217 haldajad

Arvi Tanila
Gert Lutter

Kui oled ruumi haldaja siis logi sisse, et lisada.

« Oktoober 2021 »
EsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäevReedeLaupäevPühapäev
 
Reede1
8:00
9:00
10:00
11:00
Matemängud 2.b
Matemängud 2.c
Digitund 6.c
Laupäev2
Pühapäev3
Esmaspäev4
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
Digitund 4.b
Loodusõpetus …
arvutikäsitlu…
Digitund 5.b
Digitund 6.a
Digitund 6.b
Teisipäev5
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
Digitund 4.a
õpioskused 4.b
arvutikäsitlu…
arvutikäsitlu…
arvuti matema…
Kolmapäev6
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
Matemängud 2.a
8.c bioloogia
arvuti matema…
8.a bioloogia
tund
Neljapäev7
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
Digitund 4.c
Digitund 6.d
6.d eesti keel
Digitund 5.c
8.b bioloogia
arvuti matema…
põhikooli kon…
Reede8
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
Matemängud 2.b
Matemängud 2.c
inglise keele…
Laupäev9
Pühapäev10
Esmaspäev11
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
Digitund 4.b
õpioskused 4.c
arvutikäsitlu…
Digitund 5.b
Digitund 6.a
Digitund 6.b
Teisipäev12
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
Digitund 4.a
õpioskused 4.b
arvutikäsitlu…
arvutikäsitlu…
arvuti matema…
Kolmapäev13
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
bioloogia
õpioskused 4.a
arvuti matema…
loovtee
tund
Neljapäev14
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
Digitund 4.c
Digitund 6.d
9.a bioloogia
Digitund 5.c
tund
arvuti matema…
põhikooli kon…
Reede15
8:00
9:00
10:00
11:00
Matemängud 2.b
Matemängud 2.c
Digitund 6.c
Laupäev16
Pühapäev17
Esmaspäev18
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
Digitund 4.b
õpioskused 4.c
arvutikäsitlu…
Digitund 5.b
Digitund 6.a
Digitund 6.b
Teisipäev19
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
Digitund 4.a
õpioskused 4.b
arvutikäsitlu…
arvutikäsitlu…
arvuti matema…
Kolmapäev20
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
Matemängud 2.a
4.a
arvuti matema…
tund
Neljapäev21
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
Digitund 4.c
Digitund 6.d
Digitund 5.a
Digitund 5.c
arvutikäsitlu…
arvuti matema…
põhikooli kon…
Reede22
8:00
9:00
10:00
11:00
Matemängud 2.b
Matemängud 2.c
Digitund 6.c
Laupäev23
Pühapäev24
Esmaspäev25
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
Digitund 4.b
õpioskused 4.c
arvutikäsitlu…
Digitund 5.b
Digitund 6.a
Digitund 6.b
Teisipäev26
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
Digitund 4.a
õpioskused 4.b
arvutikäsitlu…
arvutikäsitlu…
arvuti matema…
Kolmapäev27
8:00
9:00
10:00
11:00
Matemängud 2.a
õpioskused 4.a
arvuti matema…
Neljapäev28
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
Digitund 4.c
Digitund 6.d
Digitund 5.a
Digitund 5.c
arvutikäsitlu…
arvuti matema…
põhikooli kon…
Reede29
8:00
9:00
10:00
11:00
Matemängud 2.b
Matemängud 2.c
Digitund 6.c
Laupäev30
Pühapäev31

0,52s