toimub ülekooliline projektipäev, mis on seekord pühendatud jõulutemaatikale. On päkapikumütsi kandmise päev.

Merle Rekaya, 20. detsember 2017

Anu Rüütel töötab meie kooli kohvik-sööklas peakokana. Koolis on ta ametis olnud 25 aastat, alul klienditeenindajana, hiljem kokana. Täna on tal sünnipäev – Meie KG õnnitlustega ühineb kogu koolipere, sest söögid on meil tõesti maitsvad.

Artikkel / Klassilood9.b klassi ühine jõuluaeg
Katariin Aer ja Elena-Liis Lember, 9.b klass, 20. detsember 2017

Korraldasime 15.–16. detsembril klassiöö ning 18. detsembril käisime Castellos pidulikul jõuluõhtusöögil.

Artikkel / KlassiloodJõulusoovid 3.b klassilt
Merle Tustit, 20. detsember 2017

Jõuluaeg on ootuse aeg. Jõuluaeg on rahu aeg. Jõuluaeg on heade mõtete aeg. Jõuluaeg on heade soovide aeg.

Soovid jõuludeks ja uueks aastaks 3.b klassi õpilastelt.

Merike Kivilo, 19. detsember 2017

Talveaias pakutakse erinevaid tooteid ja teenuseid. Õnneloos!

Maidu Varik, 19. detsember 2017

Megaaju 21. hooaeg algab kolmapäeval, 20. detsembril kell 12.45 aulas.

Osalevad 3-liikmelised võistkonnad, igas voorus esitatakse 7 küsimust. Tegu on traditsioonilise mälumänguga, mis väärtustab teadmisi. Igas voorus on ka üks küsimus Meie KG-st. Võitja selgub 10 vooru järel.

Artikkel / KlassiloodKlassiga söömas
Aija Lember, 6.b klass, 19. detsember 2017

Käisime klassiga 12. detsembril Veskis söömas, kuna meil oli klassiraha üle. Kui koolist minema hakkasime, oli ilm kehv ja vihma sadas. Kohale jõudes panime oma riided ja kotid ära ning istusime lauda. Ootasime mõne hetke toitu, milleks olime kõik ühiselt tellinud kanapasta ja magustoiduks pannkoogid jäätise ja moosiga. Pasta oli hea ja pannkoogid samuti. Kui olime lõpuks söömise lõpetanud, läksime kõik oma teed.

Tiiu Smidt, 18. detsember 2017

23. detsember – 1. jaanuar on koolimaja suletud.

23. detsember – 5. jaanuar on söökla suletud.

Kaspar Kesküla, Aleks Õunpuu, 10.c klass, 18. detsember 2017

13. detsembril toimusid meie kooli ujulas 2.–9. klasside ujumismeistrivõistlused. Kell 13 hakkasid ujuma algklassid ja kell 15 alustasid 4.–9 klassid. Uurisime ujujate käest arvamusi ja meeleolusid.

Baltic Queen / Kristel PajuRootsi kuningalossi ees / Kristel PajuVasa muuseumi päkapikud / Kristel Paju
Carola Truumeel, 11.a klass, 18. detsember 2017

Käisime tormisel kruiisil terve lennuga. Reis algas reede, 8. detsembri varahommikul. Tallinnasse jõudes külastasime Energia avastuskeskust ja Teeviita.

Teade / VariaKG on jõuluehteis
Eve Tuisk, 15. detsember 2017

Kas oled märganud, et Kuressaare Gümnaasiumi klasside uksed on viimastel nädalatel saanud uue kuue? Juba teist aastat kaunistavad õpilased ja õpetajad oma koduklasside ja teiste ruumide uksi, et ka koolis pühademeeleolu luua. Oma lemmiku poolt saad hääletada KG Facebooki lehel olevas albumis, klõpsates pildile "Meeldib"!

Arvamus / KultuurNädala kunstitöö
Ene Pidmann, 15. detsember 2017

Lilia Kasela, 7.c klass. Kompositsioon ristuvate joontega. Tekkinud kujundite värvimine ühe põhivärvuse ja tema vastandvärvusega.

"Tuleviku linn"

Eve Tuisk, 15. detsember 2017

Juba mitmendat aastat meisterdavad KG kodutütred Saaremaalt pärit ajateenijatele jõulukaarte. Meisterdamist juhendas kodutütarde noortejuht Kristel Paju. Kaardid heade soovidega pistetakse sokkidesse, mis enne jõule saarlastest ajateenijatele kätte toimetatakse. Sokikampaaniat korraldab Naiskodukaitse Saaremaa ringkond koostöös Saarte Hääle ning raadio Kadiga ning Saaremaa kodutütred on selle juures samuti heaks koostööpartneriks.

Eliisa Täht, 10.c klass, 14. detsember 2017

8.–9. detsembril käisime klassiga ühel väga toredal reisil Viljandis. Vaatasime Ugala teatris etendust “Nähtamatu daam” ning külastasime Kondase keskust.

Eve Tuisk, 11. detsember 2017

Elututel asjadel võib vahel olla enda tahe. Marilis lõi padjaga Timmot, aga padi lendas üle diivani ja võttis kaasa ka Marilisi hääle. Silmajääv oli ka etenduse lõpp, kus tuli välja, et tegelikkuses pole kõik inimesed nii tugevad, kui nad paistavad, ning ka kõige tugevamatel inimestel on enda probleemid ning võibolla oligi padja lendamine selle metafoor. Alati ei ole elu üle kontrolli, vaid juhtub see, mis juhtub. (Nete Jurask)

Artikkel / Klassilood5.d klassiõhtu
Mirtel Maaker, 5.d klass, 11. detsember 2017

Neljapäeval, 7. detsembril toimus 5.d klassil selle õppeaasta esimene klassiõhtu. Krõpsu ja igasuguseid maiustusi oli väga palju.

Arvamus / KultuurNädala kunstitöö
Ene Pidmann, 8. detsember 2017

Margarita Vaha, 7.b klass. Kompositsioon ristuvate joontega. Tekkinud kujundite värvimine ühe põhivärvuse ja tema vastandvärvusega.

"Ruudud taevaruumis."

Artikkel / KlassiloodOotus
Anu Rand, 8. detsember 2017

Kuusepuud kõik ehtima,

kuusejalga sättima!

Karrad kuusele nüüd külge,

küünlaid panema siis tulge!

Meisterdasime küünlad kuusepuule ise. Mõnusat pühadeootust kõigile!