•••
Logi sisse:
KoolNooruse MeridiaanGaleriiPäevakavaKalenderOsiliaSolisticaOffice365TeamsJärelevastamineAinekaardidInspira huviringidE-postRaamatukoguSaavutusedTööplaanUurijaRobotiklubi
Eemalda lemmik

Klass: 9.b

9.b
Klass: 9.b
Tund
Esmaspäev
Teisipäev
Kolmapäev
Neljapäev
Reede
8:05
1
8:50
Füüsika
Õpetaja: Olle Arak
Ruum: 227
Hiina keel
Õpetaja: Hongmei Wu
Ruum: 304
Saksa keel
Õpetaja: Marika Varjas
Ruum: 400A
Vene keel
Õpetaja: Anneli Auväärt
Ruum: 410
Vene keel
Õpetaja: Maren Asumets
Ruum: 411
Hiina keel
Õpetaja: Hongmei Wu
Ruum: 304
Saksa keel
Õpetaja: Marika Varjas
Ruum: 400A
Vene keel
Õpetaja: Maren Asumets
Ruum: 411
Hiina keel
Õpetaja: Hongmei Wu
Ruum: 304
Saksa keel
Õpetaja: Marika Varjas
Ruum: 400A
Vene keel
Õpetaja: Anneli Auväärt
Ruum: 410
Vene keel
Õpetaja: Maren Asumets
Ruum: 411
Inglise keel
Õpetaja: Maren Asumets
Ruum: 411
Inglise keel
Õpetaja: Virge Lember
Ruum: 309
9:00
2
9:45
Eesti keel
Õpetaja: Heidi Truu
Ruum: 300
Eesti keel
Õpetaja: Malle Tustit
Ruum: 305
Kehaline kasvatus
Õpetaja: Ülle Räim
Ruum: --
Kehaline kasvatus
Õpetaja: Juhan Kolk
Ruum: Vml 1
Matemaatika
Õpetaja: Laivi Jürisson
Ruum: 406
Matemaatika
Õpetaja: Laivi Jürisson
Ruum: 406
Bioloogia
Õpetaja: Gerta Nurk
Ruum: 105
10:00
3
10:45
Ettevõtlusõpetus
Õpetaja: Marko Kesküla
Ruum: 409
Keemia
Õpetaja: Eneli Vahar
Ruum: 225
Füüsika
Õpetaja: Olle Arak
Ruum: 227
Inglise keel
Õpetaja: Maren Asumets
Ruum: 411
Inglise keel
Õpetaja: Virge Lember
Ruum: 309
Kunst
Õpetaja: Ene Pidmann
Ruum: 203
11:00
4
11:45
Inglise keel
Õpetaja: Maren Asumets
Ruum: 411
Inglise keel
Õpetaja: Virge Lember
Ruum: 309
Eesti keel
Õpetaja: Heidi Truu
Ruum: 300
Eesti keel
Õpetaja: Malle Tustit
Ruum: 305
Kehaline kasvatus
Õpetaja: Ülle Räim
Ruum: --
Kehaline kasvatus
Õpetaja: Juhan Kolk
Ruum: Vml 1
Kirjandus
Õpetaja: Heidi Truu
Ruum: 300
Kirjandus
Õpetaja: Malle Tustit
Ruum: 305
Matemaatika
Õpetaja: Laivi Jürisson
Ruum: 406
12:00
5
12:45
Geograafia
Õpetaja: Malle Tiitson
Ruum: 103
Kirjandus
Õpetaja: Heidi Truu
Ruum: 300
Kirjandus
Õpetaja: Malle Tustit
Ruum: 305
Bioloogia
Õpetaja: Gerta Nurk
Ruum: 105
Ajalugu
Õpetaja: Triin Kald
Ruum: 408
Geograafia
Õpetaja: Malle Tiitson
Ruum: 103
13:00
6
13:45
Muusika
Õpetaja: Liisa Toomsalu
Ruum: 101
Matemaatika
Õpetaja: Laivi Jürisson
Ruum: 406
Ühiskonnaõpetus
Õpetaja: Triin Kald
Ruum: 408
Keemia
Õpetaja: Eneli Vahar
Ruum: 225
Klassijuhataja
Õpetaja: Juhan Kolk
Ruum: 408
14:00
7
14:45
Ajalugu
Õpetaja: Triin Kald
Ruum: 408
Tehnoloogiaõpetus
Õpetaja: Nikolai Räbin
Ruum: 113
Vocaliisa
Õpetaja: Anita Kangur
Ruum: Aula
Vocaliisa
Õpetaja: Helle Rand
Ruum: 101
Vene keel
Õpetaja: Anneli Auväärt
Ruum: 410
Ühiskonnaõpetus
Õpetaja: Triin Kald
Ruum: 408
Käsitöö ja kodundus
Õpetaja: Raili Kaubi
Ruum: 201
15:00
8
15:45
Vocaliisa
Õpetaja: Anita Kangur
Ruum: Aula
Vocaliisa
Õpetaja: Helle Rand
Ruum: 101

Kuvatud tunniplaanis on 36 tundi nädalas.