Ice-Optimist klassi Eesti meistrivõistlused 1.koht 7 punkti
Juhendaja: Viktor Umb
Toimus: 5. märts 2021
Kristofer Orglaan
8d, Sport, Maakond/vald
Saaremaa koolinoorte 2020.a. MV sisekergejõustikus U 18 vanuseklass
60 m jooks 5.koht 14 punkti
Juhendaja: Sander Suurhans
Toimus: 11. dets 2020
Laura Riin Raamat
9a, Sport, Maakond/vald
Saaremaa koolinoorte 2020.a. MV sisekergejõustikus U 18 vanuseklass
kaugushüpe 6.koht
kõrgushüpe 2.koht
kuulitõuge 5.koht 46 punkti
Juhendaja: Virge Treiel
Toimus: 11. dets 2020
Hendrik Õigemeel
5b, Sport, Maakond/vald
Saaremaa koolinoorte 2020.a. MV sisekergejõustikus U 14 vanuseklass
60 m tõkkejooks 2.koht
kaugushüpe 3.koht 10 punkti
Juhendaja: Andres Laide
Toimus: 11. dets 2020
Karmo Kask
10b, Sport, Maakond/vald
Saaremaa koolinoorte 2020.a. MV sisekergejõustikus U 20 vanusklass
600 m jooks 4.koht
lkuulitõuge 3.koht
60 m jooks 6.koht 46 punkti
Juhendaja: Andres Laide
Toimus: 11. dets 2020
Lauri Saart
11a, Sport, Maakond/vald
Saaremaa koolinoorte 2020.a. MV sisekergejõustikus U 20 vanuseklass
60 m jooks 4.koht
kaugushüpe 3.koht 34 punkti
Juhendaja: Andres Laide
Toimus: 11. dets 2020
Eerik Oolup
12c, Sport, Maakond/vald
Saaremaa koolinoorte 2020.a. MV sisekergejõustikus U 20 vanuseklass
60 mjooks 3.koht
600 m jooks 2.koht
kaugushüpe 2.koht
60 m tõkkejooks 1.koht 82 punkti
Juhendaja: Andres Laide
Toimus: 11. dets 2020
Kaarel Kolter
12a, Sport, Maakond/vald
Saaremaa koolinoorte 2020.a. MV sisekergejõustikus U 20 vanuseklass
60 m jooks 2.koht
kuulitõuge 1.koht 44 punkti
Juhendaja: Gabriel Sepp
Toimus: 11. dets 2020
Oona Koplimäe
11c, Sport, Maakond/vald
Saaremaa koolinoorte 2020.a. MV sisekergejõustikus U 20 vanuseklass
kaugushüe 2.koht
kuulitõuge 3.koht 38 punkti
Juhendaja: Virge Treiel
Toimus: 11. dets 2020
Meeli Kombe
11b, Sport, Maakond/vald
Saaremaa koolinoorte 2020.a. MV sisekergejõustikus U 20 vanuseklass
600 m jooks 2.koht
kaugushüpe 4.koht
kõrgushüpe 2.koht
kuulitõuge 4.koht 72 punkti
Juhendaja: Virge Treiel
Toimus: 11. dets 2020
Grete-Liis Roosioks
11b, Sport, Maakond/vald
Saaremaa koolinoorte 2020.a. MV sisekergejõustikus U 20 vanuseklass
60 m jooks 2.koht
kaugushüpe 3.koht 38 punkti
Juhendaja: Virge Treiel
Toimus: 11. dets 2020
Henry Aun
10a, Sport, Maakond/vald
Saaremaa koolinoorte 2020.a. MV sisekergejõustikus U 18 vanuseklass
kuulitõuge 3.koht 18 punkti
Juhendaja: Andres Laide
Toimus: 11. dets 2020
Kaur Laula
10b, Sport, Maakond/vald
Saaremaa koolinoorte 2020.a. MV sisekergejõustikus U 18 vanuseklass
teivashüpe 2.koht 20 punkti
Juhendaja: Endel Tustit
Toimus: 11. dets 2020
Marten Paimre
8d, Sport, Maakond/vald
Saaremaa koolinoorte 2020.a. MV sisekergejõustikus U 18 vanuseklass
60 m jooks 2.koht 20 punkti
Juhendaja: Sander Suurhans
Toimus: 11. dets 2020
Jasper Haamer
10b, Sport, Maakond/vald
Saaremaa koolinoorte 2020.a. MV sisekergejõustikus U 18 vanuseklass
60 m jooks 4.koht
60 m tõkkejooks 1.koht
kaugushüpe 1.koht
kõrgushüpe 2.koht
teivashüpe 1.koht
kuulitõuge 1.koht 132 punkti
Juhendaja: Andres Laide
Toimus: 11. dets 2020
Keidi Keerberg
9c, Sport, Maakond/vald
Saaremaa koolinoorte 2020.a. MV sisekergejõustikus U 18 vanuseklass
60 m tõkkejooks 1.koht
kaugushüpe 4.koht
kõrgushüpe 1.koht
kuulitõuge 3.koht 82 punkti
Juhendaja: Virge Treiel
Toimus: 11. dets 2020
Alexander Liigsoo
8b, Sport, Maakond/vald
Saaremaa koolinoorte 2020.a. MV sisekergejõustikus U 16 vanuseklass
kuulitõuge 1.koht 24 punkti
Juhendaja: Andres Laide
Toimus: 11. dets 2020
