Üleriigilisel noorte solistide konkursil Koolilaul 2021Tartus 8.-9.klasside arvestuses 2.koha. 9 punkti
Juhendaja: Helle Rand
Toimus: 5. juuni 2021
Anette Maria Liivas
9b, Muusika, Vabariik
Eesti noorte lauljate konkurss Solistica 2021 osalemine demovoorus 1 punkti
Juhendaja: Kairit Sepp
Toimus: 1. dets 2020
Anette Maria Liivas
9b, Muusika, Maakond/vald
Saaremaa noorte solistide laulukonkurss Kevadümin 2020 Osalemine 1 punkti
Juhendaja: Kairit Sepp
Toimus: 31. okt 2020
Geito Jermolov
7d, Muusika, Vabariik
Poistelaul 2021 Põhja-Eesti piirkondlik voor osalemine 3 punkti
Juhendaja: Laine Lehto
Toimus: 2. apr 2021
Kiur Arro
2c, Muusika, Vabariik
Vabariiklik Eesti Muusikakoolide Liidu konkurss "Parim noor instrumentalist 2021" 2. koht (jagamisel)+ lootustandva noore klarnetisti eridiplom 10 punkti
Juhendaja: Matis Männa
Toimus: 15. märts 2021
Stig Pitk
3b, Muusika, Vabariik
Poistelaul 2021 Põhja-Eesti vahevoor , osalemine 3 punkti
Juhendaja: Helle Rand
Toimus: 24. apr 2021
Karl-Martin Pika
5c, Muusika, Vabariik
Poistelaul 2021 Põhja-Eesti vahevoor , osalemine 3 punkti
Juhendaja: Helle Rand
Toimus: 1. apr 2021
Oliver Leppik
9c, Muusika, Vabariik
Poistelaul 2021 Põhja-Eesti vahevoorus osalemine 3 punkti
Juhendaja: Helle Rand
Toimus: 2. apr 2021
Helen Jõeväli
7, Muusika, Vabariik
Eesti noorte lauljate konkurss Solistica 2021 osalemine demovoorus 1 punkti
Juhendaja: Laine Lehto
Toimus: 1. dets 2020
Geito Jermolov
7d, Muusika, Vabariik
Eesti noorte lauljate konkurss Solistica 2021 osalemine demovoorus 1 punkti
Juhendaja: Laine Lehto
Toimus: 1. dets 2020
Melani Saat
6b, Muusika, Vabariik
Eesti noorte lauljate konkurss Solistica 2021 osalemine demovoorus 1 punkti
Juhendaja: Laine Lehto
Toimus: 1. dets 2020
Marili Paimre
6a, Muusika, Vabariik
Eesti noorte lauljate konkurss Solistica 2021 osalemine demovoorus 1 punkti
Juhendaja: Laine Lehto
Toimus: 1. dets 2020
Andris Tambur
10, Muusika, Vabariik
Poistelaul 2021 finaal osalemine, 2.-5. koht 5 punkti
Juhendaja: Laine Lehto
Toimus: 30. mai 2021
Mia Lotta Püüa
5d, Muusika, Kuressaare linn
Kuresaare Laululind 2020 11-13-aastaste vanuserühm, osalemine 1 punkti
Juhendaja: Kairit Sepp
Toimus: 3. okt 2020
Mariete Järvelaid
5c, Muusika, Kuressaare linn
Kuresaare Laululind 2020 11-13-aastaste vanuserühm, osalemine 1 punkti
Juhendaja: Kairit Sepp
Toimus: 3. okt 2020
Robert Ormus
1b, Muusika, Kuressaare linn
Kuresaare Laululind 2020 8-10-aastaste vanuserühm, osalemine 1 punkti
Juhendaja: Kairit Sepp
Toimus: 3. mai 2021
Melani Saat
6b, Muusika, Kuressaare linn
Kuresaare Laululind 2020 11-13-aastaste vanuserühm, osalemine 1 punkti
Juhendaja: Laine Lehto
Toimus: 3. okt 2020
Helen Jõeväli
7, Muusika, Kuressaare linn
