Aula haldajad

Aire Siinvert
Inge Jalakas
Kristin Lauri
Lelet Aavik-Part
Marit Tarkin
Raina Tiidovee
Virge Lember

Kui oled ruumi haldaja siis logi sisse, et lisada.

« Mai 2023 »
EsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReedeLaupäevPühapäev
Esmaspäev1
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
rütmika 1.a
Teisipäev2
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
Väikesed Sõle…
Vocaliisa 5.a
Vocaliisa 5.a
Kolmapäev3
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
9.c
Oma tee 5.c
Ave Sol-bemol…
Väikesed Sõle…
Inspira teatr…
Inspira teatr…
Inspira teatr…
Neljapäev4
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
rütmika 1.b
liikumisõpetu…
Väikesed Sõle…
Inspira teatr…
Inspira teatr…
Reede5
8:00
9:00
10:00
11:00
liikumisõpetu…
rahvatants 2.c
rahvatants 2.a
Laupäev6
Pühapäev7
Esmaspäev8
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Mini-megaaju
4.-5. kl loeng
rütmika 1.a
Inspira teatr…
Teisipäev9
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
koolitus
Vocaliisa 5.a
Sõleseppade K…
Kolmapäev10
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
9.c
Oma tee 5.c
Ave Sol-bemol…
Väikesed Sõle…
Inspira teatr…
Inspira teatr…
Inspira teatr…
Neljapäev11
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
rütmika 1.b
Megaaju finaa…
Megaaju finaa…
9.d
liikumisõpetu…
Väikesed Sõle…
Inspira teatr…
Inspira teatr…
Reede12
8:00
9:00
10:00
11:00
liikumisõpetu…
tund
rahvatants 2.a
Laupäev13
Pühapäev14
Esmaspäev15
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
rütmika 1.a
1. kl kevadko…
Teisipäev16
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Väikesed Sõle…
Vocaliisa 5.a
Vocaliisa 5.a
Sõleseppade K…
Kolmapäev17
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
9.c
Oma tee 5.c
Ave Sol-bemol…
Väikesed Sõle…
Inspira teatr…
Inspira teatr…
Inspira teatr…
Neljapäev18
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
rütmika 1.b
9.c
Väikesed Sõle…
Inspira teatr…
Inspira teatr…
Reede19
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
liikumisõpetu…
rahvatants 2.c
rahvatants 2.a
9.klasside ball
9.klasside ball
Laupäev20
Pühapäev21
Esmaspäev22
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Megaaju autas…
rütmika 1.a
Inspira teatr…
Teisipäev23
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Väikesed Sõle…
Vocaliisa 5.a
Vocaliisa 5.a
Sõleseppade K…
Kolmapäev24
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
rahvatants 2.b
Oma tee 5.c
Ave Sol-bemol…
Väikesed Sõle…
Inspira teatr…
Inspira teatr…
Inspira teatr…
Neljapäev25
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
rütmika 1.b
2. klass
liikumisõpetu…
Väikesed Sõle…
Inspira teatr…
Inspira teatr…
2.kl kevadkon…
Reede26
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
liikumisõpetu…
rahvatants 2.c
rahvatants 2.a
Tutiaktus
Laulukooride …
Laupäev27
Pühapäev28
Esmaspäev29
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
Pärlipäev
Inspira teatr…
Teisipäev30
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
Väikesed Sõle…
Vocaliisa 5.a
Vocaliisa 5.a
Sõleseppade K…
Kolmapäev31
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
rahvatants 2.b
Oma tee 5.c
Ave Sol-bemol…
Väikesed Sõle…
Inspira teatr…
Inspira teatr…
Inspira teatr…
 

0,63s