Ürituse stsenaarium: Nooruse kooli õpilaskoosolek (20. aprill 2023. a.)Algusesse
Ürituse lisas: Kristin Lauri, noorsootöötaja
Üritus sisestatud: 31. märts 2023. a. kell 11.26
Üritus muudetud: 31. märts 2023. a. kell 11.26
Ürituse sihtrühm:
Õpilasele
Ürituse nimi:
Nooruse kooli õpilaskoosolek
Toimumise kuupäev:
20. aprill 2023. a.
Täpsem info:
Nooruse kooli õpilaskoosolek

20. aprillil kell 13.00

Õpilasesindus kutsub iga klassi 3 esindajat 20. aprillil kell 13.00 Kuressaare Nooruse kooli aulasse.

Kohtumise eesmärgiks on arutelu koolielu teemadel, lahenduste otsimine ja info vahendamine õpilasesinduse, õpetajate, juhtkonna ja õpilaspere vahel.

hinnatakse ainulaadseid panuseid;
uuritakse olulisi teemasid/küsimusi;
ühendatakse ideid omavahel;
märgatakse, mis on kõigil ühist.

Kohtumine on maailmakohviku stiilis. Maailmakohvik on kaasamismeetod, mis võimaldab algatada olulisi vestluseid, leida erinevaid osapooli kaasates olemasolevatele probleemidele lahendusi ning ühiselt otsida tulevikku mõjutavaid uudseid ideid.

Teemad, mis jutuks tulevad ning mida klassijuhataja oma õpilastega enne tunnis käsitlema peaks on: vahetunni tegevused, meelemürgid ja nende tarbimine koolis, vaimne tervis, probleemid seoses haldusega (söökla, WC, koolikorra hoidmine jms), kodukord/hea tava, õppimine/suur õppekoormus, õpilaste käitumine koolis, õpetajate käitumine õpilastega, päevakava/ tunniplaan, meie kooli tulevik.

Laudkondadesse on spetsialistidena kaasatud meie maja õpetajad ja töötajad.

Osalejad registreerib klassijuhataja!
Vastutaja: