Aula haldajad

Aire Siinvert
Inge Jalakas
Kristin Lauri
Lelet Aavik-Part
Marit Tarkin
Raina Tiidovee
Virge Lember

Kui oled ruumi haldaja siis logi sisse, et lisada.

« Aprill 2024 »
EsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReedeLaupäevPühapäev
Esmaspäev1
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
Lõimingupäev …
Lõimingupäev …
rütmika 1.a
Inspira teatr…
Teisipäev2
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Mini Megaaju
Külas ettevõt…
Vocaliisa 5.a
Vocaliisa 5.a
Sõleseppade K…
Kolmapäev3
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
rahvatants 2.b
Näidend 3.c
6.c
Oma tee 5.c
Ave Sol-bemol…
Väikesed Sõle…
Inspira teatr…
Inspira teatr…
Inspira teatr…
Neljapäev4
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
rütmika 1.b
5.a Oma tee
6.c
Näidend 3.c
liikumisõpetu…
Väikesed Sõle…
Inspira teatr…
Inspira teatr…
Piiprelid
Reede5
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
liikumisõpetu…
rahvatants 2.c
Tantsuvahetund
9.c klass
rahvatants 2.a
Tantsuvahetund
Näidend 3.c
Laupäev6
Pühapäev7
Esmaspäev8
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
Näidend 3.c
e-katseeksam
e-katseeksam
rütmika 1.a
e-katseeksam
e-katseeksam
Teisipäev9
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
e-katseeksam
e-katseeksam
Show- ja kaas…
Vocaliisa 5.a
Vocaliisa 5.a
rahvatantsu j…
Sõleseppade K…
Kolmapäev10
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
rahvatants 2.b
Näidend 3.c
Ettevalmistus…
9.c proov
Oma tee 5.c
Ave Sol-bemol…
Väikesed Sõle…
Inspira teatr…
Inspira teatr…
Neljapäev11
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
rütmika 1.b
6.c
Näidend 3.c
9.c klass
liikumisõpetu…
Väikesed Sõle…
Inspira teatr…
Inspira teatr…
Piiprelid
Reede12
8:00
9:00
10:00
11:00
liikumisõpetu…
rahvatants 2.c
rahvatants 2.a
Laupäev13
Pühapäev14
Esmaspäev15
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
Tantsuvahetund
Tantsuvahetund
rütmika 1.a
Inspira teatr…
Teisipäev16
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
3. kl kohtumi…
Show- ja kaas…
Vocaliisa 5.a
Vocaliisa 5.a
rahvatantsu j…
Sõleseppade K…
Kolmapäev17
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
rahvatants 2.b
Oma tee 5.c
Ave Sol-bemol…
Väikesed Sõle…
Inspira teatr…
Inspira teatr…
Inspira teatr…
Neljapäev18
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
rütmika 1.b
5.a Oma tee
Megaaju I fin…
Megaaju II fi…
liikumisõpetu…
Väikesed Sõle…
Inspira teatr…
Inspira teatr…
Reede19
8:00
9:00
10:00
11:00
liikumisõpetu…
rahvatants 2.c
rahvatants 2.a
Laupäev20
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
Kosmosepäev
Pühapäev21
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Sõleseppade K…
Esmaspäev22
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
Tantsuvahetund
Tantsuvahetund
rütmika 1.a
Inspira teatr…
Teisipäev23
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Show- ja kaas…
Vocaliisa 5.a
Vocaliisa 5.a
Sõleseppade K…
Kolmapäev24
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
rahvatants 2.b
Oma tee 5.c
Ave Sol-bemol…
Väikesed Sõle…
Inspira teatr…
Inspira teatr…
Inspira teatr…
Neljapäev25
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
rütmika 1.b
liikumisõpetu…
Väikesed Sõle…
Inspira teatr…
Inspira teatr…
Reede26
8:00
9:00
10:00
11:00
liikumisõpetu…
rahvatants 2.c
rahvatants 2.a
Laupäev27
Pühapäev28
Esmaspäev29
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
Tantsuvahetund
Tantsuvahetund
rütmika 1.a
Inspira teatr…
Teisipäev30
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Show- ja kaas…
Vocaliisa 5.a
Vocaliisa 5.a
rahvatantsu j…
Sõleseppade K…
 

0,68s