Eesti põhikoolide meistrivõistlused väitlemises 7. koht, Pronkstäht 4 punkti
Juhendaja: Marit Tarkin
Toimus: 14. mai 2022
Martin Vesberg
12., Muusika, Vabariik
Eesti noorte lauljate konkurss Solistica 2022 Edasipääs finaalvõistlusele. 4 punkti
Juhendaja: Pilvi Karu
Toimus: 29. jaan 2022
Kevin Räim
11, Muusika, Vabariik
Üleriigiline muusika aineolümpiaad pronksdiplom gümnaasiumiastmes 6 punkti
Juhendaja: Laine Lehto,Pilvi Karu
Toimus: 5. märts 2022
Kevin Räim
11, Muusika, Maakond/vald
Üleriigilise muusika aineolümpiaadi maakondlik voor I koht gümnaasiumiastmes 3 punkti
Juhendaja: Laine Lehto,Pilvi Karu
Toimus: 5. veebr 2022
Andris Tambur
11, Muusika, Maakond/vald
Kuressaare Laululind 2022 Osalemine 1 punkti
Juhendaja: Laine Lehto
Toimus: 29. apr 2022
Dareyan Pähn
11, Muusika, Maakond/vald
Kuressaare Laululind 2022 Osalemine 1 punkti
Juhendaja: Laine Lehto
Toimus: 29. apr 2022
Karl-Reedik Mändar
11, Muusika, Maakond/vald
Kuressaare Laululind 2022 IV koht 17-19aastaste vanuserühmas 2 punkti
Juhendaja: Laine Lehto
Toimus: 29. apr 2022
Oliver Leppik
10, Muusika, Maakond/vald
Kuressaare Laululind 2022 III koht 17-19aastaste vanuserühmas 3 punkti
Juhendaja: Laine Lehto
Toimus: 29. apr 2022
Lisandra Üts
10, Muusika, Maakond/vald
Kuressaare Laululind 2022 III koht 14-16aastaste vanuserühmas 3 punkti
Juhendaja: Laine Lehto
Toimus: 29. apr 2022
Geito Jermolov
8d, Muusika, Maakond/vald
Kuressaare Laululind 2022 V koht 14-16aastaste vanuserühmas 2 punkti
Juhendaja: Laine Lehto
Toimus: 29. apr 2022
Marili Paimre
7a, Muusika, Maakond/vald
Kuressaare Laululind 2022 eripreemia 14-16aastaste vanuserühmas 2 punkti
Juhendaja: Laine Lehto
Toimus: 29. apr 2022
Mia Maastik
6, Muusika, Maakond/vald
Kuressaare Laululind 2022 IV koht 11-13aastaste vanuserühmas 2 punkti
Juhendaja: Laine Lehto
Toimus: 29. apr 2022
Karl-Reedik Mändar
11, Muusika, Vabariik
Eesti noorte lauljate konkurss Solistica 2022 Osalemine demovoorus 1 punkti
Juhendaja: Laine Lehto
Toimus: 1. dets 2021
Andris Tambur
11, Muusika, Vabariik
Eesti noorte lauljate konkurss Solistica 2022 Osalemine demovoorus 1 punkti
Juhendaja: Laine Lehto
Toimus: 1. dets 2021
Mia Maastik
6, Muusika, Vabariik
Eesti noorte lauljate konkurss Solistica 2022 Osalemine demovoorus 1 punkti
Juhendaja: Laine Lehto
Toimus: 1. dets 2021
Oliver Leppik
10, Muusika, Vabariik
Eesti noorte lauljate konkurss Solistica 2022 demovoor, edasipääs finaalvõistlusele 4 punkti
Juhendaja: Laine Lehto
Toimus: 1. dets 2021
Karl Arthur Sepp
4b, Matemaatika, Vabariik
Känguru osalemine 4 punkti
Juhendaja: Kersti Truverk
Toimus: 16. mai 2022
Andrus Maalman
