Saaremaa MV kergejõustikus 100m tõkkejooks 4.koht
Odavise 6.koht
Kettaheide 3.koht 46 punkti
Juhendaja: Adres Laide
Toimus: 29. mai 2021
Eerik Oolup
12c, Sport, Maakond/vald
Saaremaa MV kergejõustikus M 100m jooks 6.koht
100 m tõkkejooks 1.koht
kõrgushüpe 1.koht 60 punkti
Juhendaja: Andres Laide
Toimus: 29. mai 2021
Alexander Liigsoo
8b, Sport, Maakond/vald
Saaremaa MV kergejõustikus M kuulitõuge 3.koht
odavise 7.koht
kettaheide 9.koht 34 punkti
Juhendaja: Andres Laide
Toimus: 29. mai 2021
Kärt Praks
8b, Sport, Maakond/vald
Saaremaa MV kergejõustikus N kõrgushüpe 2.koht
odavise 1.koht
kuulitõuge 6. koht
ketteaheide 6. .koht 68 punkti
Juhendaja: Virge Treiel
Toimus: 29. mai 2021
Andri Jürisson
8d, Sport, Maakond/vald
Saaremaa MV kergejõustikus M 100m tj 4.koht
kettaheide 3.koht 34 punkti
Juhendaja: Andres Laide
Toimus: 29. mai 2021
Eleriin Raamat
7d, Sport, Maakond/vald
TV 10 OS maakondlik II etapp 60 m jooks 1.koht
60 m tõkkejooks
600 m jooks 1.koht
kaugushüpe 1.koht
kõrgushüpe 1.koht
kettaheide 1.koht
kuulitõuge 2.koht
pallivise 3.koht 91 punkti
Juhendaja: Virge Treiel
Toimus: 3. juuni 2021
Eleriin Raamat
7d, Sport, Maakond/vald
Saaremaa koolinoorte MV kergejõustikus 100 m jooks 2.koht
kaugushüpe 2.koht
kõrgushüpe 3.-4.koht
odavise 2.koht 78 punkti
Juhendaja: Virge Treiel
Toimus: 29. mai 2021
Trinette Välisson
5a, Sport, Rahvusvaheline
39. Kuldseekli Regatt Taavi Oru mälestuseks II 19 punkti
Juhendaja: Viktor Urb
Toimus: 22. mai 2021
Trinette Välisson
5a, Sport, Rahvusvaheline
Salacgriva Championship 2020 21 5 punkti
Juhendaja: Viktor Urb
Toimus: 21. juuni 2020
Trinette Välisson
5a, Sport, Vabariik
OTI Regatt II koht 6 punkti
Juhendaja: Viktor Urb
Toimus: 7. aug 2020
Trinette Välisson
5a, Sport, Rahvusvaheline
44.Spinnakeri Regatt 49 5 punkti
Juhendaja: Viktor Urb
Toimus: 4. aug 2020
Trinette Välisson
5a, Sport, Rahvusvaheline
38. Kuldseekli Regatt Taavi Oru mälestuseks 35 5 punkti
Juhendaja: Viktor Urb
Toimus: 28. aug 2020
Trinette Välisson
5a, Sport, Vabariik
Pärnu Purjetamisnädala LHV l etapp 2. koht 6 punkti
Juhendaja: Viktor Urb
Toimus: 17. juuni 2020
Ennar Talvik
5c, Sport, Maakond/vald
39. Kuressaare Linnajooks 145. koht 2 punkti
Juhendaja: Maris Talvik
Toimus: 30. aug 2020
Ennar Talvik
5c, Sport, Vabariik
Saaremaa Kolme Päeva Jooks 129. koht 3 punkti
Juhendaja: Maris Talvik
Toimus: 18. okt 2020
Ennar Talvik
5c, Sport, Maakond/vald
Pööripäevajooks Jooks talvesse 7. koht 2 punkti
Juhendaja: Maris Talvik
Toimus: 24. dets 2020
Ennar Talvik
5c, Sport, Maakond/vald
Pööripäevajooks Jooks sügisesse 6. koht 2 punkti
Juhendaja: Maris Talvik
Toimus: 19. sept 2020
Ennar Talvik
