Rühmvõimlemise võistlus Mall Kalve Mälestusturniir 2022 1. koht 10 punkti
Juhendaja: Marjana Tõnisson
Toimus: 9. sept 2022
Robert Ormus
3b, Sport, Maakond/vald
Tule Terviserajale - Karujärve terviserada 10 km osalemine 2 punkti
Juhendaja: Siiri Nurk
Toimus: 27. okt 2022
Albert Ormus
3b, Sport, Maakond/vald
Tule Terviserajale - Karujärve terviserada 10 km osalemine 2 punkti
Juhendaja: Siiri Nurk
Toimus: 27. okt 2022
Robert Ormus
3b, Sport, Maakond/vald
Pööripäevajooksud - Jooks Sügisesse 2,5 km 8. koht 2 punkti
Juhendaja: Haller Ormus
Toimus: 24. sept 2022
Albert Ormus
3b, Sport, Maakond/vald
Pööripäevajooksud - Jooks Sügisesse 2,5 km 7. koht 2 punkti
Juhendaja: Haller Ormus
Toimus: 24. sept 2022
Robert Ormus
3b, Sport, Maakond/vald
Pühapäev Spordiga 60 m jooksus 4. koht, kaugushüppes 5. koht, palliviskes 5. koht 2 punkti
Juhendaja: Siiri Nurk
Toimus: 11. sept 2022
Albert Ormus
3b, Sport, Maakond/vald
Pühapäev Spordiga kaugushüppes 4. koht,
60 m jooksus 3. koht,
palliviskes 3. koht 4 punkti
Juhendaja: Siiri Nurk
Toimus: 11. sept 2022
Robert Ormus
3b, Sport, Maakond/vald
Soela Maastikutriatlon - Lastetriatlon 12. koht 2 punkti
Juhendaja: Siiri Nurk
Toimus: 6. aug 2022
Albert Ormus
3b, Sport, Maakond/vald
Soela Maastikutriatlon - Lastetriatlon 10. koht 2 punkti
Juhendaja: Siiri Nurk
Toimus: 6. aug 2022
Robert Ormus
3b, Sport, Maakond/vald
Pööripäevajooksud - Jooks Suvesse 2,5 km 7.koht 2 punkti
Juhendaja: Siiri Nurk
Toimus: 23. juuni 2022
Albert Ormus
3b, Sport, Maakond/vald
Pööripäevajooksud - Jooks Suvesse 2,5 km 6. koht
Juhendaja: Siiri Nurk
Toimus: 23. juuni 2022
Robert Ormus
3b, Sport, Vabariik
Paralepa Rattamaraton Lastesõit 2 km 9. koht 2 punkti
Juhendaja: Siiri Nurk
Toimus: 22. mai 2022
Albert Ormus
3b, Sport, Maakond/vald
Liikudes Tervemaks - orienteerumine Kuressaare Lossipargis 7. koht 2 punkti
Juhendaja: Siiri Nurk
Toimus: 19. mai 2022
Robert Ormus
3b, Sport, Maakond/vald
Liikudes Tervemaks - orienteerumine Kuressaare Lossipargis 6. koht 2 punkti
Juhendaja: Siiri Nurk
Toimus: 19. mai 2022
Ardo Andreas Jaansalu
3b, Sport, Vabariik
Saku Cup 2022 2. koht 6 punkti
Juhendaja: Jan Va˛inski
Toimus: 9. okt 2022
Ardo Andreas Jaansalu
3b, Sport, Vabariik
Saaremaa Cup 2. koht 6 punkti
Juhendaja: Jan Va˛inski
Toimus: 27. juuli 2022
Genneth Armuand
3b, Sport, Vabariik
Saku Cup 2022 2. koht 6 punkti
Juhendaja: Jan Va˛inski
Toimus: 8. okt 2022
Ander Värkraud
3b, Sport, Maakond/vald
Saaremaa sisekergejõustiku meistrivõistlused D vanuseklassile. Kõrgushüpe 10.koht 1 punkti
Juhendaja: Annely Oolup
Toimus: 11. märts 2023
Romi Rohulaid
3b, Sport, Maakond/vald
Saaremaa sisekergejõustiku meistrivõistlused D vanuseklassile. 200m takistusjooks 8.-9.koht
Kaugushüpe 10.koht
Kõrgushüpe 6.-7.koht
Turboodavise 7.koht 26 punkti
