Aula haldajad

Aire Siinvert
Inge Jalakas
Kristin Lauri
Lelet Aavik-Part
Marit Tarkin
Raina Tiidovee
Virge Lember

Kui oled ruumi haldaja siis logi sisse, et lisada.

« Mai 2024 »
EsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReedeLaupäevPühapäev
 
Kolmapäev1
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
rahvatants 2.b
Oma tee 5.c
Ave Sol-bemol…
Väikesed Sõle…
Inspira teatr…
Inspira teatr…
Neljapäev2
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
rütmika 1.b
liikumisõpetu…
Väikesed Sõle…
Inspira teatr…
Inspira teatr…
Piiprelid
Reede3
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
liikumisõpetu…
rahvatants 2.c
rahvatants 2.a
3.c etendus l…
Laupäev4
Pühapäev5
Esmaspäev6
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
Tantsuvahetund
Tantsuvahetund
rütmika 1.a
Teisipäev7
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Mini megaaju
2. klasside k…
Show- ja kaas…
Vocaliisa 5.a
Vocaliisa 5.a
Sõleseppade K…
Kolmapäev8
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
rahvatants 2.b
Oma tee 5.c
Ave Sol-bemol…
Väikesed Sõle…
Inspira teatr…
Inspira teatr…
Väikelaste ta…
Neljapäev9
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
rütmika 1.b
Megaaju Euroo…
liikumisõpetu…
Väikesed Sõle…
Inspira teatr…
Inspira teatr…
Reede10
8:00
9:00
10:00
11:00
liikumisõpetu…
rahvatants 2.c
rahvatants 2.a
Laupäev11
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
Tuuli Ranna W…
Pühapäev12
Esmaspäev13
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Tantsuvahetund
Tantsuvahetund
rütmika 1.a
Inspira teatr…
Teisipäev14
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Show- ja kaas…
Vocaliisa 5.a
Vocaliisa 5.a
rahvatantsu j…
Sõleseppade K…
Kolmapäev15
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
rahvatants 2.b
Oma tee 5.c
Ave Sol-bemol…
Väikesed Sõle…
Inspira teatr…
Inspira teatr…
Neljapäev16
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
rütmika 1.b
9.b balliks v…
9.b
liikumisõpetu…
Väikesed Sõle…
Inspira teatr…
Inspira teatr…
Piiprelid
Balliks ettev…
Reede17
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
liikumisõpetu…
rahvatants 2.c
rahvatants 2.a
9.kl ball
Laupäev18
Pühapäev19
Esmaspäev20
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
Tantsuvahetund
Tantsuvahetund
rütmika 1.a
Teisipäev21
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Show- ja kaas…
Vocaliisa 5.a
Vocaliisa 5.a
Sõleseppade K…
Kolmapäev22
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
rahvatants 2.b
Oma tee 5.c
Ave Sol-bemol…
Väikesed Sõle…
Inspira teatr…
Inspira teatr…
Väikelaste ta…
Neljapäev23
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
rütmika 1.b
liikumisõpetu…
Väikesed Sõle…
Inspira teatr…
Inspira teatr…
Reede24
8:00
9:00
10:00
11:00
liikumisõpetu…
rahvatants 2.c
rahvatants 2.a
Laupäev25
Pühapäev26
Esmaspäev27
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
Tantsuvahetund
Tantsuvahetund
rütmika 1.a
Teisipäev28
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Show- ja kaas…
Vocaliisa 5.a
Vocaliisa 5.a
Sõleseppade K…
Kolmapäev29
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
rahvatants 2.b
Oma tee 5.c
Ave Sol-bemol…
Väikesed Sõle…
Inspira teatr…
Inspira teatr…
Väikelaste ta…
Neljapäev30
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
rütmika 1.b
liikumisõpetu…
Väikesed Sõle…
Inspira teatr…
Inspira teatr…
Piiprelid
Reede31
8:00
9:00
10:00
11:00
liikumisõpetu…
rahvatants 2.c
rahvatants 2.a
 

0,62s