Neljapäev, 10. oktoober 2024

Artikkel / KlassiloodJõuluaeg 10.c klassiga
Kaie Saks, 10.c klass, 25. detsember 2018

Jõulueelsetel koolinädalatel jõudis 10.c teha nii mõndagi: koguda mänguasju, käia lastega mängimas ja muidugi oma 1.c klassiga aega veeta.

Merle Rekaya, 25. detsember 2018

Kolmapäeval, 26. detsembril kell 18 on raadio Kadi eetris jõulukuu KG noortesaade "Rendez-vous", mille panid kokku meediakursuse õpilased Britte Kruusement, Sandra Beljakov, Kersin Tang ja Brenda Brant. Saates kuulete jõuludeteemalist viktoriini ja jõuludest tuleb juttu ka 3. klassi õpilastega. Vahele kuulete mõnusat muusikat ja talveluulet.

Raido Kahm, 24. detsember 2018

Meie KG soovib kauneid pühi ja veel paremat uut.

Selleks, et jõuluaeg oleks häid mõtteid täis, kostitavad toimetuse liikmed lugejaid oma meelistsitaatide ja -salmidega.

Gert Lutter, 24. detsember 2018

Jõulukuu esmaspäevastel advendihommikutel said 1.–3. klassi õpilased kuulata jõulumuinasjuttu Pettsonist ja tema kassist Findusest. Kui ise aulasse ettelugemist kuulama ei jõudnud, siis nüüd saad seda siit uuesti kuulata! Muinasjuttu lugesid õpilastele Elise-Maria Trei ja Kristin Lauri.

Head vaatamist ja kuulamist!

Artikkel / Klassilood2.b Lottemaal
Ülle Jasmin, 23. detsember 2018

2.b klass veetis lõbusa päeva Lottemaal. Tore oli kohtuda Lotte ja tema sõpradega. Lumiselt Lottemaalt saime kaasa mõnusa jõulutunde.

Meie KG toimetus, 21. detsember 2018

Kuressaare Gümnaasium soovib kõigile häid jõule ja head uut aastat! Merry Christmas and Happy New Year to everyone!

Maidu Varik, 21. detsember 2018

Sisekaitseakadeemia finantskolledži tolli ja maksunduse eriala kadett KG vilistlane Karina Sepp käis abiturientidele tutvustamas õppimisvõimalusi ja õppetöö korraldust oma praeguses koolis. Karina on oma valiku ja kooliga väga rahul ning planeerib oma tulevast ametit Maksu- ja Tolliametis.

Grete Jõgi, 11.a klass, 20. detsember 2018

18. detsembril nautisid nii 11.a klassi õpilased kui ka Naerusuu lasteaia imearmsad lapsed üheskoos vaprusehelmeste tegemist. Vaprusehelmestel on oluline tähendus krooniliste haigustega lastele, kes saavad nendest toetust valulikel protseduuridel ja pikkadel raviperioodidel. Igal helmel on vesta enda lugu.

Arvamus / VariaArhiivinurk XXXIV
Youtube video!
KG Visioon 2017 / Karl Jakob ToplaanKG Visioon 2017 / Karl Jakob Toplaan
Gert Lutter, 19. detsember 2018

Mis on KG Visioon?

Aasta oli siis 2001, kui KG jõulupeol toimus abituuriumi vedamisel uhke telešõu. Aastaks 2002 kasvas sellest välja KG Visioon, mille sisuks enamasti on olnud jõuluvana teekond meie kooli, tegijaiks-mõtlejaiks-kokkupanijaiks aga abturiendid, kellele nõu ja jõuga on abiks olnud Maidu Varik.

KG Visioon 2018 aulas juba homme kell 20.00, ole kohal!

Merle Rekaya, 19. detsember 2018

Väitlusseltsi aastakoosolekul anti üle suur tunnustus meie emakeeleõpetajale ja väitluse hingele Marit Tarkinile. Väitlusseltsi presidendi Herman Kelomehe sõnul sai Marit auhinna seetõttu, et ta on aastaid Kuressaare Gümnaasiumis väitlust vedanud ning ka tänavu koolis väga tänuväärse algajate väitlejate turniiri korraldanud. Palju õnne, Marit!

Artikkel / Klassilood"Kaunis Viin, kuldne Viin"
Reisiseltskond kohustuslikul grupifotol / erakoguVaated / erakogu
Karen Lopp, 11.c klass, 19. detsember 2018

14. detsembri hommikul asus 11.c klass teele Tartu poole, et külastada Vanemuise teatrit. Sõit sinna oli pikk – umbes 5 tundi – ning väsitav, kuid kui kohale jõudsime, oli kõigil meel hea.

Uudis / VariaLumesadu-kommisadu
Jõulupakid / Gert LutterKiiresti klassi tagasi! / Gert LutterKäib pingeline töö kommide kättetoimetamiseks! / Gert Lutter
Gert Lutter, 18. detsember 2018

Eile avanes koolimaja sisehoovis tore pilt, kuidas väiksemad ja suuremad nõudlejad kommikastide järel käisid. Nimelt said ilusa üllatusena kõik meie õpilased kooli poolt jõulupaki.

Kaunist saabuvat jõuluaega!

Tõnis Grepp, 10.a klass, 18. detsember 2018

6. detsembril käis 10.a klass Kuressaare Avatud Noortekeskuses vaprusehelmeid meisterdamas.

Laine Lehto, demovooru läbiviija, 17. detsember 2018

Kuressaare Gümnaasiumis 25.–26. jaanuaril 2019 toimuva Eesti noorte lauljate konkursi Solistica lõppvõistlusele pääses kokku 60 lauljat, neist 9 solisti esindab Saare maakonda. Palju õnne!

Arvamus / KultuurNädala kunstitöö
Ene Pidmann, 14. detsember 2018

Lisette-Maria Hindrekson, 1.c klass. Olen väike lõbus päkapikutüdruk!

Merit Mets ja Loore-Liise Sepp, 6.b klass, 14. detsember 2018

Esmaspäeval, 10. detsembril külastas 6.b klassi suhtlemis- ja koostööoskuste koolitaja Uku Visnapuu.

Arvamus / VariaArhiivinurk XXXIII
Youtube video!Galerii!
IX klasside lõpuaktus, 2005 / KG arhiivKG Galakontsert 2005 / KG arhiivXII klasside lõpuaktus, 2004 / KG arhiiv
Gert Lutter, 13. detsember 2018

Seekordses Arhiivinurgas teeme väikese kõrvalepõike liikuva pildi maailma!

Kas teadsid, et kooli Youtube´i kanalilt leiad lisaks viimase aja teatri- ja kontserdisalvestistele ka varasemat videomaterjali? Lõpuaktused suisa aastast 2002, teatriõhtud alates aastast 2004, galakontserdi ülesvõtted alates 2012 ja näiteks ka KG 35. aastapäevaaktuse salvestis.

Sirvi meie kanalit ja esitlusloendeid ning leia end videolt! Kanali tellijaks võid ka hakata! Viited leiad artikli sisust!

Maidu Varik, 13. detsember 2018

Megaaju alustas 22. hooaega. Avavoorus näitasid parimaid teadmisi 10.a (Tõnis Grepp, Janari Mõlder, Eeva Helga Kupits) 6 punktiga ja 7.c tüdrukute võistkond (Maris Sannik, Kerttu Aru ja Birgit Truu), kes jäi eelmistest maha poole punktiga, kuna eksisid räppar Nublu perekonnanime õigekirjas.