Juhendaja: Annely Oolup
Toimus: 11. märts 2023
Kristjan Kuusk
3b, Sport, Maakond/vald
Saaremaa sisekergejõustiku meistrivõistlused D vanuseklassile. 200m takistusjooks 6.koht
Kõrgushüpe 4.koht 24 punkti
Juhendaja: Annely Oolup
Toimus: 11. märts 2023
Kaspar Pajuste
3b, Sport, Maakond/vald
Saaremaa sisekergejõustiku meistrivõistlused D vanuseklassile. 50m jooks 7.koht
200m takistusjooks 10.koht
Turboodavise 10.koht 12 punkti
Juhendaja: Annely Oolup
Toimus: 11. märts 2023
Jasper Piipuu
3b, Sport, Maakond/vald
Saaremaa sisekergejõustiku meistrivõistlused D vanuseklassile. 50m jooks 2.koht
200m takistusjooks 2.-3.koht
Kaugushüpe 4.koht
Turboodavise 1.koht 70 punkti
Juhendaja: Virge Treiel
Toimus: 11. märts 2023
Hanna-Liisa Köster
3b, Sport, Maakond/vald
Saaremaa sisekergejõustiku meistrivõistlused D vanuseklassile. 50m jooks 10.koht 2 punkti
Juhendaja: Annely Oolup
Toimus: 11. märts 2023
Iris Väli
3b, Sport, Maakond/vald
Saaremaa sisekergejõustiku meistrivõistlused D vanuseklassile. 50m jooks 7.koht
Kaugushüpe 9.koht 12 punkti
Juhendaja: Annely Oolup
Toimus: 11. märts 2023
Jasper Piipuu
3b, Sport, Maakond/vald
TV 10 OS I etapp 60m jooks 6.koht 1 punkti
Juhendaja: Virge Treiel
Toimus: 24. nov 2022
Jasper Piipuu
3b, Sport, Vabariik
TV 10 OS Võru I etapp 60m jooks 34.koht 1 punkti
Juhendaja: Virge Treiel
Toimus: 3. dets 2022
Romi Rohulaid
3b, Sport, Vabariik
Eesti Koolispordiliidu Lääne regiooni rahvastepallivõistlused 1.-3.klass 2.koht 21 punkti
Juhendaja: Annely Oolup
Toimus: 8. dets 2022
Kristjan Kuusk
3b, Sport, Vabariik
Eesti Koolispordiliidu Lääne regiooni rahvastepallivõistlused 1.-3.klass 2.koht 21 punkti
Juhendaja: Annely Oolup
Toimus: 8. dets 2022
Kaspar Pajuste
3b, Sport, Vabariik
Eesti Koolispordiliidu Lääne regiooni rahvastepallivõistlused 1.-3.klass 2.koht 21 punkti
Juhendaja: Annely Oolup
Toimus: 8. dets 2022
Jasper Piipuu
3b, Sport, Vabariik
Eesti Koolispordiliidu Lääne regiooni rahvastepallivõistlused 1.-3.klass 2.koht 21 punkti
Juhendaja: Annely Oolup
Toimus: 8. dets 2022
Ardo Andreas Jaansalu
3b, Sport, Vabariik
Eesti Koolispordiliidu Lääne regiooni rahvastepallivõistlused 1.-3.klass 2.koht 21 punkti
Juhendaja: Annely Oolup
Toimus: 8. dets 2022
Romi Rohulaid
3b, Sport, Maakond/vald
Dumle sarja Saaremaa MV rahvastepallis 1.-3.klass 2.koht 18 punkti
Juhendaja: Annely Oolup
Toimus: 23. nov 2022
Kristjan Kuusk
3b, Sport, Maakond/vald
Dumle sarja Saaremaa MV rahvastepallis 1.-3.klass 2.koht 18 punkti
Juhendaja: Annely Oolup
Toimus: 23. nov 2022
Kaspar Pajuste
3b, Sport, Maakond/vald
Dumle sarja Saaremaa MV rahvastepallis 1.-3.klass 2.koht 18 punkti
Juhendaja: Annely Oolup
Toimus: 23. nov 2022
Ardo Andreas Jaansalu
3b, Sport, Maakond/vald
Dumle sarja Saaremaa MV rahvastepallis 1.-3.klass 2.koht 18 punkti