Aula haldajad

Aire Siinvert
Inge Jalakas
Kristin Lauri
Lelet Aavik-Part
Marit Tarkin
Raina Tiidovee
Virge Lember

Kui oled ruumi haldaja siis logi sisse, et lisada.

« Veebruar 2020 »
EsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReedeLaupäevPühapäev
 
Laupäev1
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
Solistica
Pühapäev2
Esmaspäev3
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
Koolisõrmuste…
rütmika 1.a
Oma tee 5.b
Teisipäev4
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
rahvatants 2.b
Show- ja kaas…
Vocaliisa 5.a
Vocaliisa 5.a
Kolmapäev5
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
rahvatants 2.a
liikumisõpetu…
Ave Sol-bemol…
Väikesed Sõle…
Inspira teatr…
Inspira teatr…
Neljapäev6
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
5.d
1.a klass
3.b
Oma tee 4.b
Väikesed Sõle…
Inspira teatr…
Inspira teatr…
6.d filmiõhtu
Reede7
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
rahvatants 2.c
3.b
liikumisõpetu…
Saarte FLL
Laupäev8
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Saarte FLL
Pühapäev9
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Sõlesepad I
Sõleseppade k…
Esmaspäev10
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
rütmika 1.a
Oma tee 5.b
Sõlesepad I
Teisipäev11
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
5.B
5.d
rahvatants 2.b
Show- ja kaas…
Vocaliisa 5.a
Vocaliisa 5.a
Sõlesepad II
Kolmapäev12
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
rahvatants 2.a
liikumisõpetu…
2.b klass
Megaaju
Ave Sol-bemol…
Väikesed Sõle…
playback
Inspira teatr…
5. kl lasteva…
Neljapäev13
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
5.b
Mini Megaaju
12.b
Oma tee 4.b
Playback
Reede14
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
rahvatants 2.c
12.b
liikumisõpetu…
Laupäev15
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
õppus
Pühapäev16
Esmaspäev17
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
Sass Henno
Sõlesepad I
Teisipäev18
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
10. klassid
rahvatants 2.b
Show- ja kaas…
Vocaliisa 5.a
Vocaliisa 5.a
Sõlesepad II
Sõleseppade k…
Kolmapäev19
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
10.klassid
liikumisõpetu…
Sõlesepad
Megaaju
Ave Sol-bemol…
Väikesed Sõle…
Kodutütred/no…
Inspira teatr…
Ball
Neljapäev20
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
rütmika 1.b
Eesti päeva a…
Oma tee 4.b
Väikesed Sõle…
Inspira teatr…
Inspira teatr…
11.b
Reede21
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
rahvatants 2.c
liikumisõpetu…
Laupäev22
Pühapäev23
Esmaspäev24
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
rütmika 1.a
Oma tee 5.b
Teisipäev25
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
rahvatants 2.b
Show- ja kaas…
Vocaliisa 5.a
Vocaliisa 5.a
Kolmapäev26
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
rahvatants 2.a
liikumisõpetu…
Ave Sol-bemol…
Väikesed Sõle…
Inspira teatr…
Inspira teatr…
Neljapäev27
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
rütmika 1.b
Koolitus
Inspira teatr…
Inspira teatr…
Reede28
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
rahvatants 2.c
Koolitus
Inspira tants…
Laupäev29
 

0,42s