Ürituse stsenaarium: Jalgpallifestival ( 5. juuni 2023. a.)Algusesse
Toimumise kuupäev:
5. juuni 2023. a.
Täpsem info:
Tegu on Eesti Jalgpalli Liidu poolt toetatud üritusega, mille eesmärgiks on tüdrukutele tekitada head ja lahedat emotsiooni, ning samal ajal jätta mulje, et jalgpall on vinge spordiala ja sportlik elustiil on just see õige. Nii nagu jalgpalli trennid, on ka festival sarnase ülesehitusega. Liikuvad, lõbusad mängud, just jalgpalli suunaga. Seega iga tüdruku osalemine on kriitiline, see annab võimaluse lastel ise valida ja tunnetada, kas meeldis või ei meeldinud. Kui ei proovi, ei saa ka teada!

5. Juuni.
10:00-10:45 I. ja II. klassi tüdrukud Nooruse kooli staadionil (Poisid kunstmurustaadionil)

11:00-11:45 III. ja IV. klassi tüdrukud Nooruse kooli staadionil (Poisid kunstmurustaadionil)

12:00-12:45 V. ja VI klassi tüdrukud Nooruse kooli staadionil (Poisid kunstmurustaadionil)

Saame hakkama suurte gruppidega. Mida rohkem, seda lõbusam!

Mida kaasa võtta?

Kaasa kindlasti joogipudel koos veega, kuna ilmad on palavad ja jooksmist tuleb palju. Meie poolt nad saavad kõigele muule ka kõrrejoogikese.
Samuti jooksmise tõttu võiks seljas olla sportlikud riided ja jalanõud!
Vastutaja:
Kristin Lauri