Saaremaa Suvekarikas 2020 I etapp III koht
110 cm, kahefaasiline 9 punkti
Juhendaja: Mari-Ann Udeküll,Anne Udeküll
Toimus: 5. juuli 2020
Eeva Helga Kupits
12a, Sport, Maakond/vald
Saaremaa Suvekarikas 2020 I etapp II koht
120 cm, 130 cm handcap, puhtus-kiirus 10 punkti
Juhendaja: Mari-Ann Udeküll,Anne Udeküll
Toimus: 5. juuli 2020
, Sport, Kool
Toimus: 4. okt 2020
Ron Torn
8a, Sport, Vabariik
Tallinna Meistrivõistlused Eesti noorte karikavõistlus Paarismängu 3. koht 27 punkti
Juhendaja: Rauno Gull
Toimus: 25. okt 2020
Ron Torn
8a, Sport, Vabariik
Tallinna Meistrivõistlused Eesti noorte karikavõistlus Üksikmängu 3. koht 27 punkti
Juhendaja: Rauno Gull
Toimus: 24. okt 2020
Ron Torn
8a, Sport, Vabariik
U 16 Eesti GP tennises üksikmängu võit 48 punkti
Juhendaja: Rauno Gull
Toimus: 13. sept 2020
Ron Torn
8a, Sport, Rahvusvaheline
Tennis Europe Airok Viljandi Open U14 paarismängu võit 72 punkti
Juhendaja: Rauno Gull
Toimus: 4. sept 2020
Ron Torn
8a, Sport, Rahvusvaheline
Tennis Europe Zemgale Open U.14 paarismäng Paarismängus võit 72 punkti
Juhendaja: Rauno Gull
Toimus: 5. sept 2020
, Sport, Kool
Toimus: 27. jaan 2021
Lisetta Voronov
8a, Sport, Maakond/vald
Vaheajakarika 1. etapp, 70cm parkuuris hobusega Viire 3. koht 9 punkti
Juhendaja: M. Udeküll
Toimus: 24. okt 2020
Lisetta Voronov
8a, Sport, Maakond/vald
Kõruse sügisvõistlus 60cm parkuur hobusega Red Rose I koht 12 punkti
Juhendaja: M. Udeküll
Toimus: 27. sept 2020
Hendrik Õigemeel
5b, Sport, Vabariik
Saaremaa CUP jalgpallis 2. koht 4 punkti
Juhendaja: Roland Kütt
Toimus: 26. juuli 2020
Hendrik Õigemeel
5b, Sport, Vabariik
TV 10 OS 9. võistlus 26. koht 3 punkti
Juhendaja: Virge Treiel
Toimus: 19. sept 2020
Hendrik Õigemeel
5b, Sport, Vabariik
TV 10 OS Kaugushüpe 44. koht 3 punkti
Juhendaja: Virge Treiel
Toimus: 30. sept 2020
Hendrik Õigemeel
5b, Sport, Vabariik
Eesti noorte MV jalgpallis Raplamaa JK- FC Kuressaare 1:3 3 punkti
Juhendaja: Roland Kütt
Toimus: 11. sept 2020
Hendrik Õigemeel
5b, Sport, Kool
Eesti noorte MV jalgpallis 27.06.2020 FC Kuressaare - Saaremaa JK 1:0 1 punkti
Juhendaja: Roland Kütt
Toimus: 29. apr 2021
Hendrik Õigemeel
5b, Sport, Vabariik
Eesti noorte MV jalgpallis Pärnu Jk-FC Kuressaare 0:1 3 punkti
Juhendaja: Roland Kütt
Toimus: 19. juuni 2020
Hendrik Õigemeel
5b, Sport, Vabariik
Eesti noorte MV jalgpallis FC Kuressaare- Rapla JK 1:0 3 punkti
Juhendaja: Roland Kütt
Toimus: 13. juuni 2020
Andro Jürisson
5b, Sport, Maakond/vald
Saaremaa Noorte Meistrivõistlused sisekergejõustikus 1. koht
Teivashüpe 5 punkti
Juhendaja: Virge Treiel
Toimus: 12. dets 2020
Andro Jürisson
5b, Sport, Maakond/vald
Saare MK noorte MV 1. koht
60 m jooks 5 punkti
Juhendaja: Virge Treiel
