Saaremaa noorte solistide laulukonkurss Kevadümin 2020 11.-13. aastaste vanuserühma 3. koht 3 punkti
Juhendaja: Laine Lehto
Toimus: 1. jaan 2022
Geito Jermolov
7d, Muusika, Maakond/vald
Saaremaa noorte solistide laulukonkurss Kevadümin 2020 11.-13. aastaste vanuserühma 1. koht, edasipääs üleriigilisele laulukonkursile "Tähtede Lava" 5 punkti
Juhendaja: Laine Lehto
Toimus: 31. okt 2020
Mirtel Maaker
8d, Võõrkeeled, Maakond/vald
8. klassi inglise keele olümpiaad 13.-14 koht 4 punkti
Juhendaja: Marvi Mäeots
Toimus: 1. jaan 2022
Lisetta Voronov
8a, Võõrkeeled, Maakond/vald
8. klassi inglise keele olümpiaad 23. koht 2 punkti
Juhendaja: Marvi Mäeots
Toimus: 1. jaan 2022
Hendrik Aus
9a, Võõrkeeled, Maakond/vald
9. klassi inglise keele olümpiaad 5.koht 6 punkti
Juhendaja: Marvi Mäeots
Toimus: 1. jaan 2022
Kert Hiiuväin
8d, Võõrkeeled, Maakond/vald
8. klassi inglise keele olümpiaad 11.koht 5 punkti
Juhendaja: Marvi Mäeots
Toimus: 1. jaan 2022
Remo Auväärt
9a, Võõrkeeled, Maakond/vald
9. klassi inglise keele olümpiaad 3.-4. koht 7 punkti
Juhendaja: Marvi Mäeots
Toimus: 1. jaan 2022
Mardo Mai
8c, Võõrkeeled, Maakond/vald
Inglise keele olümpiaad 7.-9. koht 8. klasside arvestuses 5 punkti
Juhendaja: Grete Pihl
Toimus: 14. nov 2020
Siim Tiitson
8c, Võõrkeeled, Maakond/vald
Inglise keele olümpiaad 10. koht 8. klasside arvestuses 5 punkti
Juhendaja: Grete Pihl
Toimus: 14. nov 2020
Therese Käen
8c, Võõrkeeled, Maakond/vald
Inglise keele olümpiaad 18.-19. koht 8. klasside arvestuses 3 punkti
Juhendaja: Grete Pihl
Toimus: 14. nov 2020
Oliver Leppik
9c, Muusika, Maakond/vald
Saaremaa valla solistide konkurss "Kevadümin 2020" 14.-16. aastaste vanusegrupi 3.koht 3 punkti
Juhendaja: Helle Rand
Toimus: 31. okt 2020
Lisette Sepp
6b, Võõrkeeled, Maakond/vald
Inglise keele olümpiaad 12. koht 6. klasside arvestuses 4 punkti
Juhendaja: Liivi Erlenbach
Toimus: 1. jaan 2022
Kessu Hollo
6a, Võõrkeeled, Maakond/vald
Inglise keele olümpiaad 20. koht 6. klasside arvestuses 2 punkti
Juhendaja: Kersti Kirs
Toimus: 3. okt 2020
Kadri-Ann Viherpuu
6a, Võõrkeeled, Maakond/vald
Inglise keele olümpiaad 14. koht 6. klasside arvestuses 4 punkti
Juhendaja: Kersti Kirs
Toimus: 3. okt 2020
Helerin Mälk
6b, Võõrkeeled, Maakond/vald
Inglise keele olümpiaad 16. koht 6. klasside arvestuses 3 punkti
Juhendaja: Virge Lember
Toimus: 3. okt 2020
Aleksandra Vahter
6c, Võõrkeeled, Maakond/vald
Inglise keele olümpiaad 11. koht 6. klasside arvestuses 4 punkti
Juhendaja: Virge Lember
Toimus: 3. okt 2020
Lauren Lilly Valgma Fitzpatrick
7a, Võõrkeeled, Maakond/vald
Inglise keele olümpiaad 19.-20. koht 7. klasside arvestuses 4 punkti
Juhendaja: Virge Lember
Toimus: 3. okt 2020
Aksel Õunpuu
