•••
Logi sisse:
KoolNooruse MeridiaanGaleriiPäevakavaKalenderOsiliaSolisticaOffice365TeamsJärelevastamineAinekaardidInspira huviringidE-postRaamatukoguSaavutusedTööplaanUurijaRobotiklubi
Eemalda lemmik

Klass: Ring

Ring
Klass: Ring
Tund
Esmaspäev
Teisipäev
Kolmapäev
Neljapäev
Reede
8:05
1
8:50
9:00
2
9:45
10:00
3
10:45
11:00
4
11:45
12:00
5
12:45
13:00
6
13:45
Pallimängud
Õpetaja: Annely Oolup
Ruum: Vml 1
Solistiring
Õpetaja: Helle Rand
Ruum: 100
Võimlemise algõpetus tüdrukutele
Õpetaja: Tiina Käen
Ruum: Psaal
Kabering
Õpetaja: Jaan Truu
Ruum: 108
Nutilapsed
Õpetaja: Nikolai Räbin
Ruum: 003
Nutilapsed
Õpetaja: Nikolai Räbin
Ruum: 003
Rahvastepall 2.kl
Õpetaja: Reet Lasn
Ruum: Vml 1
Rahvatantsurühm Väikesed Sõlesepad
Õpetaja: Merle Tustit
Ruum: Aula
Nutilapsed
Õpetaja: Nikolai Räbin
Ruum: 003
Solistiring
Õpetaja: Helle Rand
Ruum: 100
14:00
7
14:45
Inspira robotiklubi
Õpetaja: Olle Arak
Ruum: 001
Meediaring
Õpetaja: Gert Lutter, Jaana Puksa
Ruum: 301
Nutilapsed
Õpetaja: Nikolai Räbin
Ruum: 003
Jalgpall 1.-2. kl
Õpetaja: Jan Vazinski
Ruum: Vml 1
Noored Kotkad 3.-5. kl
Õpetaja: Andres Kolk
Ruum: 111
Rahvastepall 2.kl
Õpetaja: Reet Lasn
Ruum: Vml 2
Kabering
Õpetaja: Jaan Truu
Ruum: 108
Nutilapsed
Õpetaja: Nikolai Räbin
Ruum: 003
Pallimängud
Õpetaja: Annely Oolup
Ruum: Vml 2
Võimlemise algõpetus tüdrukutele
Õpetaja: Tiina Käen
Ruum: Vml 1
Inspira robotiklubi
Õpetaja: Olle Arak
Ruum: 001
Loodusring
Õpetaja: Gerta Nurk
Ruum: 105
Nutilapsed
Õpetaja: Nikolai Räbin
Ruum: 003
Rahvatantsurühm Väikesed Sõlesepad
Õpetaja: Merle Tustit
Ruum: Aula
Jalgpall 3.-5. kl
Õpetaja: Jan Vazinski
Ruum: --
15:00
8
15:45
Inspira robotiklubi
Õpetaja: Olle Arak
Ruum: 001
Noored Kotkad 3.-5. kl
Õpetaja: Andres Kolk
Ruum: 111
Väikekandleansambel
Õpetaja: Anita Kangur
Ruum: 100
Võrkpall 4.-6. kl
Õpetaja: Gabriel Sepp
Ruum: Vml 1
Käsitööring
Õpetaja: Raili Kaubi
Ruum: 201
Meisterdamine 4-12 kl
Õpetaja: Andres Kolk
Ruum: 111
Sulgpall
Õpetaja: Riina Otsason
Ruum: Vml 1
Inspira robotiklubi
Õpetaja: Olle Arak
Ruum: 001
Loodusring
Õpetaja: Gerta Nurk
Ruum: 105
Võrkpall 7.-9.kl
Õpetaja: Gabriel Sepp
Ruum: Vml 1
16:00
9
16:45
Noored Kotkad 6.-9. kl
Õpetaja: Andres Kolk
Ruum: 111
Võrkpall 4.-6. kl
Õpetaja: Gabriel Sepp
Ruum: Vml 1
Inspira robotiklubi
Õpetaja: Olle Arak
Ruum: 001
Käsitööring
Õpetaja: Raili Kaubi
Ruum: 201
Meisterdamine 4-12 kl
Õpetaja: Andres Kolk
Ruum: 111
Sulgpall
Õpetaja: Riina Otsason
Ruum: Vml 1
Võrkpall 7.-9.kl
Õpetaja: Gabriel Sepp
Ruum: Vml 1
17:00
10
17:45
Noored Kotkad 6.-9. kl
Õpetaja: Andres Kolk
Ruum: 111
Inspira robotiklubi
Õpetaja: Olle Arak
Ruum: 001

Kuvatud tunniplaanis on 19 tundi nädalas.