5c, Sport, Maakond/vald
Pööripäevajooks Jooks suvesse 6. koht 2 punkti
Juhendaja: Maris Talvik
Toimus: 21. juuni 2020
Ennar Talvik
5c, Sport, Maakond/vald
Pööripäevajooks Jooks kevadesse 6. koht 2 punkti
Juhendaja: Maris Talvik
Toimus: 23. mai 2020
Emma Piipuu
3b, Sport, Maakond/vald
Pöide Suusasõit 2021 II koht 4 punkti
Juhendaja: Tarmo ja Kristiina Piipuu
Toimus: 31. jaan 2021
Johann Viktor Vits
3b, Sport, Maakond/vald
Saaremaa Kolme Päeva Jooks 9. koht (üldarvestuses 90. koht) 1 punkti
Juhendaja: Marek Vits
Toimus: 16. okt 2020
Johann Viktor Vits
3b, Sport, Maakond/vald
Pööripäevajooks nr 156 II koht (P10) 4 punkti
Juhendaja: Marek Vits
Toimus: 25. dets 2020
Johann Viktor Vits
3b, Sport, Maakond/vald
Pööripäevajooks nr.155 II koht (P10) 4 punkti
Juhendaja: Marek Vits
Toimus: 19. sept 2020
Karl Pajuste
2a, Sport, Maakond/vald
Pühapäev spordiga 13.hooaja I etapp 60m jooks 3.koht 3 punkti
Juhendaja: Maris Pajuste
Toimus: 22. nov 2020
Karl Pajuste
2a, Sport, Maakond/vald
Pööripäevajooks nr 156, jooks talvesse P10 vanusegrupis 6.koht 2 punkti
Juhendaja: Maris Pajuste
Toimus: 25. dets 2020
Karl Pajuste
2a, Sport, Maakond/vald
Pühapäev spordiga 12.hooaja IV etapp Pallivise 1.koht, 60m jooks 2.koht, kaugushüpe 2.koht 13 punkti
Juhendaja: Maris Pajuste
Toimus: 6. sept 2020
Trinette Välisson
5a, Sport, Vabariik
Pärnu kevadregatt II koht 6 punkti
Juhendaja: Viktor Urb
Toimus: 16. mai 2021
Trinette Välisson
5a, Sport, Vabariik
Pärnu MV 2021 II koht 6 punkti
Juhendaja: Viktor Urb
Toimus: 21. veebr 2021
Eleanor Leedo
5c, Sport, Vabariik
Purjetamise LHV karikasarja tiitlivõistlus Osalemine 3 punkti
Juhendaja: Kristiina Klaos
Toimus: 8. aug 2020
Brendon Bakhoff
5c, Sport, Vabariik
Raplamaa rahvaralli 2020 (EAL KV) 10. koht 3 punkti
Juhendaja: Ken Torn,Ivar Tänak
Toimus: 19. sept 2020
Melissa Kivi
3c, Sport, Maakond/vald
JK SARMA seeriajooks, 25. hooaeg 2021, II etapp 2000 m 1. koht 5 punkti
Juhendaja: Margus Kivi
Toimus: 10. mai 2021
Melissa Kivi
3c, Sport, Maakond/vald
JK SARMA seeriajooks, 25. hooaeg 2021, I etapp 1 miil 1. koht 5 punkti
Juhendaja: Margus Kivi
Toimus: 7. mai 2021
Melissa Kivi
3c, Sport, Maakond/vald
Pühapäev Spordiga 13. hooaja I etapp kõrgushüpe 2. koht 4 punkti
Juhendaja: Margus Kivi
Toimus: 22. nov 2020
Melissa Kivi
3c, Sport, Maakond/vald
Pühapäev Spordiga 13. hooaja I etapp 60 m jooks 2. koht 4 punkti
Juhendaja: Margus Kivi
Toimus: 22. nov 2020
Melissa Kivi
3c, Sport, Maakond/vald
Pöide suusasõit 2021 lastesõit 1. koht 5 punkti
Juhendaja: Margus Kivi
Toimus: 31. jaan 2021
Melissa Kivi
3c, Sport, Vabariik
47. Tartu Maraton (suusatamine) virtuaal lastesõit Osalemine 3 punkti