Toimus: 12. dets 2020
Andro Jürisson
5b, Sport, Maakond/vald
TV 10 OS I etapp 2. koht 1 punkti
Juhendaja: Virge Treiel
Toimus: 26. nov 2020
Andro Jürisson
5b, Sport, Maakond/vald
TV 10 OS I etapp 1. koht 5 punkti
Juhendaja: Virge Treiel
Toimus: 26. nov 2020
Andro Jürisson
5b, Sport, Vabariik
10 Olümpiastarti finaal 13. koht
2008/2009 sündinud seas 3 punkti
Juhendaja: Virge Treiel
Toimus: 19. sept 2020
Andro Jürisson
5b, Sport, Maakond/vald
TV 10 OS 1. koht 5 punkti
Juhendaja: Virge Treiel
Toimus: 10. sept 2020
Kevin Näälik
10c, Sport, Vabariik
Mõttespordi olümpiaad Gomokus 25. koht (159 punkti). 3 punkti
Juhendaja: Tiia Kuusk
Toimus: 9. apr 2021
Vanessa Kaasik
3c, Sport, Vabariik
Mõttespordi olümpiaad Ristsõnade lahendamises 111. koht (19 punkti) 1 punkti
Juhendaja: Tiia Kuusk
Toimus: 9. apr 2021
Pert Koplimäe
3c, Sport, Vabariik
Mõttespordi olümpiaad Ristsõnade lahendamises 74. koht (85 punkti). 2 punkti
Juhendaja: Tiia Kuusk
Toimus: 9. apr 2021
Raiko Trei
3c, Sport, Vabariik
Mõttespordi olümpiaad Sudokude lahendamises 97. koht (44 punkti), ristsõnade lahendamises 86. koht ( 59 punkti). Kokkuvõttes 220. koht (103 punkti). 3 punkti
Juhendaja: Tiia Kuusk
Toimus: 9. apr 2021
Annamai Laansoo
4b, Sport, Vabariik
Mõttespordi olümpiaad Kabes 165. koht (2punkti)
Juhendaja: Tiia Kuusk
Toimus: 9. apr 2021
Noora Nook
4b, Sport, Vabariik
Mõttespordi olümpiaad Kabes 103. koht (57 punkti), sudokude lahendamises 99. koht (42 punkti). Kokkuvõttes 228.koht (99 punkti). 2 punkti
Juhendaja: Tiia Kuusk
Toimus: 9. apr 2021
Andres Kask
12b, Sport, Vabariik
Mõttespordi olümpiaad Kabes 31. koht, males 24. koht, gomokus 23. koht, sudokude lahendamises 22. koht, ristsõnades 19. koht. Kokkuvõttes 20. koht (849 punkti). 4 punkti
Juhendaja: Tiia Kuusk
Toimus: 9. apr 2021
Raigo Lorius
12c, Sport, Vabariik
Mõttespordi olümpiaad Kabes 6. koht, males 13. koht, gomokus 10. koht, sudokude lahendamises 10. koht ja ristsõnades 11. koht. Kokkuvõttes 6. koht (1248 punkti). 4 punkti
Juhendaja: Tiia Kuusk
Toimus: 9. apr 2021
Siimeon Vahter
3a, Sport, Vabariik
Mõttespordi olümpiaad Kabes 6. koht, males 12. koht, gomokus 25. koht, sudokude lahendamises 44. koht ja ristsõnades 62. koht. Kokkuvõttes 8. koht (972 punkti) 4 punkti
Juhendaja: Tiia Kuusk
Toimus: 9. apr 2021
Trinette Välisson
5a, Sport, Vabariik
Ice-Optimistide klassi Eesti Karikavõistluste sari 3.koht 7 punkti
Juhendaja: Viktor Umb
Toimus: 4. märts 2021
Henri Lember
8c, Sport, Vabariik
Ice-Optimistide klassi Eesti Karikavõistluste sari 10.koht 8 punkti
Juhendaja: Viktor Umb
Toimus: 4. veebr 2021
Trinette Välisson
5a, Sport, Vabariik
Ice-Optimist klassi Eesti meistrivõistlused II koht 7 punkti