« Detsember 2019 »
Esmaspäev | Teisipäev | Kolmapäev | Neljapäev | Reede | Laupäev | Pühapäev |
| Pühapäev1 |
Esmaspäev2 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 | 11.a rütmika 1.a 1.-3. kl loov… 6.a Sõlesepad I |
| Teisipäev3 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 | 8.c kehaline … 8.b kehaline … võimlemine Show- ja kaas… Vocaliisa 5.a Vocaliisa 5.a Inspira teatr… Sõlesepad II Sõleseppade k… |
| Kolmapäev4 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 | rahvatants 2.b Koidulauliku … Inspira teatr… Inspira teatr… |
| Neljapäev5 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 | rütmika 1.b liikumisõpetu… Algklassi ans… Väikesed Sõle… Inspira teatr… AB-kool |
| Reede6 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 | Teadusbuss rahvatants 2.c rahvatants 2.a 9.b 11.c Inspira teatr… Segaansambel klassiöö |
| Laupäev7 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 | Segaansambel |
| Pühapäev8 |
Esmaspäev9 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 | Külalised 11.a rütmika 1.a 1.-3. kl loov… Külalised Sõlesepad I |
| Teisipäev10 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 | 8.c kehaline … 8.b kehaline … 9.kl proov Show- ja kaas… Vocaliisa 5.a Vocaliisa 5.a Inspira teatr… Sõlesepad II Sõleseppade k… Visiooni proov |
| Kolmapäev11 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 | rahvatants 2.b Oma tee 5.c Ave Sol-bemol… Inspira konts… |
| Neljapäev12 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 | rütmika 1.b Mini Megaaju liikumisõpetu… Algklassi ans… Väikesed Sõle… Inspira teatr… |
| Reede13 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 | liikumisõpetu… rahvatants 2.c 9.klasside pr… 9.b 11.c 11.b Visioon |
| Laupäev14 | Pühapäev15 |
Esmaspäev16 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 | 11.a rütmika 1.a 1.-3. kl loov… Kendama 9.kl proov Sõlesepad I |
| Teisipäev17 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 | 8.c kehaline … 8.b kehaline … Show- ja kaas… Vocaliisa 5.a Vocaliisa 5.a Inspira teatr… Sõlesepad II Sõleseppade k… Visiooni proov |
| Kolmapäev18 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00 | rahvatants 2.b Megaaju Oma tee 5.c Ave Sol-bemol… Väikesed Sõle… Inspira teatr… 7.-9. klassi … |
| Neljapäev19 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 | rütmika 1.b liikumisõpetu… Algklassi ans… KG visioon et… Inspira teatr… KG visioon |
| Reede20 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 | Proov jõulukontsert Inspira teatr… |
| Laupäev21 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 | Naerusuu last… |
| Pühapäev22 |
Esmaspäev23 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 | rütmika 1.a |
| Teisipäev24 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 | Show- ja kaas… Vocaliisa 5.a Vocaliisa 5.a |
| Kolmapäev25 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 | rahvatants 2.b Oma tee 5.c Ave Sol-bemol… Väikesed Sõle… Inspira teatr… Inspira teatr… |
| Neljapäev26 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 | rütmika 1.b liikumisõpetu… Väikesed Sõle… Inspira teatr… Inspira teatr… |
| Reede27 8:00 9:00 10:00 11:00 | liikumisõpetu… rahvatants 2.c rahvatants 2.a |
| Laupäev28 | Pühapäev29 |
Esmaspäev30 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 | rütmika 1.a |
| Teisipäev31 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 | Show- ja kaas… Vocaliisa 5.a Vocaliisa 5.a |
| |