Aula haldajad

Aire Siinvert
Inge Jalakas
Kristin Lauri
Lelet Aavik-Part
Marit Tarkin
Raina Tiidovee
Virge Lember

Kui oled ruumi haldaja siis logi sisse, et lisada.

« Detsember 2023 »
EsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReedeLaupäevPühapäev
 
Reede1
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
liikumisõpetu…
rahvatants 2.c
rahvatants 2.a
8.c klassijuh…
Laupäev2
Pühapäev3
Esmaspäev4
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
rütmika 1.a
Inspira teatr…
Teatristuudio
Teisipäev5
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Kristin
Show- ja kaas…
Vocaliisa 5.a
Vocaliisa 5.a
Inspira Celeste
Sõleseppade K…
Kolmapäev6
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
rahvatants 2.b
Võimlemiskava…
3.c tund
Oma tee 5.c
Ave Sol-bemol…
Väikesed Sõle…
Inspira teatr…
Inspira teatr…
Inspira teatr…
Teatristuudio
Neljapäev7
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
rütmika 1.b
8.b KLJ
7. kl liikumi…
liikumisõpetu…
Väikesed Sõle…
Inspira konts…
Inspira jõulu…
Reede8
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
liikumisõpetu…
rahvatants 2.c
8.b KLJ
8.c klassijuh…
Laupäev9
Pühapäev10
Esmaspäev11
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
rütmika 1.a
8.b KLJ
Inspira teatr…
Teatristuudio
Teisipäev12
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
8.b KLJ
8.a
Show- ja kaas…
Vocaliisa 5.a
Vocaliisa 5.a
8.c klj
Sõleseppade K…
Kolmapäev13
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
rahvatants 2.b
Teadusbuss
8.b KLJ
Oma tee 5.c
Ave Sol-bemol…
Väikesed Sõle…
Inspira teatr…
Inspira teatr…
Inspira teatr…
Teatristuudio
Neljapäev14
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
rütmika 1.b
liikumisõpetu…
Inspira tants…
Väikesed Sõle…
Inspira teatr…
Inspira teatr…
AB-kool
Piiprelid
Reede15
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
liikumisõpetu…
rahvatants 2.c
rahvatants 2.a
4.-6. kl jõul…
Laupäev16
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
9.klassid
Pühapäev17
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
9.kl proov
Esmaspäev18
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
Jõululaat
9.kl
9.kl
Inspira teatr…
9.kl
Teisipäev19
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
Megaaju
Show- ja kaas…
Vocaliisa 5.a
Vocaliisa 5.a
7.-9 kl jõulu…
Kolmapäev20
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
rahvatants 2.b
Oma tee 5.c
Ave Sol-bemol…
Väikesed Sõle…
Inspira teatr…
Inspira teatr…
Inspira teatr…
Neljapäev21
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
rütmika 1.b
liikumisõpetu…
Väikesed Sõle…
Inspira teatr…
Inspira teatr…
Reede22
8:00
9:00
10:00
11:00
liikumisõpetu…
rahvatants 2.c
rahvatants 2.a
Laupäev23
Pühapäev24
Esmaspäev25
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
rütmika 1.a
Teisipäev26
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
Show- ja kaas…
Vocaliisa 5.a
Vocaliisa 5.a
Kolmapäev27
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
rahvatants 2.b
Oma tee 5.c
Ave Sol-bemol…
Väikesed Sõle…
Inspira teatr…
Inspira teatr…
Neljapäev28
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
rütmika 1.b
liikumisõpetu…
Väikesed Sõle…
Inspira teatr…
Inspira teatr…
Reede29
8:00
9:00
10:00
11:00
liikumisõpetu…
rahvatants 2.c
rahvatants 2.a
Laupäev30
Pühapäev31

0,73s