Ürituse stsenaarium: Inspiratsiooninädala loengud 8. ja 9. klassidele (21. aprill 2023. a.)Algusesse
Ürituse lisas: Kristin Lauri, noorsootöötaja
Üritus sisestatud: 14. aprill 2023. a. kell 11.16
Üritus muudetud: 14. aprill 2023. a. kell 11.16
Ürituse sihtrühm:
Õpilasele
Ürituse nimi:
Inspiratsiooninädala loengud 8. ja 9. klassidele
Toimumise kuupäev:
21. aprill 2023. a.
Täpsem info:
Loengul osalevad 8.a, 8.b, 8.c, 9.c, 9.d ja 9.b klass. Klassijuhatajad, palun aidake ka aineõpetajate teavitamisega.

Toimub 21.04 kell 10-11.30 aulas

Seoses Saaremaa toetava hariduse keskuse inspiratsiooninädalaga on meie kooli tulemas loengut andma kaks inimest. Kristo Enn vaga räägib teemal "Eluvalikud" ja Anni Roost "Kuidas lõpetada vastuvoolu ujumine?"

Anni Roost on Lümanda külavanem ja ilusalongi Rosann perenaine. Ilusalongi avamisest on ta unistanud juba keskkooli lõpetamisest alates ja 2,5 aastat tagasi see unistus täitus. Lisaks on ta aktiivne kogukonna eestvedaja ja uute algatuste ellukutsuja. Anni räägib, kuidas oma unistusi ellu viia.

Kristo Enn Vaga on XV Riigikogu liige ja endine profisportlane. Võidusõiduratturina on ta elanud ja treeninud kaks aastat Prantsusmaal. Kristo töötas kaitseministri nõunikuna, kui Venemaa alustas sõjalist agressiooni Ukrainas. Ta on käinud Ukrainas kohapeal ja näinud toimuvat õudust ning purustusi oma silmaga. Kristo räägib elu valikutest, raskustega toimetulemisest ning kiires elutempos enese hoidmisest.
Vastutaja:
Kristin Lauri