217 haldajad

Arvi Tanila
Gert Lutter

Kui oled ruumi haldaja siis logi sisse, et lisada.

« Veebruar 2020 »
EsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReedeLaupäevPühapäev
 
Laupäev1
Pühapäev2
Esmaspäev3
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
Digitund 4.b
4.a klass
arvutikäsitlu…
Digitund 5.b
Digitund 6.a
Digitund 6.b
Teisipäev4
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
Digitund 4.a
õpioskused 4.b
arvutikäsitlu…
arvutikäsitlu…
arvuti matema…
Kolmapäev5
8:00
9:00
10:00
11:00
Matemängud 2.a
õpioskused 4.a
arvuti matema…
Neljapäev6
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
Digitund 4.c
Digitund 6.d
Digitund 5.a
Digitund 5.c
arvutikäsitlu…
arvuti matema…
põhikooli kon…
Reede7
8:00
9:00
10:00
11:00
Matemängud 2.b
6. klass
Digitund 6.c
Laupäev8
Pühapäev9
Esmaspäev10
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Digitund 4.b
4.a klass
arvutikäsitlu…
Digitund 5.b
Digitund 6.a
Digitund 6.b
LELLE
Osilia
Teisipäev11
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
Digitund 4.a
geograafia
arvutikäsitlu…
arvuti matema…
Kolmapäev12
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Matemängud 2.a
õpioskused 4.a
arvuti matema…
Osilia
Neljapäev13
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
Digitund 4.c
Digitund 6.d
Digitund 5.a
tund
arvutikäsitlu…
arvuti matema…
põhikooli kon…
Reede14
8:00
9:00
10:00
11:00
Matemängud 2.b
6. klass
tund
Laupäev15
Pühapäev16
Esmaspäev17
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Digitund 4.b
4.a klass
arvutikäsitlu…
Digitund 5.b
Digitund 6.a
Digitund 6.b
8.a
Osilia
Teisipäev18
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
Digitund 4.a
õpioskused 4.b
arvutikäsitlu…
arvutikäsitlu…
arvuti matema…
Kolmapäev19
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Matemängud 2.a
õpioskused 4.a
arvuti matema…
Osilia
Neljapäev20
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
Digitund 4.c
Digitund 6.d
Digitund 5.a
tund
arvutikäsitlu…
arvuti matema…
põhikooli kon…
Reede21
8:00
9:00
10:00
11:00
Matemängud 2.b
6. klass
Digitund 6.c
Laupäev22
Pühapäev23
Esmaspäev24
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
Digitund 4.b
õpioskused 4.c
arvutikäsitlu…
Digitund 5.b
Digitund 6.a
Digitund 6.b
Teisipäev25
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
Digitund 4.a
õpioskused 4.b
arvutikäsitlu…
arvutikäsitlu…
arvuti matema…
Kolmapäev26
8:00
9:00
10:00
11:00
Matemängud 2.a
õpioskused 4.a
arvuti matema…
Neljapäev27
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
Digitund 4.c
Digitund 6.d
Digitund 5.a
Digitund 5.c
arvutikäsitlu…
arvuti matema…
põhikooli kon…
Reede28
8:00
9:00
10:00
11:00
Matemängud 2.b
Matemängud 2.c
Digitund 6.c
Laupäev29
 

0,05s