4b, Matemaatika, Vabariik
Känguru osalemine 4 punkti
Juhendaja: Kersti Truverk
Toimus: 16. mai 2022
Johann Viktor Vits
4b, Matemaatika, Vabariik
Känguru osalemine 4 punkti
Juhendaja: Kersti Truverk
Toimus: 16. mai 2022
Rome Salumäe
4b, Matemaatika, Vabariik
Känguru osalemine 4 punkti
Juhendaja: Kersti Truverk
Toimus: 16. mai 2022
Amanda Metsalu
4b, Matemaatika, Vabariik
Känguru osalemine 4 punkti
Juhendaja: Kersti Truverk
Toimus: 16. mai 2022
Karoli Teern
4a, muu/varia, Kool
II kooliastme teatripäev Teine Vaatus Eripreemia 2 punkti
Juhendaja: Sirje Mehik
Toimus: 17. märts 2022
Katharina Sipelgas
5b, Sport, Vabariik
TV 10 Olümpiastarti Osalemine, II etapp 2 punkti
Juhendaja: Virge Treial
Toimus: 29. jaan 2022
Katharina Sipelgas
5b, Sport, Vabariik
TV 10 Olümiastarti Osalemine 2 punkti
Juhendaja: Virge Treial
Toimus: 4. dets 2021
Ramon Mägi
7c, Sport, Vabariik
spordivõistlused Maimetsa jalgratta cup 10.koht
Karujärve biatlon I koht
Ultima Thule maraton 31.koht
Jooks kevadesse II koht
Sunrun 4.koht (meeskondlik)
Jukujooks 1.koht
Tartu suusamaraton 434.koht
Alutaguse suusamaraton II koht
Pöide suusamaraton II koht
Juhendaja: Marek Mägi
Toimus: 15. mai 2022
, Tehnoloogia, Kool
Toimus: 15. mai 2022
Katreen Sepp
5b, Muusika, Kool
Kuressaare Muusikakooli 3.klasside arvestus Osalemine, hinne 5
Juhendaja: Lolita Äär
Toimus: 11. mai 2022
Grete Lindau
1b, Kunst ja käsitöö, Vabariik
TAI joonistuskonkurss "VEPA jõulukaart" Osalemine 3 punkti
Juhendaja: Merle Tustit
Toimus: 6. dets 2021
Katreen Sepp
5b, Sport, Maakond/vald
Võimlemisklubi Pärl kevadetendus Liblikalend 2022 Osalemine 1 punkti
Juhendaja: Kadri Rõõm
Toimus: 22. mai 2022
Katreen Sepp
5b, Sport, Maakond/vald
Võimlemisklubi Pärl talvine etendus Lumesära 2021 Osalemine 1 punkti
Juhendaja: Kadri Rõõm
Toimus: 5. dets 2021
Katreen Sepp
5b, Sport, Vabariik
Võimlemisfestival Kauni rühiga ellu Kuldmedal 10 punkti
Juhendaja: Aylin Quintosa Cala
Toimus: 17. apr 2022
Tomi Jelissejev
1b, Kunst ja käsitöö, Vabariik
TAI joonistuskonkurss "VEPA jõulukaart" Osalemine 3 punkti
Juhendaja: Merle Tustit
Toimus: 6. dets 2021
Sebastian Mägi
1b, Kunst ja käsitöö, Vabariik
TAI joonistuskonkurss "VEPA jõulukaart" Osalemine 3 punkti
Juhendaja: Merle Tustit
Toimus: 6. dets 2021
Katreen Sepp
5b, Sport, Vabariik
Võimlemisfestival Gymnafest Laureaat 9 punkti
Juhendaja: Kadri Rõõm
Toimus: 13. märts 2022
Ronja Sofia Rahnik
1b, Kunst ja käsitöö, Vabariik
TAI joonistuskonkurss "VEPA jõulukaart" Osalemine 3 punkti
Juhendaja: Merle Tustit
Toimus: 6. dets 2021
Sandra Kuusk
5b, Sport, Maakond/vald
Ujumisvõistlused Leisis III koht selili ujumises 8 punkti