Kuresaare Laululind 2020 11-13-aastaste vanuserühm, osalemine 1 punkti
Juhendaja: Laine Lehto
Toimus: 3. okt 2020
Meribel Saat
4b, Muusika, Kuressaare linn
Kuresaare Laululind 2020 8-10-aastaste vanuserühm, osalemine 1 punkti
Juhendaja: Laine Lehto
Toimus: 3. okt 2020
Martin Vesberg
11., Muusika, Vabariik
EMLS poiste-solistide lauluvõistlus 2021 (Finaal) Osalemine (tulemus selgub 30.05.21.) 5 punkti
Juhendaja: Pilvi Karu
Toimus: 30. mai 2021
Martin Vesberg
11., Muusika, Vabariik
EMLS poiste-solistide lauluvõistlus 2021 (Põhja-Eesti vahevoor)) 1. koht 7 punkti
Juhendaja: Pilvi Karu
Toimus: 1. mai 2021
Martin Vesberg
11., Muusika, Maakond/vald
EMLS poiste-solistide lauluvõistlus 2021 (Saaremaa eelvoor) 1. koht 5 punkti
Juhendaja: Pilvi Karu
Toimus: 21. apr 2021
Martin Vesberg
11., Muusika, Vabariik
Eesti noorte lauljate konkurss Solistica 2021 demovoor Edasipääs finaalvõistlusele 4 punkti
Juhendaja: Pilvi Karu
Toimus: 1. dets 2020
Martin Vesberg
11., Muusika, Maakond/vald
Kevadümin 2020 1. koht 5 punkti
Juhendaja: Pilvi Karu
Toimus: 30. okt 2020
Martin Vesberg
11., Muusika, Maakond/vald
Kuressaare Laululind 2020 1. koht 5 punkti
Juhendaja: Pilvi Karu
Toimus: 3. okt 2020
Kevin Räim
10., Muusika, Vabariik
EMLS poiste-solistide lauluvõistlus 2021 (Põhja-Eesti vahevoor)) 2. koht 6 punkti
Juhendaja: Pilvi Karu
Toimus: 1. mai 2021
Kevin Räim
10., Muusika, Maakond/vald
EMLS poiste-solistide lauluvõistlus 2021 (Saaremaa eelvoor) 2. koht 4 punkti
Juhendaja: Pilvi Karu
Toimus: 21. apr 2021
Kevin Räim
10., Muusika, Vabariik
Eesti noorte lauljate konkurss Solistica 2021 demovoor Osalemine 1 punkti
Juhendaja: Pilvi Karu
Toimus: 1. dets 2020
Kevin Räim
10., Muusika, Maakond/vald
Kevadümin 2020 1. koht 5 punkti
Juhendaja: Pilvi Karu
Toimus: 30. okt 2020
Kevin Räim
10., Muusika, Maakond/vald
Kuressaare Laululind 2020 3. koht 3 punkti
Juhendaja: Pilvi Karu
Toimus: 3. okt 2020
Friida Põld
7., Muusika, Vabariik
Eesti noorte lauljate konkurss Solistica 2021 demovoor Osalemine 1 punkti
Juhendaja: Pilvi Karu
Toimus: 1. dets 2020
Friida Põld
7., Muusika, Maakond/vald
Kuressaare Laululind 2020 Osalemine 1 punkti
Juhendaja: Pilvi Karu
Toimus: 3. okt 2020
Roos Marie Karmel Pšenitšnaja
11a, Muusika, Kool
Eesti noorte lauljate konkurss Solistica 2021 demovoor Osalemine 1 punkti
Juhendaja: Pilvi Karu
Toimus: 1. dets 2020
Roos Marie Karmel Pšenitšnaja
11a, Muusika, Maakond/vald
Kevadümin 2020 2. koht 4 punkti
Juhendaja: Pilvi Karu
Toimus: 30. okt 2020
Roos Marie Karmel Pšenitšnaja
11a, Muusika, Maakond/vald
Kuressaare Laululind 2020 3. koht 3 punkti
Juhendaja: Pilvi Karu
Toimus: 3. okt 2020
Kessu Hollo
6a, Muusika, Vabariik
Eesti noorte lauljate konkurss Solistica 2021 demovoor Edasipääs finaalvõistlusele 4 punkti