7a, Võõrkeeled, Maakond/vald
Inglise keele olümpiaad 17. koht 7. klasside arvestuses 4 punkti
Juhendaja: Virge Lember
Toimus: 3. okt 2020
Iris Tinno
7a, Võõrkeeled, Maakond/vald
Inglise keele olümpiaad 12. koht 7. klasside arvestuses 5 punkti
Juhendaja: Virge Lember
Toimus: 3. okt 2020
Christopher-Marcus Mets
7c, Võõrkeeled, Maakond/vald
Inglise keele olümpiaad 8. koht 7. klasside arvestuses 6 punkti
Juhendaja: Kersti Kirs
Toimus: 3. okt 2020
Georg Õunpuu
7c, Võõrkeeled, Maakond/vald
Inglise keele olümpiaad 1.-2. koht 7. klasside arvestuses 10 punkti
Juhendaja: Kersti Kirs
Toimus: 3. okt 2020
Luise Õunpuu
7b, Võõrkeeled, Maakond/vald
Inglise keele olümpiaad 18. koht 7. klasside arvestuses 4 punkti
Juhendaja: Grete Pihl
Toimus: 3. okt 2020
Kirke Nook
7b, Võõrkeeled, Maakond/vald
Inglise keele olümpiaad 11. koht 7. klasside arvestuses 5 punkti
Juhendaja: Grete Pihl
Toimus: 3. okt 2020
Kristofer Gupta
7b, Võõrkeeled, Maakond/vald
Inglise keele olümpiaad 9. koht 7. klasside arvestuses 5 punkti
Juhendaja: Grete Pihl
Toimus: 3. okt 2020
Lisanna Valdmets
6a, muu/varia, Maakond/vald
Õpioskuste võistlus II koht
8 punkti
Juhendaja: Ruth Rist
Toimus: 1. jaan 2022
Trevor Ast
6a, muu/varia, Maakond/vald
Õpioskuste võistlus II koht
8 punkti
Juhendaja: Ruth Rist
Toimus: 1. jaan 2022
Karola Kirss
6c, muu/varia, Maakond/vald
Õpioskuste võistlus II koht
8 punkti
Juhendaja: Ruth Rist
Toimus: 1. jaan 2022
Liisa Naulainen
6c, muu/varia, Maakond/vald
Õpioskuste võistlus II koht
8 punkti
Juhendaja: Ruth Rist
Toimus: 1. jaan 2022
Anna Hamburg
6c, muu/varia, Maakond/vald
Õpioskuste võistlus II koht
8 punkti
Juhendaja: Ruth Rist
Toimus: 1. jaan 2022
Lauri Ool
11a, Sport, Maakond/vald
Saare maakonna koolinoorte MV discgolfis 2.koht 20 punkti
Juhendaja: Lauri Ooll
Toimus: 12. sept 2020
Richard Tamsalu
12b, Sport, Maakond/vald
Saare maakonna koolinoorte MV discgolfis 3.koht 18 punkti
Juhendaja: Richard Tamsalu
Toimus: 12. sept 2020
Robin Ivanov
12b, Sport, Maakond/vald
Saare maakonna koolinoorte MV discgolfis I koht 24 punkti
Juhendaja: Robin Ivanov
Toimus: 12. sept 2020
Geito Jermolov
7d, Võõrkeeled, Maakond/vald
maakondlik inglise keele olümpiaad 16. koht 7.klasside arvestuses 5 punkti
Juhendaja: Katrin Liiv
Toimus: 1. jaan 2022
Sandra Kaiste
6c, Võõrkeeled, Maakond/vald
maakondlik inglise keele olümpiaad 19. koht 6.klasside arvestuses 3 punkti
Juhendaja: Katrin Liiv
Toimus: 1. jaan 2022
Laura Palts
6c, Võõrkeeled, Maakond/vald
maakondlik inglise keele olümpiaad 17.-18.koht 6. klasside arvestuses 3 punkti
Juhendaja: Katrin Liiv
Toimus: 1. jaan 2022
Triinu Truumees
6d, Võõrkeeled, Maakond/vald
maakondlik inglise keele olümpiaad 10. koht 6. klasside arvestuses 5 punkti