Võimla haldajad

Gabriel Sepp
Inge Jalakas
Ülle Räim

Kui oled ruumi haldaja siis logi sisse, et lisada.

« Detsember 2022 »
EsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReedeLaupäevPühapäev
 
Neljapäev1
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
liikumisõpetu…
liikumisõpetu…
liikumisõpetu…
liikumisõpetu…
liikumisõpetu…
liikumisõpetu…
Rahvastepalli…
Inspira võrkp…
AB kool
Badminton
Võrkpall
Reede2
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
liikumisõpetu…
rütmika 1.c
liikumisõpetu…
liikumisõpetu…
liikumisõpetu…
liikumisõpetu…
liikumisõpetu…
FC Kuressaare
FC Kuressaare
FC Kuressaare
5a
Laupäev3
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
8.d
Saalihoki
FC Kuressaare
Pühapäev4
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
4.b võimlemis…
9.b
9c
Esmaspäev5
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
liikumisõpetu…
liikumisõpetu…
liikumisõpetu…
liikumisõpetu…
6.c
Saalihoki
FC Kuressaare
9.b võimlemis…
8 b
Teisipäev6
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
liikumisõpetu…
liikumisõpetu…
liikumisõpetu…
liikumisõpetu…
liikumisõpetu…
liikumisõpetu…
Rahvastepalli…
Inspira võrkp…
Spordikool
Badminton
Võrkpall
Kolmapäev7
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
liikumisõpetu…
liikumisõpetu…
liikumisõpetu…
liikumisõpetu…
liikumisõpetu…
5.b
Sulgpall
Spordikool
Picleball
Neljapäev8
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
liikumisõpetu…
liikumisõpetu…
liikumisõpetu…
liikumisõpetu…
liikumisõpetu…
liikumisõpetu…
Rahvastepalli…
Inspira võrkp…
Spordikool
Badminton
Võrkpall
Reede9
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
liikumisõpetu…
rütmika 1.c
liikumisõpetu…
liikumisõpetu…
liikumisõpetu…
liikumisõpetu…
liikumisõpetu…
FC Kuressaare
FC Kuressaare
FC Kuressaare
9.a klassiöö
Laupäev10
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Saalihoki
FC Kuressaare
Pühapäev11
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
8.a
8.c võimlemis…
Esmaspäev12
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
liikumisõpetu…
liikumisõpetu…
liikumisõpetu…
liikumisõpetu…
6.c
8b
Saalihoki
FC Kuressaare
9.b võimlemis…
8 b
Teisipäev13
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
liikumisõpetu…
liikumisõpetu…
liikumisõpetu…
liikumisõpetu…
liikumisõpetu…
liikumisõpetu…
Rahvastepalli…
Inspira võrkp…
Spordikool
Badminton
Võrkpall
Kolmapäev14
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
liikumisõpetu…
liikumisõpetu…
liikumisõpetu…
liikumisõpetu…
liikumisõpetu…
5.b
9.b võimlemis…
6.b võimlemis…
8.d
8.c
9.c
Neljapäev15
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
liikumisõpetu…
liikumisõpetu…
liikumisõpetu…
Võimlemisvõis…
Spordikool
Badminton
Võrkpall
Reede16
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
liikumisõpetu…
rütmika 1.c
liikumisõpetu…
liikumisõpetu…
liikumisõpetu…
liikumisõpetu…
liikumisõpetu…
FC Kuressaare
FC Kuressaare
FC Kuressaare
Laupäev17
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Saalihoki
FC Kuressaare
Pühapäev18
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
9. kl proov
Esmaspäev19
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
liikumisõpetu…
liikumisõpetu…
liikumisõpetu…
liikumisõpetu…
Saalihoki
FC Kuressaare
Saalihoki
Teisipäev20
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
liikumisõpetu…
liikumisõpetu…
liikumisõpetu…
liikumisõpetu…
liikumisõpetu…
liikumisõpetu…
Rahvastepalli…
Inspira võrkp…
Spordikool
Badminton
Võrkpall
Kolmapäev21
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
liikumisõpetu…
liikumisõpetu…
liikumisõpetu…
liikumisõpetu…
liikumisõpetu…
Sulgpall
Spordikool
Picleball
Neljapäev22
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
liikumisõpetu…
liikumisõpetu…
liikumisõpetu…
liikumisõpetu…
liikumisõpetu…
liikumisõpetu…
Rahvastepalli…
Spordikool
Badminton
Võrkpall
Reede23
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
liikumisõpetu…
rütmika 1.c
liikumisõpetu…
liikumisõpetu…
liikumisõpetu…
liikumisõpetu…
liikumisõpetu…
Laupäev24
Pühapäev25
Esmaspäev26
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
liikumisõpetu…
liikumisõpetu…
liikumisõpetu…
liikumisõpetu…
Teisipäev27
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
liikumisõpetu…
liikumisõpetu…
liikumisõpetu…
liikumisõpetu…
liikumisõpetu…
liikumisõpetu…
Rahvastepalli…
Kolmapäev28
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
liikumisõpetu…
liikumisõpetu…
liikumisõpetu…
liikumisõpetu…
liikumisõpetu…
Neljapäev29
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
liikumisõpetu…
liikumisõpetu…
liikumisõpetu…
liikumisõpetu…
liikumisõpetu…
liikumisõpetu…
Rahvastepalli…
Reede30
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
liikumisõpetu…
rütmika 1.c
liikumisõpetu…
liikumisõpetu…
liikumisõpetu…
liikumisõpetu…
liikumisõpetu…
Laupäev31
 

0,77s