Ürituse stsenaarium: Tõravere Observatooriumi ja kosmosehariduskeskuse ESERO Eesti koolitus klassi- ja loodusainete õpetajale (28. august 2024. a.)Algusesse
Ürituse lisas: Aire Siinvert, Õppejuht
Üritus sisestatud: 2. august 2024. a. kell 17.03
Üritus muudetud: 14. august 2024. a. kell 11.46
Ürituse sihtrühm:
Personalile
Ürituse nimi:
Toimumise kuupäev:
28. august 2024. a.
Täpsem info:
Toimumise aeg: 28. august 2024 kell 10:00 algusega kooli auditooriumis (ruum 314)

Toimumise koht/ruum: Kuressaare Nooruse Kool
eelregistreerimisega

Kirjeldus:
Sügisel stardib uus lend Mission X: treeni nagu astronaut kosmoseentusiaste. Selleks, et oma klassiga sellest riiklikku õppekava toetavast ja õpilaste loodus- ja täppisteaduste ja tehnoloogia vastu huvi tekitavast programmist osa saada tule meie TASUTA koolitusele!

Koolitus toimub Kuressaares, Nooruse koolis 28.08 kell 10:00-14:30.

Lisaks põhjendatakse tervisliku toitumise ja liikumise tähtsust nii astronautide kui ka meie igapäevaelus. Jagame programmis osalemiseks vajaminevaid õppematerjale ning teeme läbi erinevaid praktilisi ülesandeid.

Koolitusele registreerumine on lõppenud. https://survey.ut.ee/kuressaare

Koolitust korraldab Tartu Ülikooli Tartu observatoorium ja kosmosehariduskeskus ESERO Eesti.
Koolitusele transpordi ja parkimise korraldab osaleja.

Täiendava info saamiseks võib pöörduda ESERO Eesti haridusspetsialisti, Tiivi Rüütel, poole.
Vastutaja:
Aire Siinvert