Andre Jürisson
6a, Sport, Maakond/vald
Saaremaa koolinoorte 2020.a. MV sisekergejõustikus U 16 vanuseklass
600 m jooks 1.koht
60 m tõkkejooks 2.koht
teivashüpe 2.koht 15 punkti
Juhendaja: Andres Laide
Toimus: 11. dets 2020
Andri Jürisson
8d, Sport, Maakond/vald
Saaremaa koolinoorte 2020.a. MV sisekergejõustikus U 16 vanuseklass
60 m jooks 2.koht
60 m tõkkejooks 1.koht 44 punkti
Juhendaja: Andres Laide
Toimus: 11. dets 2020
Kätriin Allik
8c, Sport, Maakond/vald
Saaremaa koolinoorte 2020.a. MV sisekergejõustikus U 16 vanuseklass
kuulitõuge 3.koht 18 punkti
Juhendaja: Endel Tustit
Toimus: 11. dets 2020
Eva-Lotta Orglaan
6d, Sport, Maakond/vald
Saaremaa koolinoorte 2020.a. MV sisekergejõustikus U 16 vanuseklass
kaugushüpe 5.koht
60 m jooks 7.koht 3 punkti
Juhendaja: Annely Oolup
Toimus: 11. dets 2020
Kärt Praks
8b, Sport, Maakond/vald
Saaremaa koolinoorte 2020.a. MV sisekergejõustikus U 16 vanuseklass
kaugushüpe 3.koht
kõrgushüpe 2.koht
kuulitõuge 4.koht 54 punkti
Juhendaja: Virge Treiel
Toimus: 11. dets 2020
Kirke Nook
7b, Sport, Maakond/vald
Saaremaa koolinoorte 2020.a. MV sisekergejõustikus U 16 vanuseklass
60 m jooks 5.koht 14 punkti
Juhendaja: Annely Oolup
Toimus: 11. dets 2020
Liisa Sall
7b, Sport, Maakond/vald
Saaremaa koolinoorte 2020.a. MV sisekergejõustikus U 16 vanuseklass
600 m jooks 2.koht 20 punkti
Juhendaja: Annely Oolup
Toimus: 11. dets 2020
Jennifer Mook
8c, Sport, Maakond/vald
Saaremaa koolinoorte 2020.a. MV sisekergejõustikus U 16 vanuseklass
60 m jooks 2.koht
60 m tõkkejooks 2.koht 40 punkti
Juhendaja: Virge Treiel
Toimus: 11. dets 2020
Eleriin Raamat
7d, Sport, Maakond/vald
Saaremaa koolinoorte 2020.a. MV sisekergejõustikus U 16 vanuseklass
60 m jooks 1.koht
kaugushüpe 1.koht 48 punkti
Juhendaja: Virge Treiel
Toimus: 11. dets 2020
Romet Reimal
5a, Sport, Maakond/vald
Saaremaa koolinoorte 2020.a. MV sisekergejõustikus U 14 vanuseklass
600 m jooks 4.koht 2 punkti
Juhendaja: Andres Laide
Toimus: 11. dets 2020
Karl Martin Kremm
5b, Sport, Maakond/vald
Saaremaa koolinoorte 2020.a. MV sisekergejõustikus U 14 vanuseklassis
60 m tõkkejooks 1.koht
60 m jooks 4.koht
kõrgushüpe 6.koht 5 punkti
Juhendaja: Andres Laide
Toimus: 11. dets 2020
Andro Jürisson
5b, Sport, Maakond/vald
Saaremaa koolinoorte 2020.a. MV sisekergejõustikus U 14 vanuseklass
60 m jooks 1.koht
teivashüpe 1.koht
kuulitõuge 1.koht 15 punkti
Juhendaja: Andres Laide
Toimus: 11. jaan 2020
Marili Paimre
6a, Sport, Maakond/vald
Saaremaa koolinoorte 2020.q. MV sisekergejõustikus U 14 vanuseklassis 1.koht 5 punkti
Juhendaja: Virge Treiel
Toimus: 11. jaan 2020
Andro Jürisson
5b, Sport, Maakond/vald
Saaremaa Noorte Meistrivõistlused sisekergejõustikus Kuulitõuge
1. koht 5 punkti
Juhendaja: Virge Treiel
Toimus: 12. nov 2020
Hendrik Õigemeel
5b, Sport, Maakond/vald
TV 10 OS 9. võistlus
26.koht 1 punkti
Juhendaja: Virge Treiel
Toimus: 10. sept 2020
Hendrik Õigemeel
5b, Sport, Maakond/vald
TV 10 OS Teivashüpe 3. koht 3 punkti
Juhendaja: Virge Treiel
Toimus: 26. nov 2020
Grete Aavik
6d, Sport, Maakond/vald
Saaremaa koolinoorte sisekergejõustiku MV U14 kaugushüpe 5. koht 2 punkti
Juhendaja: Annely Oolup
Toimus: 11. dets 2020
Liisa Heina
3a, Sport, Kool
Klassidevahelised lõuatõmbamise ja hüpitsaga hüppamise võistlused 1.-3.klass üks kiiremates hüppajatest (II tulemus).
Juhendaja: Annely Oolup,Marko Kesküla
Toimus: 1. jaan 2021
Lauri Ool
11a, Sport, Maakond/vald
Saare maakonna koolinoorte MV discgolfis 2.koht 20 punkti